Įkraunama...
Įkraunama...

Ar stilius atitiko pagal horoskopą?

Sveikos,

ar jums atitiko stilius pagal zodiaka? smile.gif

Čia galite rasti aprašymus:
http://www.ledi.lt/l...-pagal-zodiaka/

Esu mergelė, apie mano stiliu beveik visa tiesa parašyta biggrin.gif Kaip jums? smile.gif


Rasome:

1) Zodiako zenklas
2) atitiko/neatitiko/is dalies.
3) bendra nuomone
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilye: 04 sausio 2010 - 19:45
Liūtas.
Visiškas briedas.
Atsakyti
oziaragis. tik del rudos spalvos tiesa, o kitkas stipriai pro sona smile.gif
Atsakyti
Svarstykles.
Kaip i desimtuka pataike biggrin.gif
Atsakyti
Skorpionas smile.gif
Atitinka bigsmile.gif
Atsakyti
Vandenis
Atitiko
Pagrindiniai akcentai atitinka, tik kad silius nėra man taip jau labai svarbu. Svarbiau, kad aš gerai jausčiausi vienaip ar kitaip apsirengus ar pasidažius ax.gif .
Atsakyti
oziarage. visiska nesamone.
Atsakyti
Svarstykles. Na ismetus kompleksus gal ir atitiktu, nes renkuosi ilgai ne del kompleksu, o vis mastau su kuo derinsiu si ruba ar aplamai apsimausiu..
Atsakyti
Kazkokiam tinklapy jau ta skaiciau. Tikrai negaliu prisiminti kuriame, bet tikrai ne lietuviskame. Siaip visiska nesamone isversta is populiaraus moterisko tinklapio, bet Jusu tinklapio lankomumas pakilo bent 7 pozicijom uzdavus si klausima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chouchou: 06 sausio 2010 - 04:19
QUOTE(Chouchou @ 2010 01 06, 03:56)
Kazkokiam tinklapy jau ta skaiciau. Tikrai negaliu prisiminti kuriame, bet tikrai ne lietuviskame. Siaip visiska nesamone  isversta is populiaraus moterisko tinklapio, bet Jusu tinklapio lankomumas pakilo bent 7 pozicijom uzdavus si klausima 4u.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif Ir kodel zmones laiko kitus kvailesniais uz save?.....Kisa savo šūdą per visus galus.....Ir siaip-cia truputi ne i tema,bet ir i tema-labai gerai pasake Smoryginas-"Paneles" redaktore degs pragare".....
Papildyta:


Beje, ChouChou,labai idomi informacija tavo parase...Nenori prikelti numerologijos temos? Mamos nors minimaliai ismoktu pasiskaiciuoti vardo vibracijas-gal atsakingiau vadintu savo vaikus.....
Atsakyti
niekas ir negali atitikti, nes žmogaus domėjimąsi išvaizda lemia Veneros padėtis horoskope, o ne Saulės ženklas.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 01 07, 09:02)
niekas ir negali atitikti, nes žmogaus domėjimąsi išvaizda lemia Veneros padėtis horoskope, o ne Saulės ženklas.


Sveika sugrįžus 4u.gif
Atsakyti