Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčių stalas

user posted image
Sena tema čia

Sveikos merginos 4u.gif
Kuriu nauja tema, nes turiu viena skubu klausimeli blush2.gif Ar kepant žuvį tešloje, pries isvoliojant tesloje ar reikia žuvį apkepti? Ar galima volioti zalia ir jinai iskeps? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nasty Fairy: 24 gruodžio 2009 - 11:06
QUOTE(Nasty Fairy @ 2009 12 24, 10:52)
Sena tema čia

Sveikos merginos  4u.gif
Kuriu nauja tema, nes turiu viena skubu klausimeli  blush2.gif  Ar kepant žuvį tešloje, pries isvoliojant tesloje ar reikia žuvį apkepti? Ar galima volioti zalia ir jinai iskeps?  4u.gif

Žinoma, kad iškeps, nereikia nieko apkepti 4u.gif


Laukiu atsakymų, gal patarsit, su kokia tešla pyragėlius su grybais kepti, bemiele ar mieline?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MO: 24 gruodžio 2009 - 10:57
QUOTE(MO @ 2009 12 24, 11:55)
Žinoma, kad iškeps, nereikia nieko apkepti  4u.gif
Laukiu atsakymų, gal patarsit, su kokia tešla pyragėlius su grybais kepti, bemiwele ar mieline?

Dekui 4u.gif
Vat ir as galvoju, kad turetu iskepti, bet siek tiek suabejuojau blush2.gif

Man skaniausia pyrageliai su grybais kuciom su mieline tesla. Tik kuciom as kepu aliejuje tuos pyragelius (kitaip ausytes) 4u.gif
Atsakyti
Gal galėtumet kuri parašyti tikslų mielinių auseliu receptą parašyti? 4u.gif
Atsakyti
Keliu temutę į viršų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2009 12 24, 11:55)
Žinoma, kad iškeps, nereikia nieko apkepti  4u.gif
Laukiu atsakymų, gal patarsit, su kokia tešla pyragėlius su grybais kepti, bemiele ar mieline?



mano namiškiai labiausiai mėgsta su sluoksniuota tešla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasty Fairy @ 2009 12 24, 10:57)
Dekui  4u.gif 
Vat ir as galvoju, kad turetu iskepti, bet siek tiek suabejuojau  blush2.gif

Man skaniausia pyrageliai su grybais kuciom su mieline tesla. Tik kuciom as kepu aliejuje tuos pyragelius (kitaip ausytes)  4u.gif



Idomu koks receptas ausyciu? 4u.gif
Atsakyti
Galėtų moderatoriai temą ir į viršų iškelt...
O rytoj galėsiu parašyt ausyčių, keptų aliejuje, receptą. Nes knygą (Metai už stalo) darbe palikau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hazelnut @ 2010 12 02, 23:32)
Galėtų moderatoriai temą ir į viršų iškelt...
O rytoj galėsiu parašyt ausyčių, keptų aliejuje, receptą. Nes knygą (Metai už stalo) darbe palikau smile.gif

oj kaip laukiam ax.gif mano vyras kai nei žuvies nei silkės nevalgo, tai man kiti receptai kaip lobis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.
As siemet irgi pati ruosiu kuciu vakariene. Labai noreciau pasigaminti virtinuku su grybais, kaip paruosti grybus zinau, bet va teslos nelabai moku. Noreciau tos tradicines, be kiausiniu ir tokios kuri verdama vandenyje.
Atsakyti
Kūčių stalui galima pasiruošti silkių ir džiovintų grybų kotletukų

labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(Anka @ 2010 12 04, 01:20)
Sveikos.
As siemet irgi pati ruosiu kuciu vakariene. Labai noreciau pasigaminti virtinuku su grybais, kaip paruosti grybus zinau, bet va teslos nelabai moku. Noreciau tos tradicines, be kiausiniu ir tokios kuri verdama vandenyje.


stikline kefiro ir miltu kiek paims. druskos nereike. virtinukai bus super. si vakara gali pabanditi. bet idaras turi buti gatavas(ta prasme virta mesa, varske, grybai)
Atsakyti