Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas verkia per miegus tikslia valanda

sveiki.sunui 1.8men.veik pusmetis kai sunus miegodamas12-1val.nakties pradeda klykti ir spardytis.ir taip kasnakt,tuo pat metu-tarp 12-1val paklykia 5-10min nepabusdamas.(gal atsiliepia visa nestuma mano vartojami vaistai-sergu epilepsija ir nebuvo galima ju nutraukti.4men ivyko 2 epilepsijos priepuoliai.sunus gime sveikas,raida normali).kodel klykia kasnakt,ka tai galetu reiksti?aciu uz atsakyma
Atsakyti
Panasiai ir mano mazajai buvo.Apie dvilikta nakties kasnakt pradedavo zyzlenti,blaskytis.Keldavausi ir vesdavau ja ant puoduko.Po to visa nakti ramiai miegodavo... Prasidejo visa tai,kai jai buvo 2metukai,liovesi-tik pries metus... ax.gif Neradau lyg ir jokiu paaiskinamu priezasciu...
Atsakyti
Sveikos. Maniskiui irgi taip yra. Verkia,spardosi per miegus, rekia, barasi ir kazkur apie 24-1val. nakties tai prasideda. Buna prabunda ir sako " popa, popa" ir pas mane i lova prasosi, istesia rankutes ir ka darysi, imu. Kai uzmiega atgal guldau, buna kai atgal bandau paguldyti prabunda ir verkia tada, nenori i lovyte savo, sako: ne, ne ir vel i asaras. Kai kada grazioju visai neimu jo i lova savo, sakau nera vietos, bandau nuraminti, tai oziukus parodo, nusisuka nuo manes bet pasilieka savo lovyteje. Anksciau keliausi 6-7 kartus per nakti, dabar jau nedaugiau 3-ju kartu, bet miegas vistiek isblaskytas. Dabar kai pradejau dirbti man labai miego truksta, dar anksciau tai diena kartu galejau su jo nueiti ir nors valandele nusnusti jei naktis nekokia buvo, o dabar negaliu, dirbu. Ir siaip sunelis yra labai hyperaktyvus. Visa diena vienoje vietoje nepasedi nei 10sek. tik tai kada eina per telika jo teletabiai ir dar kiti lelios. Bet naktim neramus, sakiau pediatrui, sako -praeis, bet jam jau 2,2men., kiek as dar naktim nemiegosiu? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamakubu: 15 sausio 2010 - 17:03
sveikos 4u.gif

pažįstamas ir man šis dalykas. mano vyresnėliui buvo. naktį apie 11val imdavo klykti,blaškytis,keldavosi eiti. viskas trukdavo apie 10-15 min. paskui nurimdavo ir išmiegodavo visą naktį. vėliau išsiaiškinau,kad jis nieko neprisimena. klausdavau,kodėl verkei naktį. jis žiūrėdavo akis išpūtęs ir sakydavo,kad neverkė. vaikų neurologė paaiškino,kad tai yra vadinamas "nakties siaubas" arba "nakties košmaras". neramumas atsiranda, kai keičiasi miego fazės. jei vaiko nervų sistema jautri, tam perėjimui įvykstant vaikas verkia,blaškosi ir t.t. maždaug iki 5 metų turi išaugti šį dalyką. nors maniškiui ir 6-7 metukų retkarčiais būdavo. kartais nakčiai duodavau kokių homeopatinių lašiukų, padėdavo. na o jei viską daro sąmoningai,tai gal ir nori pas mamą į lovą. o su nemiegojimu juokauti negalima. aš įsitaisiau lėtinį nuovargį,nes irgi išsimiegot negaudavau kokius 4 metus doh.gif
Atsakyti
Turėjom ir mes analogišką bėdą, kaip laikrodukas - tą pačią valandą klyksmas, verkia, rėkia, kodėl nepasako, iš ryto nieko neprisimena, nuraminti neįmanoma... Viskas baigėsi tada, kai man pagaliau dašuto, kad vaikas nori ant puoduko, tik pats to nesupranta doh.gif
Atsakyti
Su vyresnėliu buvo panašiai, jis šiaip neramesnis, jautresnis vaikas, gal nuo 1,5 metukų 11 val vakaro pradėdavo miegodamas rėkt praktiškai kas naktį. Galvojom ,kad naujos kokios tai emocijos iššaukia tokią reakciją. Karts nuo karto gydomės pas homeopatę ir problema pasirodė tame, kad vaiko inkstai ir kepenys veikia prasčiau, o tuo metu (apie 11 vakaro) yra kažkurio iš šių organų aktyvumo laikas ir vaikui skauda. Gavom vaistukų ir viskas susitvarkė 4u.gif
Atsakyti
Na va, pas mus ta pati problemėlė.. jau kokias dvi savaites dukrytė kas kelias valandas miegodama pradeda šaukti, o po to gailiai verkti. Nutyla arba pati, arba aš imu į lovą pas save. Tai ji net pienuko kartais neima, tik prisiglaudžia ir užmiega. Jai metukai ir beveik 4 mėn.
Manau, verta pasirodyti gydytojai.
Atsakyti
Sveikos, mes jau tai isgyvenom tad galiu pasidalinti patirtimi.
Sunus verkdavo budamas 3 iki 6 men - padejo vit d dozes padidinimas, kaip mums paaiskino gydytoja vit d trukumas sukelia nerima. Taciau budamas 1.8 m vel budavo tas pats... Tuo kartu is vakaro sugerdavom 0,5 tab paracitamolio - ir ismiegodavo ramiai. Taciau jei nors viena nakti praleisdavom - tai jau zaisdavom iki paryciu (maniskis issibudindavo ir eidavo zaisti ).
Isvada kad tam yra priezastis- skausmas, gal dantukai, gal dar kas
Atsakyti
Sveikos,manau cia pataikiau smile.gif maniskiam 2.7metuku smile.gif jau savaite kaip atsikelia tiksliai 3valanda ir taip tris kartus viena po kito-pamiega tarpuos po 10imt minuciu sad.gif nuraminti neina,klykia,spardosi,nekreipia demesio i snekinimus ir t.t. atrodo atsijunges nors ir ziuri atrodo sad.gif is pradziu galvojau,kad nuvargsta kojytes,nes aktyvus,visa diena ant koju,galvojau skauda,tai vis su kamparo aliejuku itrindavau...pietuku nebemiegojo,bet kai ir miegojot visvien tas pats... tai dabar nezinau net ka ir daryt,ar ieskot ,kad pagerint ta miegeli ar ka skauda..nes nieko neina isgauti klausimu-jei klausi,tai tapati klykdamas pakartoja tik,neatsakineja pats sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2013 10 06, 13:26)
nuraminti neina,klykia,spardosi,nekreipia demesio i snekinimus ir t.t. atrodo atsijunges nors ir ziuri atrodo sad.gif


Ar kokiu nors vaistu siuo metu nevartojate? Mums tokia reakcija buvo kai paskyre "Salbutamol" nutraukus viskas praejo. unsure.gif
Atsakyti
ne,nic nieko isvis nesam vartoje jau 2metukus,nesirgo,nebuvo reikalo.tik multivitaminus draze,bet juos jau metukus gauna.
Atsakyti
Mums taip buvo, dareme ir miego encefalograma... isvada, persipina miego fazes, vargome iki 4m. doh.gif
Atsakyti