Įkraunama...
Įkraunama...

Agamos

Manau tikrai yra tarp mūsų auginančių šių gražuolių driežiukų. Ruošiuosi greitu laiku parsivežti į namus vandeninę agamiukę, dabar kaip tik ieškau jai naujo terariumo. Jei kas laikote šį gyvūnėlį, pasidalinkite patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė @ 2010 01 16, 22:51)
Nejaugi niekas neaugina šių mielų driežiukų? smile.gif Būtų įdomu rasti bendraminčių!

user posted image



Labas 4u.gif as dar tik domiuosi ir ateityje planuoju isigyti barzdotaja agama mirksiukas.gif nelabai galiu ka papasakoti kol zveriuko neturiu namuose, teko paciupineti, pamiluoti, tai padare didziuli ispudi wub.gif labai mieli gyvuniukai
Atsakyti
Daugiau bendraminčių rasit egzotikos forumuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Malonu, kad atsiliepėt smile.gif Žinau, yra egzotikos tiklalapiai, bet norėjau ir SM "užveisti" agamiukes. Mano augintinė su mumis dar nepilnas 2 sav., jau pradedu suprasti ir perprasti jos būdą. Bent jau man pasirodė, kad tai labai protingi driežai, orūs, be reikalo nedemonstruoja emocijų. Niekada nemaniau, kad tapsiu driežų "fanė", bet aplinkybės taip susiklostė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė @ 2010 01 18, 14:15)
Malonu, kad atsiliepėt smile.gif Žinau, yra egzotikos tiklalapiai, bet norėjau ir SM "užveisti" agamiukes. Mano augintinė su mumis dar nepilnas 2 sav., jau pradedu suprasti ir perprasti jos būdą. Bent jau man pasirodė, kad tai labai protingi driežai, orūs, be reikalo nedemonstruoja emocijų. Niekada nemaniau, kad tapsiu driežų "fanė", bet aplinkybės taip susiklostė rolleyes.gif




Gal galit ikelti savo drieziuko namuciu nuotrauku? blush2.gif mirksiukas.gif idomu kaip ikurdinot thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi agamiukę man atidavė su visu terariumu, jis kiek per ankštas, toks "iš bėdos". Jau žiūrinėju naujo, kadangi šie driežai mėgsta laipioti, reikia gan aukšto (80-100cm), jame turi būti storų šakų, nes jie ir miega ant jų, mūsų atveju reikalingas baseinėlis, nes vandens agamoms reikia daug drėgmės, turim gyvą gėlę su vazonėliu, pagrindas- kokoso durpės. Taip pat reikalinga šiluma, dabar terariumas stovi prie radiatoriaus, plius visą dieną šildo lemputė. Pasistengsiu nufotkint viską smile.gif
Atsakyti
Dar būtina ir privalomą UVB lempą, kurį turi degti po 10-12 val. į parą. Kokybiškas maistas, tinkami vitaminai.
Atsakyti
Teisingai, duodu jautieną, vištieną, užlašinu vitaminų ant mėsos, o labiausiai mėgsta gyvą maistą- zoofobusus, kurie turi labai daug baltymų. Tik neįsivaizduoju kaip ji geria, na vieną kartą mačiau kaip laižė vandenį nuo grindų kai ją apipurškiau. Gal nuo gėlės lapų terariume, o gal iš baseino?..
Šiaip kiekvieną dieną išleidžiu palakstyt, tai jau žino kai pakalbinu, ateina smile.gif Mielas padarėlis.. Kartais pas mane ant kelių ar ant peties pusvalandį pratupi.
Atsakyti
QUOTE(Agnė @ 2010 01 27, 13:26)
Teisingai, duodu jautieną, vištieną, užlašinu vitaminų ant mėsos, o labiausiai mėgsta gyvą maistą- zoofobusus, kurie turi labai daug baltymų. Tik neįsivaizduoju kaip ji geria, na vieną kartą mačiau kaip laižė vandenį nuo grindų kai ją apipurškiau. Gal nuo gėlės lapų terariume, o gal iš baseino?..
Šiaip kiekvieną dieną išleidžiu palakstyt, tai jau žino kai pakalbinu, ateina smile.gif Mielas padarėlis.. Kartais pas mane ant kelių ar ant peties pusvalandį pratupi.



Labai noriu tokio padariuko mirksiukas.gif tik pirma manau reikia susipirkti visa jos namelio inventoriu, o tada ir zveriuka smile.gif
Atsakyti
taip.. Terariumas gan nepigiai atsieina- kiek domejausi, apie 300. Bet islaikymas beveik nieko nekainuoja (palyginus su kokiais "prabangiais" suniukais).
Atsakyti
QUOTE(Agnė @ 2010 02 02, 12:11)
taip.. Terariumas gan nepigiai atsieina- kiek domejausi, apie 300. Bet islaikymas beveik nieko nekainuoja (palyginus su kokiais "prabangiais" suniukais).



Vakar internete prisiziurejau labai daug graziu namu gamybos terariumu, kaip galima prisidaryt ivairiu dekoraciju ir viso kito, taip graziai galima prisidaryt tik reikia fantazijos ir siek tiek igudziu, arba gero pagalbininko, kad padetu visuose vyriskuose darbuose, sukalant ir t.t.
Ikelsiu kelis pvz bigsmile.gif
user posted image

O cia dar radau kaip pasidaryt tas dekoracijas, tik reikia iki galo issiaiskinti ar reikia kazkokiu spec priemoniu tinkamu gyvunam ar tinka ir tos paprastos kur namus remontuojam g.gif Nes pirma padaro medines lentyneles, tada apklyjuoja puta, tada keli sluoksniai kazko panasau i cementa ir spakliu g.gif

user posted image
Atsakyti
neseniai pamaciau agamas ir padare dideli ispudi, kazin ar jas galima laikyti po kelias?
Atsakyti