Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

user posted image
SENA TEMA

Teskime apie lupu blizgesius bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(ESLAUDA @ 2010 01 07, 20:41)
Oho, o kuris Bourjois cia taip atrodo ? Bet cia ir lupytes neeilines  bigsmile.gif  biggrin.gif


Man labai patiko efektas kaip atrodo sioje foto, pati nesu bandziusi Bourjois blizgesiu blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 01 07, 21:45)

Man labai patiko efektas kaip atrodo sioje foto, pati nesu bandziusi Bourjois blizgesiu  blush2.gif




Naudoju bourjois 3d tą blizgį, tikrai tokio efekto nėra, nereikia aklai reklamom tikėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 07, 21:58)
Naudoju bourjois 3d tą blizgį, tikrai tokio efekto nėra, nereikia aklai reklamom tikėt biggrin.gif

Cia ne reklamine nuotrauka (mes kalbame apie 2 foto) smile.gif Bet lupytes neeilines biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 07 sausio 2010 - 21:00
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 07, 20:58)
Naudoju bourjois 3d tą blizgį, tikrai tokio efekto nėra, nereikia aklai reklamom tikėt biggrin.gif


Cia Bourjois 4D, o foto paimta reali is interneto, ne reklamine biggrin.gif
Papildyta:
Kaip supratau,pas ta 4D blizgesiuka yra atskirai ir zeruciai, kurios galima naudoti ant blizgesio virsaus, atrodo taip smile.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(ESLAUDA @ 2010 01 07, 20:59)
Bet lupytes neeilines  biggrin.gif


Labai grazios lupos drinks_cheers.gif O cia pati mergaite rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2010 01 07, 21:59)
Cia ne reklamine nuotrauka (mes kalbame apie 2 foto) smile.gif  Bet lupytes neeilines  biggrin.gif


Tada susimaišiau doh.gif nu bet aišku, kad čia reta kuri tokias lūpas turi, o kas turi, tai matyt su bet kokiu blizgiu gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 07, 22:05)
Tada susimaišiau  doh.gif  nu bet aišku, kad čia reta kuri tokias lūpas turi, o kas turi, tai matyt su bet kokiu blizgiu gražu biggrin.gif

Bet manau ir blizgis labai greit susinaudoja biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki! o kaip jums lupu blizgesis Shiseido? neseniai nusipirkau tai esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkClarin @ 2010 01 07, 22:08)
sveikos . ar kas nors turite atsiliepimu apie si bourjois firmos blizgesi  ?
user posted image

As neseniai nusipirkau tai tikrai nelipnus, trumpai laikosi, nepatinka tai, kad reikia labai ilgai dazytis reikia norint, kad graziai atrodytu.
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 01 04, 17:18)
O kuris butent YSL sausina, ar visi sio gamintojo?

YSL Golden gloss mano lupas sausina labiausiai. Diena pavaiksciojus, lupos apserpetoja, skauda. Ne ka geriau man tinka ir Touche Brillance serijos blizgiai unsure.gif Beda su tokia jautria mano oda verysad.gif
Atsakyti
Nu geras,turiu 3spalvas is YSL Golden Gloss.Nu nesausina tikrai man g.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2010 01 08, 10:57)
YSL Golden gloss mano lupas sausina labiausiai.


As ji naudoju labai retai, nepastebejau,kad sausintu, man jis kazkodel i rauksleles subega, nera jis mano megstamiausias is YSL blizgiu, nors spalva labai grazi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 01 08, 13:14)
Nu geras,turiu 3spalvas is YSL Golden Gloss.Nu nesausina tikrai man g.gif

Tai yra labai individualu rolleyes.gif Atidaviau savo Chanel Galactic spalvos blizgi sesei, nes man labai sausindavo lupas, o ji juo labai patenkinta, nei sausina jai, nei ka smile.gif
Atsakyti