Įkraunama...
Įkraunama...

kalėdinė eglutė

Apklausa: kokią eglutę puoš ekologijai prijaučiančios: (47 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
kažkaip smalsu pasidarė blush2.gif nes mano jausmai šiais metais šiuo klausimu laaaabai dviprasmiški unsure.gif
tai ką puošia namuose tie kas bent prijaučia ekologijai rolleyes.gif
Atsakyti
ugu... tikrai jausmai dviprasmiski... Is vienos puses norisi naturalumo, is kitos - tegu tas medis auga. Tasomi tokiu abejoniu su tevais vis tik nusipirkome dirbtine. Savo namuose isvis egles nepuosiam, nuvaziuojam pas tevus ir pasidziaugiam tenai smile.gif
Kita vertus, daugiausia egluciu parduoda po eglyno retinimo, tai velgi - jei ju nieks nepirktu, vis tiek jos keliautu i komposta arba peciu..
Atsakyti
Čia nėra tokio varianto, bet dažniausiai namuose yra puošiamos eglių šakos, mama iš kažkur parneša, dar Vilniuj vyko akcija, kur buvo galima nemokamai šakų parsinešti, kad nereikėtų pirkti arba miške nelegaliai kirsti.
Sustatom į vazą, papuošiam, visai gerai atrodo rolleyes.gif eglės jau n metų neturim
Atsakyti
Mes irgi parsitempem namo saka, ta egles saku dalinimo akcija vyko visoj Lituvoje kiek zinau, grazi akcija, su saka maziau vargo nei su egle, turim mazyte ant stalo dirbtine eglute ir saka tikra, tikrai uztenka biggrin.gif
Atsakyti
Tiesą sakant, nesigilinau iš kur atkeliauja gyvos žaliaskarės, bet man kirst gyvą medį gaila. Todėl aš už dirbtines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2009 12 20, 13:07)
bet man kirst gyvą medį gaila.

na bet juk ir visos darzoves gyvos... ir mesa....

pamenu pirkau prie6 kelis metus eglutes sodinimui sua į kiemą.. tai kalbėjau su ūrėdu... jie tam jas ir augina... iš to gyvena ūrėdija g.gif bet kažkaip šiemet vistiek nebežinau ką daryt doh.gif kol vaikų neturėjom- buvo dirbtinė... pernai pirkom didelę... bet kai šiemet įsigilinau kad tokiai eglei užaugti reikia iki 10metų... tai unsure.gif
Atsakyti
Dirbtinę... kaip ir kasmet,, tą pačią smile.gif pirkau kol dar negalvojau visai apie ekologiją, taip atrodė paprasčiau,, o dabar gyvos neperku, juk yra dirbtinė, didelė, graži rolleyes.gif tai kam ta medį kirst,, bet jau tiek metų ta dirbtinė... pasiilgau tiesą sakant to kvapo.. eglės... svajoju parsinešt namo šaką... tik tiek blush2.gif labai labai pasiilgau šio kvapo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2009 12 20, 14:07)
Tiesą sakant, nesigilinau iš kur atkeliauja gyvos žaliaskarės, bet man kirst gyvą medį gaila. Todėl aš už dirbtines  smile.gif

o dirbtinės gaminamos iš plastiko, teršiamas oras, kol jos suyra... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinavija Nuostabioji: 20 gruodžio 2009 - 19:34
papuosem dirbtine. noretusi gyvos wub.gif vien tas kvapas sventes primena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 12 20, 19:34)
kol jos suyra...  unsure.gif

na bet ją naudojame daaaaaug metų g.gif

QUOTE(bim-bam @ 2009 12 20, 19:40)
papuosem dirbtine. noretusi gyvos

o tai kodėl dirbtinę puošit??? g.gif

aš labai norėčiau nusipirkti vazone ir pasodinti... bet noiru didelės ir ne sidabrinės.. o tokių vazonuose nebūna g.gif

na žiūrėsiu ką čia šiemet sugalvosim rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 20 gruodžio 2009 - 20:49
as pamastau apie ekologija, negaliu sakyti, kad ekologiskai gyvenu, bet kai kuriuos dalykus stengiuosi daryti, o eglute kaledine - tebuna mano dar viena nuodeme, bet man turi buti tikra. tada jau geriau jokios eglutes, nei dirbtine. as kazkaip tikiu, kad jas augina butent tam, o jei ir ne tam, tai koki miska praretina, kad kiti medziai gajau augtu, galu gale tevai miska turi, rupinasi, kai reikia pasodina sodinuku...na visokiu pasiteisinimu ieskau ax.gif
o galvojant apie dirbtines - tiesa, jos ilgaamzes...bet idomu, kiek amziu jos ir puna..... nors tos naturalios eglutes irgi..kas kad greit suyra, vistiek ne i zeme atgal, o savartynuose vieta uzima.
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2009 12 20, 21:23)
o savartynuose vieta uzima.

na kodėl?? mes pvz pernai sukarpėm smulkiai ir vienam kūrenimui sutaupėm malkų biggrin.gif
pamenu tėtis visada smulkiai sukarpydavo ir mūsų didžiulė eglė pilpdavo elementariam šiukšlių kibire ax.gif man nesuprantama kai tas eglutes paskui meta į konteinerius tokias, kokios jos stovėjo.... gerai kad vis dažnaiu dabar skelbia visokius surinkimus...

Atsakyti