Ideja labai grazi, o gelytes pati darai ar pirkai
(as vel su savo durnais klausimais )..

nors pas man problemos nekyla del likusiu sladainiuku nuo medeliu.. seimyna greit patvarko..
o siandien issiaiskinau kiek kainuoja vienas saldainiukas butent vaflinukas. 14ct tai dabar vyras lenda i saldainius ir skaiciuja.. lita suvalgiau du ir pan...