Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

šventinė temukė 4u.gif

senoji tema

forumiečių virtuvių nuotraukos

keletas mano naudingų patarimų, gal pravers 4u.gif

bendrosios virtuvės baldų projektavimo nuostatos

virtuvės prietaisų instaliacijų rekomendacijos

virtuvinių stalviršių palyginimo lentelė

user posted image
Atsakyti
Na ką, registruojamės naujoje temoje ir toliau aptarinėjame gathering.gif
Man vis dar montuoja virtuvę biggrin.gif Kol kas patenkinta esu tik spalva ir džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent tokią, o ne tamsesnę. Vizualizacjoje viskas atrodė daug gražiau, na, bet reikia sulaukti galutinio rezultato ir jau tada daryti išvadas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
(V_0622 @ 2009 12 21, 00:16)
Sveikos merginos,
jau kuris laikas smaksodavau šioje temoje semdamasi patirties ir jau turiu pirmą savo mažos virtuvėlės (siena, kurioje išsidėstys virtuvinis tik 2,80 m.) piešinuką. Apie tai, kad kriauklė turi eiti tarp šaldytuvo ir viryklės žinau, tačiau kriauklės įvadas - prie šoninės sienos (dešinėje ir išsikišęs 0,67 m. nuo tos sienos, kurioje bus virtuvinis (tam paslėpti sugalvota butelių "saugykla", nors man ji nepatinka...).
apatinėse spintelėse viskas išdėstyta maždaug taip: šaldytuvas, indaplovė, orkaitė, stalčiai, kriauklė. visokiems rakandams nelabai lieka vietos,tačiau virtuvė sujungta su kambariu, todėl nesinori virtuvinio tęsti ant kitos sienos.
Gal jūs savo "šviežiu žvilgsniu" pažiūrėjusios galėsit ką patarti? gal yra variantas kurio aš nematau?


jei vandens įvadas tik 670 mm nuo kampo, galima būtų spręsti tokiu būdu, kad visą virtuvės sieną atitraukti per 170 mm nuo sienos, suformuojant arba naują gipso sienutę (galima su nišomis, ar akvariumu 4u.gif ) arba tiesiog pagilinant spinteles (tiek apatines, tiek viršutines, viršutinių gausite kaip "2 eilių" lentynas, kurių gylį galima panaudoti, aišku, tai ne pats patogiausias variantas). Apatinėms spintelėms galima pratęsti stalviršį (jų pločiai būna 600, 900, 1200 mm), o pratęstą dalį taip pat išnaudoti, prieskoniams, smulkiems buitiniams įrankiams ar prietaisams, ar apšvietimui, pvz.:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

jei atitraukti virtuvę nuo sienos, galima būtų ir išdėstymą pakoreguoti, pvz, iš kairės į dešinę, šaldytuvas, 400 mm stalčių spintelė, 600 mm viryklė, 600 mm indaplovė, 600 mm plautuvės spintelė. Viršutines spinteles daryčiau aukštesnes, galima iš 2 dalių, gartraukio nebūtina pakelti, jei kaitlentė ne dujinė, virš šaldytuvo vyninės nedėčiau - vistiek jos nepasieksit smile.gif tai gal tiek. 4u.gif


o dėl pilkų sienų - tai tikrai jos universalios, viskas tinka. Bet jei jau turi natūralų ąžuolą, tai ir derink medžio detales su natūraliu ąžuolu, taip pat tinka baltas, pieno, vanilės, samanų, alyvuogės, baklažano ir dauguma natūralios gamtos atspalvių..
Papildyta:
QUOTE(Temidė @ 2009 12 23, 10:39)
Na ką, registruojamės naujoje temoje ir toliau aptarinėjame gathering.gif
Man vis dar montuoja virtuvę biggrin.gif Kol kas patenkinta esu tik spalva ir džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent tokią, o ne tamsesnę. Vizualizacjoje viskas atrodė daug gražiau, na, bet reikia sulaukti galutinio rezultato ir jau tada daryti išvadas  mirksiukas.gif


aš manau, kad reikia palaukti pabaigos, nes kol kas tikrai, numanau, kad nėra vaizdo mirksiukas.gif kai viskas atsistos į savo vietas, pamatysit, kad bus taip, kaip ir turi būti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillita: 23 gruodžio 2009 - 12:08
Labukas. O as irgi laukiu savo virtuves, kuri turetu atsirasti tarpusventyje. Ir laukiu ir baiminuosi del spalvu, o ir apskritai koks vaizdas bus. Vakar susipirkom buitine technika - indaplove SMEG, kaitlente kombinuotą (dujos ir elktra indukcinė) BRANDT ar kazkokia negirdeta, elektrinė orkaitė SIEMENS, šladytuvas - LIBCHER (gal taip rašosi) , gartraukis (nežinau koks, bet pats brasngiausias iš visų pirkinių), dar akmens mases kriaukle pirkom ir maisytuva su istraukiama slangute. Uz tai dovanu dave dar siurbli kazkoki ax.gif dabar lauksim, kada galesim jais naudotis wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Gal galėtumėte padėti su virtuvės išplanavimu? Dabar su dizainere aptarėm tokį variantą, man kaip ir tinka, labai norėčiau daugiau išmanančių žmonių komentarų. Kol kas nusimato ekonomiškasis variantas, nes prie virtuvės bus tamsus kambarėlis, tai daug ir didelių spintelių buvimas nėra labai aktualus. Aktualiau turbūt patogus išdėstymas. Labai labai lauksiu patarimų bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Laba,

Prieš porą mėnesiukų buvau įmetusi Jums savo virtuvės planelį, o dabar jau turim baldelius.. gyvai man vis tik gavosi 100 kartų geriau.. blush2.gif tiesa dar neišbaigta, trūksta stiklo ir tapeto tarp spintelių.. tapetas bus toks..
user posted image

o va čia baldeliai.. blush2.gif tik dar ne valyti, dabar jau po švenčių pilnai viskas naudojama ir sutvarkyta.. thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Baldeliais laaabai patenkinti.. blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Krisss @ 2009 12 29, 12:53)
Laba,

Prieš porą mėnesiukų buvau įmetusi Jums savo virtuvės planelį, o dabar jau turim baldelius.. gyvai man vis tik gavosi 100 kartų geriau..  blush2.gif  tiesa dar neišbaigta, trūksta stiklo ir tapeto tarp spintelių.. tapetas bus toks..
Baldeliais laaabai patenkinti..  blush2.gif


grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 12 29, 13:00)

Ačiū, iš tiesų tai viskas paprasta labai.. spalvos tokios kasdieninės, nes norėjom kad paskui nebūtų sunku ką nors pakeisti, priderinti.. tongue.gif
Plokštė mūsų apatinė Oregono pušis, o viršutinė balta su tokiais pat rėvukais kaip ir apatinė.. neblogai derinasi.. šiaip tai viskas labai paprasta.. 4u.gif
Atsakyti
Krissss, virtuvyte tikrai labai grazi thumbup.gif As irgi mastau apie tokias pat spalvas drinks_cheers.gif Ar as kazka maisau, ar anksciau planavai apatines spintutes daryti kitokios spalvos (na tokios i "ryzuma")? Kas priverte persigalvoti? blush2.gif
Tiesa, kas gamino baldelius?
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2009 12 29, 13:34)
Krissss, virtuvyte tikrai labai grazi thumbup.gif As irgi mastau apie tokias pat spalvas drinks_cheers.gif Ar as kazka maisau, ar anksciau planavai apatines spintutes daryti kitokios spalvos (na tokios i "ryzuma")? Kas priverte persigalvoti?  blush2.gif
Tiesa, kas gamino baldelius?

Gal pirminiam planelį tos spalvos kiek kitaip atrodė, bet kažkaip nuo pat pradžių žinojau kad plokštė bus tokia.. ji ruda su tekstūra.. man super.. nesimato pirštų antspaudų.. ir dar visai netikėtai pamačiau pas draugus rankenėles, prisireikė ir man jų.. vargau kol suradau, Hettich firmos viena rankenėlė apie 60 lt kainuotų.. bet radom pigiau..
Gamino UAB Interus.. tikiuosi jie nesupyks kad čia taip reiškiuosi.. biggrin.gif baldų kokybe ir jų darbu esu patenkinta.. thumbup.gif
Atsakyti
Kriss, o kas per stalviršis pas Jus?
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 12 29, 14:11)
Kriss, o kas per stalviršis pas Jus?

Stalviršis iš Termopalo.. standartinis.. sakė einamiausia spalva, bet mums labai patinka, iš toliau kaip baltas atrodo.. ai džiaugiuosi kaip mažas vaikas.. tongue.gif blush2.gif nes labai bijojau nusivilti.. biggrin.gif
Atsakyti