Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinat iš vienos ar abiejų?

laba, cia gal naivokas klausimas, bet man zaliai svarbu.. man sako, kad vaikas turi viena valgyma pasisotinti is vienos kruties, o kitur raso kad reik maitint is dvieju, pradedant nuo tos, kuria buvo baigta. o kaip jus darote?
Atsakyti
mazo mazyle diena valgo is vienos kruties viena maitinima is kitos kita maitinima. abi isvalgo tik pries naktini miegeli ir tai viena kuria nors maziau smile.gif
nebent jei tarpas tarp maitinimu kokios 5 valandos, tada abu "kibirus" patvarko laugh.gif
Atsakyti
mano burundukas valgo vieną maitinimą iš vienos, kitą - iš kitos.
Bet žiūriu, kad dešinį papą myli labiau g.gif tongue.gif
Atsakyti
As irgi viena maitinima maitinu is vienos, kita is kitos, bet pastebejau, kad tikriausiai mazeja pienuko, kad jau nelabai pasisotina mazoji pavalgius is vienos kruties, reik duoti kita vs dazniau sad.gif
Atsakyti
As, kaip ir matyt dauguma, maitinu viena maitinima is vienos, kita is kitos, nes maniskis gana trumpai valgo, o esu girdejusi, kad svarbu, jog vaikas gautu "galinio" pieno, kuris yr kaloringesnis. Jeigu greitai kruti keisi (o mano atveju reiktu po 3-5 minuciu), jis tik atsigers, bet nepavalgys. Va tokios tai mano zinios.
Atsakyti
ech, tai vadinas normalu is vienos... o kaip zinote kad pavalge? ar patys atstumia kad nebenori? maniske pavalgo o tada jau reikia jausti kada prasideda tiesiog ciulpimas ir migdymasis. kai neapsiziuriu, iki valandos issedime.
Atsakyti
niu as kai maitinau, tai maitinau is abieju. Visados pradedavau ta , kuria duodavau paskutine..., o paskui kita . Aisku, kartaisir is vienos, kai laiko trukdavo wink.gif Bet is abieju maitinti mane mane moke kai gyvenau Olandijoj, o ir cia Amerikej patare... Nes taip stimuliuojama pieno gamyba, o ir daugiau sansu ,kad krutine bus vienodo dydzio , baigus maitinti. O ismaitinau maze iki 9, 5 men, - paskui pati atsisake smile.gif
Atsakyti
As irgi taip pat darau smile.gif Visada maitinu is abieju, sekanti maitinima pradeda nuo paskutiniosios duotos... Daktaru rekomendacijos thumbup.gif
Atsakyti
kai mazhas buvo, sugebedavo tik viena ishvalgyti. tai per viena maitinima duodavau viena kruti, per kita - antra. dabar jau, kai valgo daug kieto maisto ir pieno nebedaug turiu - maitinu ish abieju, jei tik parodo, kad dar nori.
Atsakyti
QUOTE (astaria @ 2004 04 23, 06:29)
mano burundukas valgo vieną maitinimą iš vienos, kitą - iš kitos.
Bet žiūriu, kad dešinį papą myli labiau g.gif tongue.gif

maniske irgi desini, o ir pieno jame daug daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE (MAMA2T&T @ 2004 04 23, 16:11)
As irgi taip pat darau smile.gif Visada maitinu is abieju, sekanti maitinima pradeda nuo paskutiniosios duotos... Daktaru rekomendacijos thumbup.gif

aha, as irgi is pradziu meginau daryti pagal rekomendacijas, tai gavosi vaiko kankinimas laugh.gif neima ji antros ne per kur. matyt uztenka pavalgyti ir is vienos rolleyes.gif visgi "viedrai" pas mane nemenki blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Aš maindavau visaip - kai pieno būdavo daug, iš vienos pakakdavo, kai mažai - iš abiejų, Bet kadangi maniškis buvo tinginėlis ir tingėdavo pienelį ištraukti, tai dažniausiai iš abiejų traukdavo rolleyes.gif
O ligoninėj gydytoja iš karto perspėjo, kad vienam maitinimui turi būti viena krūtis, bet kita, pagyvenusi moteriškė, pamokė, kad kol leliukas mažas, geriau duot iš abiejų, kad nenugraužtų spenelių wink.gif
Atsakyti