Įkraunama...
Įkraunama...

Mediniai žaislai

sveikos mamos ax.gif gal zinot kur klaipedoje galima gauti mediniu zaislu kudikiams? ax.gif labai jau mums jie patinka thumbup.gif
Atsakyti
gal galit padeti? mums labai reikia mediniu barskuciu. gal zinot kur galeciau gauti klaiedoje? ax.gif
Atsakyti
pabandyk žaislų planetoje būna tokie firmos Sevi nerealūs žaislai - medinukai, mediniai barškučiai ir minkšti žaisliukai thumbup.gif tik kaina kandžiojasi.
bet geriau vienas geras, negu kalnas tokių nei šiokių, nei tokių tongue.gif
Atsakyti
Mes tai pirkom Maximoje,kartais buna nebrangiu,juk jie labai trumpam laikui,paskui tik ir galvoji kam atiduoti,nes sandeliuoti reikia vietos.Mano vaikinas megsta dezutes kai jose kas barska. 4u.gif
Atsakyti
Nežinau, kur Klaipėdoje, bet jei kada būsite Vilniuje užsukite į Centrinę universalinę parduotuvę (CUP): 5-tame aukšte kairėje pusėje esančioje žaislų parduotuvėje nemažai medinukų parduoda. Beje, kažkada ir Maximoje teko matyti medinių žaislų.
Atsakyti
QUOTE(ievbuk @ 2006 01 01, 19:22)
Nežinau, kur Klaipėdoje, bet jei kada būsite Vilniuje užsukite į Centrinę universalinę parduotuvę (CUP): 5-tame aukšte kairėje pusėje esančioje žaislų parduotuvėje nemažai medinukų parduoda. Beje, kažkada ir Maximoje teko matyti medinių žaislų.


Ta parduotuvė CUP'e SPRAGTUKAS vadinasi. Šiandien buvom. Jau kokių medinių grožybių yra wub.gif
Dabar beje ir SENUKUOSE nemažai medinių žaislų yra.
Atsakyti
O mes ieškome mediniu kaladėliu, nu niekur nerandam pirkti. Gal kas matė? busim dėkingi už info. (Jonavoje ar Kaune) ax.gif
Atsakyti
Klaipėdoje yra Spragtukas BIG,e, ten visokių medinių žaisliukų yra. Yra ir senukuose.
Atsakyti
super ir man patinka mediniai žaisliukai 4u.gif
Atsakyti
Ir man patinka,tai mažiui tipo formulės analogą nupirkome,bet jam kažkodėl ji nelabai patinka verysad.gif visai nežaidžia.
Atsakyti
Gavom dovanų labai įdomią medinę dėlionę thumbup.gif Gėlės vazonėlis (toks kad galima ir pastatyti), iš to vazonėlio apvalus strypelis eina, ant jo maunasi soalvotos dalys - lapai, ir galiausiai žiedas. Labai thumbup.gif Mano sesė pirko baldų parodoj. Tikrai dar niekur nemačiau. Mažei labai patinka, tik gana sudėtinga. Tai ji dabar tik išardo
Atsakyti
Ir mes medinius zaislus megstam. Airijoj cia ju pilna. O kaladeliu reikia kokiu - tikriausia su raidytem ir paveiksliukais?
Papildyta:
QUOTE(raimondami @ 2006 01 29, 16:38)
O mes ieškome mediniu kaladėliu, nu niekur nerandam pirkti. Gal kas matė? busim dėkingi už info. (Jonavoje ar Kaune) ax.gif

Atsakyti