Įkraunama...
Įkraunama...

Javinės Diskusijos

Javinės klausimyno aptarimas smile.gif
Atsakyti
Man asmeniskai labai patinka Javines meduoliai ir javinukai thumbup.gif Super produktai mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Namie visada yra duoniuku, musu seimai jie labai patinka thumbup.gif Avizinius sausainius taip pat perkame tik Javines. Neseniai nusipirkau ir javainiu- valgome ir vienus, ir uzpiltus pienu thumbup.gif Galiu atsiliepti apie siuos produktus tik laaabbbaaaaiiii gerai 4u.gif
Atsakyti
O man norėtųsi kokių javinukų su natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis ar be jų tiesiog, nes mano abi damos sureaguoja į tuos paskanintus dalykus, o skanauti norisi žinoma, nes lietuviškų analogų nelabai ir yra smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mūsų šeimai taip pat labai patinka Javainės gaminiai, ypač riestainiukai ir duoniukai thumbup.gif
Atsakyti
Perpjautas javinės riestainis ir užteptas sviestu - liuks pusryčiai smile.gif .
Papildyta:
Ko pasigendu - tai razinų juose rolleyes.gif .
Atsakyti
Javinukai ir duoniukai thumbup.gif Vienus valgai ir laižaisi... o dar plius sveika thumbup.gif
Atsakyti
Ir mes už javinukus ir duoniukus, tik norėtųsi, kad būtų įvairesnių skonių, nes tas pats per tą patį ir kitų ženklų produktų. Mačiau kalbama apie naujieną, dar nebandėm, reiks šiandien pardei paieškoti ax.gif

Atsakyti
Aš ir pasiskaičiau apie naujieną kurios dar neragavau,tuoj kaip tik eisiu pietaut, užsuksiu į parduotuvę, reiks nupirkt, paragaut rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane namie visuomet būna meduolių ir barankų bei javinukų, nes tik su jais valgant galima vaikams įsiūlyti pieno. LAAAABAI skanu.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Ragavom naujieną, skanu, bet ne stebuklai smile.gif o šiaip man aktualiausia, kad produktai būtų be E, nes maniškę nuo jų beria. Tad pagal tai ir renkuosi ką kramsnoti smile.gif
Atsakyti
mums duoniukai tai super produktas, labai skanu uzsitepti lydyta sureli thumbup.gif net ir mazasis gerai valgo ax.gif
Atsakyti