Įkraunama...
Įkraunama...

"Enrich" firmos papildai

Sveiki, gal kas vartojat šios firmos papildus, koks jų poveikis. Dažnai sergu, tai norėčiau juos pabandyti nusipirkti, ar kaina atitinka kokybę, lauksiu atsakymų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapukė @ 2005 11 08, 09:50)
Sveiki, gal kas vartojat šios firmos papildus, koks jų poveikis. Dažnai sergu, tai norėčiau juos pabandyti nusipirkti, ar kaina atitinka kokybę, lauksiu atsakymų 4u.gif  4u.gif



Vartoju siuos papildus jau 2 metai, labai patinka! mano produktas NR 1 Norwegian kelp- ten yra norvegisku dumbliu, kurie turi daug visokiu mikroelemtu ir doze jodo, maitina mano skydliauke, taip pat jie maitina plaukus ir nagus! Turejau SFC -tai produktas skirtas moterims, mazinti premenstruacinius skausmus ir kt. labai jis man patiko poveikis geras , preis menstruacijas netempdavo krutines ir neskaudejo pilvelio, tik va blogybe kad skrandukui nelabai patiko, tai daugiau ir nevartoju!!! A dar super produka jie ten turi, isbandytas ir patikrintas !!! Vadinasi jis I+, jame gausu eziuoles cesnako ir dar visokiu zolyciu, veikia kaip naturali priemone pries visokius persalimus, virusus. Jie tik pajunti pirmuosius simptomus paimi 3-4 tabletkas ir kita dien sveikas!! tikrai sita isbandziau ant saves bei savo namiskiu, tikrai veikia!!! aisku nelabai padeda jei jau liga isisenejusi, tada tai jau tikrai reik pas gydytoja antibiotiku!!! Istiesu isbandziau daugeli ju produktu, jei kas idomu gali klausti, nes jei apie visus rasyciau ta labai jau daug iseitu!!!
Atsakyti
Aš taip pat jau 2 metai draugauju su šios firmos papildais. Papildas Pau Darko mano vyresnėliui yra pirmi vaistai pradėjus kosėti, suskaudus gerklei . Šio papildo dėka jau kelis kartus pavyko išsisukti be antibiotikų. Deja, mano pažįstama, iš kurios pirkdavau tuos papildus, išvažiavo į užsienį, ir dabar nebeturiu iš kur jų nupirkti verysad.gif . Gal kas patartumėt, kur Klaipėdoje galima įsigyti Enrich papildų? g.gif
Atsakyti
fitopreparatai (Enrich)
Ieskojau daugiau informacijos apie siuos maisto papildus ir nuomones, tu kurie jau juos yra nauodoja.
As gydausi Vilniuje, Antakalnio poliklinikoje ir jau ne viena gydytoja juos rekomenduoja. gal but ir neblogi g.gif . noreciau daugiau atsiliepimu isgirsti. Parasykite 4u.gif


O kam idomi informacija:
"Fitopreparatai"- Antakalnio p-kla, Antakalnio g.59, 150 kab., kab. darbo laikas: I-V 9 iki 19h.
Atsakyti
Pirmą kartą panaudojau šios firmos papildus kai apsilankiau Žvėryno natūralios med.centre. Šiaip apie šitą centrą esu gan skeptiškos nuomonės, bet tema ne apie tai mirksiukas.gif Vienu žodžiu būtent ten pirmą kartą įsigijau Alfalfa (smulkinta liucerna) ir L.Acidophilus (gerosios žarnyno bakterijos). Man šie produktai be galo patiko thumbup.gif Neseniai internete aptikau Enrich produktų internetinį puslapį http://www.papildai....ndex.php?pid=33 Prieš mėnesį įsigijau Norvegian Kelp, pirkau kaip tam www puslapyje nurodyta medicinos centre Mirameda, esančiame Vilnius, Šiaulių 5/1. Jureja rašei kad tavo skrandukui netiko šie dumbliai. Gal gali parašyt aiškiau kas tiksliai tau darėsi, kokie buvo nemalonūs pojūčiai? Aš nežinau ar čia man irgi susieti su šiuo produktu, bet buvo pradėjęs graužti rėmuo, ypač kažkaip pasijusdavo pavalgius kažkodėl, šiaip niekada neturėjau problemų su virškinimu. Dabar kurį laiką nustojau gerti, lygtais ir rėmuo nebegraužia g.gif Gal mano skrandukui irgi nelabai patinka unsure.gif
Bet šiaip man ši produkcija pagal sudėtį atrodo labai kokybiška nors aišku kaina ne maža rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karmen: 27 spalio 2006 - 07:49
Aš vartoju Osteo Essentials jau du mėnesiai, bet jokio teigiamo poveikio nejaučiu, dukra geria Norwegian Kelp. Gyvenu Šiauliuose ir man yra keista kaip skirtingose poliklinikose tuo pačiu metu ligoniams yra brukami tos pačios firmos vaistai. Galvoju, kad tai vyksta platintojų ir gydytojų susitarimu, kažkam yra biznis. Šiauliuose šie papildai parduodami kioskelyje, įdomu kodėl jais neprekiauja vaistinės, tikriausiai Lietuvoje jie net neregistruoti. Tie patys Norwegian Kelp už parduodamus vaistinėje Kelp Walmark firmos sudėtimi visiškai nesiskiria, o kaina 50 ir 10 litu, skirtumas 10 tablečių, beje ir vertimas dar netikslus užklijuotas.
Atsakyti
nieko keista, kad nėra vaistinėse tiesiog kitoks prekiavimo būdas, l.populiarus daugelyje šalių jei tie produktai tokie kokybiški kaip ir reklamuojasi tai tikrai nera l. brangūs. Panašios kainos ir kitų gamintojų siūlančių analogišką ir kokybišką prekę. Reikalinga auklė galėčiau pasiūlyt GNLD firmos produktus, kaip tik sausio 22d. bus pristatymas, jei domina ateitum pasižvalgyt. O apie Enrich nieko negaliu papasakot g.gif
Atsakyti
merginos ar jus cia kalbat apie siuos papildus: http://www.papildai.lt ?

man sake, kad kaune, ortopeniame, isikurusioje sveikuoliu vaistineje prekiaujama. buvau uztikusi tinklapi kur galima juos isigyti ir i-netineje parduotuveje. ten ir kainos surasytos.

man rekomendavo ".... riesuta", kai priemone paradontozei stabdyti. mastau ar cia susigundyt ar ne.
Atsakyti