Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel Europe

Sveiki,
noriu sužinot nuomonę ir gaut patarimų iš tų ,kuriem teko dalyvaut tokiose ar panašaus pobūdžio studentų programose 4u.gif
Pačiai šią vasarą teko dalyvaut savanoriavimo programoje Ispanijoje,bet artėjančią vasarą noriu ne tik pakeliaut bei puikiai praleist laiką,bet ir užsidirbt.Kol kas atsiliepimų esu girdėjus tik apie Work&Travel USA,tad būtų labai naudinga informacija apie Europą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sweetgirl @ 2009 12 20, 21:05)
.Kol kas atsiliepimų esu girdėjus tik apie Work&Travel USA,tad būtų labai naudinga informacija apie Europą thumbup.gif


Mes su drauge sia vassara praleidome Graikijoje. Programa labai gera, nes apmoka bilietus, pragyvenima ir maitinima (cia darbdavio tokios salygos). Kaina tik 700lt. bet darbas pacioje salyje yra labai slidus dalykas...galilabai labai nepasisekti ir cia jau bus ne forma kalta, kuri is esmes garantuoja tik surasti darba ir kad butu laikomasi sutarties salygu. Mums buvo iskile keleta problemu, bet firma labai sekmingai jas issprende, priziurejo mus. Jei reiks kontaktu rasykite i az. Ta pati drauge dabar i Uk per ja isvaziavo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2009 12 20, 21:45)
Mes su drauge sia vassara praleidome Graikijoje.

ir as labai i graikija/kipra noriu Jau ieskau, kur butu galima cv pasiuntinet
Atsakyti
Sveiki. Ar galetumet placiau papasakot apie savo patirti? ;]
Ar reikejo isankstiniu dideliu lesu? Ir keliese vaziavot ir pan? Dekui ;]
Kazkaip kiek teko girdet kad Work&travel labai didelius pinigus ima uz savo pagalba visame sitame, ar netiesa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iRisiuke: 10 sausio 2010 - 15:24
planuoju vasarai isvaziuot i Graikija ir ieskau,kas noretu prisijungti.ar atsiras norinciu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sweetgirl @ 2010 02 24, 17:47)
planuoju vasarai isvaziuot i Graikija ir ieskau,kas noretu prisijungti.ar atsiras norinciu? smile.gif

tai norinciu visada yra. Tik kaip tu isivaizduoji ta "kartu" Pirkt bilietus ir ten ieskotis darbo kartu nuskridus, ar i tuos pacius viesbucius, barus 2 ar daugiau cv kartu siust? smile.gif as pvz kur randu koki kontakta ir siunciu savo cv. Kazkaip tas kartu nelabai taip iseina smile.gif
Atsakyti
as vaziuosiu per agentura,o ne pati tiesiogiai ieskau darbo.sake ,kad anketoj galima nurodyti,su kuo nori vaziuot .retas,kuris vaziuoja vienas
Atsakyti
QUOTE(sweetgirl @ 2010 02 26, 15:12)
as vaziuosiu per agentura,o ne pati tiesiogiai ieskau darbo.sake ,kad anketoj galima nurodyti,su kuo nori vaziuot .retas,kuris vaziuoja vienas

a, tada kitas reikalas. Tik ad kiek snekejau su agenturom, tai siaubas siaubelis Uz "konsultacijas' ima po ~1000lt, nors nepadaro nieko. Net cv neskaito, koki jiems duodi (siunciau i persorenta ar kazkokia tai savo cv. paskambino sako, o gera cv, o kokia patirtis? biggrin.gif nu taigi surasyta, jomajo O ir klaidu buvau privelus angliskai rasydama -nepastebejo). Parasyk per kokia agentura vaziuosi ir kiek moket reikes. Nes jei uz agentura 1000, uz bilietus dar kokie 700, tai jau aciu. Jei tokius pinigus tureciau-nereiketu ir is LT begt
Atsakyti
asmeniskai as vaziuosiu ne del pinigu,o del patirties.esu pasiryzus net pati primoket,kad tik is cia istrukt biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas planuoja vykti i graikija per Work&Travel Greece per plc? O gal kas jau buvo? Domina patirtis ir atsiliepimai apie šią programą. Gal ir bedraminčių čia rasiu 4u.gif
Atsakyti
as vaziuosiu per ewc,internship varianta smile.gif
Atsakyti
sveiki,

jau ir aš pradėjau ieškotis kaip nukeliauti per šią programėlę.
kas turit kokų atsiliepimų/pasiūlymų? : )
manau, kad rinksiuos Europą kaip pirmam kartui.

šią vasarą dirbau savanoriškai Turkijoje, tad šiek tiek praktikėlės turiu.: )
Atsakyti