Įkraunama...
Įkraunama...

Šuns raminimas

Sveiki, taigi man labai šiuo metu aktuali tema: Kaip raminti (drausminti) savo šunį, kai jis per daug įsisiautėja?
Maniškis pavyzdžiui kai nori siusti, tai kimba į kojas iškart. Bandau tada su juo pažaisti, kad pašalinti energijos perteklių, bet kartais nepadeda, ir kai pažaidus palieki jį su savo žaislais, jis vis tiek atlekia ir kimba į kojas. Ir jokie FU tada jo nebeveikia. Dar ir loti ima. doh.gif Tai kaip tada raminti tokį šunį? Labai reiktų patarimų unsure.gif
Atsakyti
Kai mano suo su vaiku isisiunta ir suniui nurimt nebeina nors jau ir fu ir ka nori sakyk nebesupranta tada prieinu ir i sikna kaip vaikui pliaukst ir staiga kaip stikis ramus nueina gult ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2009 12 27, 18:30)
Sveiki, taigi man labai šiuo metu aktuali tema: Kaip raminti (drausminti) savo šunį, kai jis per daug įsisiautėja?
Maniškis pavyzdžiui kai nori siusti, tai kimba į kojas iškart. Bandau tada su juo pažaisti, kad pašalinti energijos perteklių, bet kartais nepadeda, ir kai pažaidus palieki jį su savo žaislais, jis vis tiek atlekia ir kimba į kojas. Ir jokie FU tada jo nebeveikia.  Dar ir loti ima.  doh.gif Tai kaip tada raminti tokį šunį? Labai reiktų patarimų unsure.gif


Į kojas kol mažas kibo tik vienas iš maniškių šunų. Tokiu atveju iš karto jam siūlydavau žaisliuką. Jei žaisliuku nesusidomėdavo, o toliau norėdavo tampyti mano kelnes, sakydavau griežtą "fu" ir visiškas ignoras. Mano kojos, kelnės skirtos ne žaidimams. Gana greitai suprato su kuo reikia žaisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2009 12 27, 18:40)
Į kojas kol mažas kibo tik vienas iš maniškių šunų. Tokiu atveju iš karto jam siūlydavau žaisliuką. Jei žaisliuku nesusidomėdavo, o toliau norėdavo tampyti mano kelnes, sakydavau griežtą "fu" ir visiškas ignoras. Mano kojos, kelnės skirtos ne žaidimams. Gana greitai suprato su kuo reikia žaisti smile.gif

O tai ignoruodavot net jei jis ir toliau tampydavo kelnes? Išeitų kad leisdavot jam jas tampyt ir toliau ignoruodama. Ar aš kažką ne taip suprantu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2009 12 27, 18:46)
O tai ignoruodavot net jei jis ir toliau tampydavo kelnes? Išeitų kad leisdavot jam jas tampyt ir toliau ignoruodama. Ar aš kažką ne taip suprantu? ax.gif


Po komandos "fu" jau nebetampydavo smile.gif Arba atsisėsdavau ant sofos taip, kad nepasiektų manęs. Tuo metu šuniukas buvo 1-2 mėn. tad ant sofų neužlipdavo, labai paprasta ignoruoti.

ai, dar vienas iš būdų per daug įsiazartinusiam, tai papraščiausiai palaikydavau per ištiestą ranką nuo saves, laikant už krūtinės, kol nurims. Senai tai buvo, ne viską gal ir prisimenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rida_R: 27 gruodžio 2009 - 20:11
QUOTE(Rida_R @ 2009 12 27, 20:07)
Po komandos "fu" jau nebetampydavo smile.gif Arba atsisėsdavau ant sofos taip, kad nepasiektų manęs. Tuo metu šuniukas buvo 1-2 mėn. tad ant sofų neužlipdavo, labai paprasta ignoruoti.

ai, dar vienas iš būdų per daug įsiazartinusiam, tai papraščiausiai palaikydavau per ištiestą ranką nuo saves, laikant už krūtinės, kol nurims. Senai tai buvo, ne viską gal ir prisimenu.

Manau nebloga idėja su ranka, pabandysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taigi, kol kas panašu kad padeda tik laikymas paguldžius ir nesmarkus pliaukštelėjimas doh.gif Košmaras kažkoks... Aš vis tikiuos, kad su laiku to reikės vis mažiau, nes jis supras kas jo laukia jei siautės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2009 12 28, 13:13)
Taigi, kol kas panašu kad padeda tik laikymas paguldžius ir nesmarkus pliaukštelėjimas doh.gif  Košmaras kažkoks... Aš vis tikiuos, kad su laiku to reikės vis mažiau, nes jis supras kas jo laukia jei siautės rolleyes.gif

Kaip suprantu šuniukas dar labai mažas ax.gif tai nenorėkit kad iš pirmo kart suvoktų kas gerai kas ne... reikia kantrybės ir mokymo ir tikrai supras mirksiukas.gif 4u.gif O ar bandėt užlipimą ant lovos? gi mažas šunytis neturėtų sugebėt ant lovos užlipt g.gif Kai maniškė įsiaudrina bežaisdama ir man per smarkiai įkanda, tai aš gan garsiai surinku „AI, SKAUDA“ ir tada jinai žiūri įdėmiai nutraukus žaidimus, galvoja kas nutiko ax.gif Galit ir jūs kažką panašaus pabandyt, kai tik į kelnes kabinsis, trumpai bet gan garsiai surikit, jei paleis kelnes duokit žaisliuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2009 12 28, 14:13)
Taigi, kol kas panašu kad padeda tik laikymas paguldžius ir nesmarkus pliaukštelėjimas doh.gif  Košmaras kažkoks... Aš vis tikiuos, kad su laiku to reikės vis mažiau, nes jis supras kas jo laukia jei siautės rolleyes.gif


šiaip tai siautėjimai baigiasi pilnai pakeitus dantis, o šiaip tai reikia nuvargint labai ir viskas biggrin.gif . o nejudantys žaislai žinoma ne toki įdomūs kaip besipriešinančios ir cypiančios jūsų galūnės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aure111 @ 2009 12 28, 13:42)
O ar bandėt užlipimą ant lovos? gi mažas šunytis neturėtų sugebėt ant lovos užlipt  g.gif

Sunkiai, bet ant lovos jau užlipa biggrin.gif gudrus jis laugh.gif
Atsakyti
Jei jsi dar mažas [jaunas] tai išmoks smile.gif
Padeda ignoras, kartais išeinu iš kambario.
ir šeip,auklėju jį taip,kad žaidžiu tada kai noriu aš,o ne tada kai nori jis tongue.gif
Atsakyti
o klausykite, kaip padaryt kad suo nelotu namie?
blink.gif
Atsakyti