Įkraunama...
Įkraunama...

Žagsulys

Sveikos busimos mamkos,

Norejau paklausti, ar jauciate kaip Jusu lialiai zagsi ? Man tai toks jausmas, kad pora kartu per diena tai tikrai zagsi pilvelyje, ar tai yra normalu ?

Atsakyti
Mano maze pilvely kasdien zagsedavo biggrin.gif pilvelio apacioj vis jausdavau reguliarius ik ik ik hah.gif
Atsakyti
mano sunelis irgi kasdien zagsedavo wub.gif
Atsakyti
Manau, kad tai tikrai nėra nieko bloga ir yra normalu. Mano leliukas irgi dažniausiai žagsi porą kartų per dieną mirksiukas.gif
Atsakyti
O tai gerai kad ne man vienai taip zhagsi.. galvojau, gal ko truksta ar ten prispaudziu gal kaip nors.. blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurrike @ 2005 11 13, 10:33)
O tai gerai kad ne man vienai taip zhagsi.. galvojau, gal ko truksta ar ten prispaudziu gal kaip nors..  blink.gif  blink.gif


tai tikrai normalu. Mano irgi daug žagsėdavo. Kai apsivertė, tai kartais atrodydavo, kad visas užpakalis sudreba nuo tų ik tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
tas zagsejimas yra normalu, man tai istisas dienas zagsejo i nestumo pabaiga, o as galvojau, kad ten taip spardos doh.gif blush2.gif , kol daktare isaiskino, kad cia ne judesiai, o zagsulys. Sake, kad mamos pavalgo ka nors saldaus arba skanaus vaikui irgi patinka ir jis prisigeria vandenu, o po to zagsi tongue.gif
Atsakyti
Mano mažiukas ir žagsėdavo.Per dieną, tris kartus tai tikrai biggrin.gif Gydytoja nieko blogo nesakė schmoll.gif Labiausiai ,dėl to jaudinosi ,mano vyras doh.gif
Atsakyti
Mano pupa irgi daug žagsėdavo pilve. Ir daug ilgiau, nei suaugęs žmogus. Man net atsibosdavo doh.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tause @ 2005 11 14, 02:30)
Sake, kad mamos pavalgo ka nors saldaus arba skanaus vaikui irgi patinka ir jis prisigeria vandenu, o po to zagsi tongue.gif

Aha aš irgi skaičiau, kad vaisius gurštelėjęs vandenų pradeda žagsėti. Mano mazgė kuo tokliau tuo labaiu žagsėdavo. paskutinius mėnesius tai po kelis kartus dienoj
Atsakyti
O kiek laiko jūsų leliai žagsi?
Mano varlius vos ne po pusvalandį dubenin tuksi blink.gif
Jei dar kojom pradeda makaluotis, tai kartais net supykina nuo tokio pastovaus bumsėjimo blink.gif
Atsakyti
Na mano lialius tai koki 5-10 minuciu smile.gif bet tai ikyriai smile.gif
Atsakyti