Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikiui reikalingų daiktų sarašėlis

4u.gif PAGALBA PIRMAGIMIO BESILAUKIANČIOMS NĖŠTUKĖMS 4u.gif
Prašyčiau, patyrusiais mamytes pavardinti kokį kraitelį superkate savo būsimam kūdikėliui! 4u.gif





Mums visi patarimai naudingi(vardinkite nuo technikos iki higienos priemonių).





DIDELIS AČIŪ!!!
Atsakyti
Sąrašas į ligoninę

Mamai:
1. Dokumentai: pasas, SoDros pažymėjimas, nėščiosios kortelė
2. Higienos reikmenys: šampūnas, dantų šepetėlis bei pasta, WC popierius, dušo žele
3. Rankšluostis (2 vnt., didelis ir mažas).
4. Šlepetės: guminės (į dušą ir gimdymui) ir medžiaginės.
5. Šlepetės tėčiui
6. Puskojinės pagal sezoną (2-3 vnt.)
7. Negazuotas vanduo, užkandžiai (juodo šokolado galima)
8. Kosmetikos priemonės pagal poreikį (prausikliai, veido kremas, plaukų šepetys, gumelės).
9. Įklotai po gimdymo, paketai, patiesaliukai, tinklinės kelnaitės po gimdymo
10. Naktinukai su atsegamu priekiu ir/ar pižama pagal sezoną ir chalatas.
11. Liemenėlės maitinimui (2 vnt.) ir įklotukai.
12. Spenelių tepalas, kompresiukai (Multi Mam)
13. Fotoaparatas, mob. telefonas + pakrovėjas.
Vaikeliui:
1. Sauskelnės (newborn dydis)
2. Vilnonės kojinytės
3. Kepurytės išvirkščiomis siūlėmis: plona ir storesnė.
4. Šliaužtinukai (3-4 vnt.), marškinėliai su pirštinytėm (3-4 vnt.), siaustinukai, bodžiukai
Namuose turėti pasiruošus:
1. Drabužėliai parsivežimui.
2. Antklodė, kombinezonas/vokelis parsivežimui.
3. Autokėdutė.
4. Rūbai mamai
Gali prireikti ligoninėje:
1. Mikroklizma MICROLAX, 2 vnt.
2. Pientraukis, antspeniai
3. Stalinė lempa
4. Drėgnos servetėlės intymiai higienai

Vaikelio kraitelis:

Miegui:
1. Lovytė
2. Kokosinis čiužinys
3. Antklodė, plonesnis pledukas (kai bus šilta)
4. Patalynės komplektas (2 vnt.)
5. Lovos apsauga (naudojama vėliau)
Maudynėms:
1. Vonėlė
2. Termometras vandeniu
3. Rankšluostis su gobtuvu, paprastas rankšluostis (2-3 vnt.)
4. Vystymo lenta
5. Ausų krapštukai, vata
6. Prausimo priemonė (muilas/prausiklis)
Kita:
1. Sauskelnės Newborn dydžio
2. Vienkartinės drėgnos servetėlės (patogu pirkti pirmą su dėžute)
3. Vienkartinės palos 60x60 arba 60x90
4. Flanelinės palos (8-10 vnt.) 60x60, 60x90
5. Merliukai (mažesni 6-10 vnt.), didesni (5-6 vnt.) nuo 25x25 iki 60x60 cm
6. Elektrinis termometras minkštu galu
7. Rhinomer aspiratorius nosytei
8. Žirklutės tiks dezinfekuotos įprastos
9. Espumisan nuo pilvo pūtimo
10. Jūros druskos tirpalas “Humer
Drabužėliai:
1. Plona kepurytė siūlėmis į viršų (2 vnt.), šiltesnė į lauką.
2. Pirštinės plonos (1-2 mėn.) 2 poros
3. Vilnonės (1-2 vnt.), medvilninės (2-3 vnt.) kojinytės
4. Apatiniai marškinėliai/siautinukai (3-5 vnt.) ilgom ir trumpom rankovėm
5. Šliaužtinukai (pižamytės) (4-6 vnt.), kelnytės
6. Megztinukas (1-2 vnt.)
7. Kombinezonas šiltesnis

Nukopinau is nestukiu pasnekesiu temos, manau pagrindas cia pilnas yra.
Atsakyti
Aciu labai 4u.gif o kada pikrti kedute matinimui, automobiline kedute, ar reikalingos tos vibruojancios kedutes ir panasiai? g.gif as visiskai nieko nenutuokiu blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+-->
QUOTE(Mazyle smile.gif)
Aciu labai  4u.gif  o kada pikrti kedute matinimui, automobiline kedute, ar reikalingos tos vibruojancios kedutes ir panasiai? g.gif as visiskai nieko nenutuokiu  blush2.gif

Na as pagal savo patirti tai kedute maitinimui pirkau nuo tada kai galima vaika sodinti, o tai yra mazdaug nuo 6men, jei turit automobili tai automobiline kedute reikia pirkti dar negimus vaikuciui arba iskart jam gimus, nes jos gi yra visokiu dydziu tai yra ir nuogimimo, vibro kedute ir turejau, seip daiktas neblogas, nes biski uzima vaika, bet aisq ir be jo uzauga vaikai taigi nemanau, kad butina, man svarbiau butu vaikstyne, o ja naudoti berots patarta ir kazkas nuo 6men.
Papildyta:
Aisq ir pientraukis nera butinas, bent as ir be jo isgyvenau ir nepasigedau, nes nesaldziau pienelio beto ilgai ir nemaitinau.
Stalines lempos i ligonine ir nesiveziau, nes mano palatoj ji buvo, bet seip gerai, nes nakti reik pamperiuka keist, maitint tai miegodavau prie stalines. Reik cia pasidomet kokios salygos ligoninej.
Flanelinės palos - ju isvis neturejau ir nepasigedau.
Vezima gali pirk isanksto arba atsiradus leliukui. Na manau tiesiog pradzia cia yra, o ir perparduotuves kai pradesi eit pamatysi ko reikia tau, o ko ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kam: 07 sausio 2010 - 23:40
Esu begalo dekinga 4u.gif tikiuosi ir kitoms pradedanciosioms pades thumbup.gif
Atsakyti
Manau, kad is pradziu reikia nusipirkt tai, kas bus reikalinga i lygonine ir pirma menesi. O veliau ziuresit ko jums truks. Kiek dar dovanu gaus mazylis. rolleyes.gif Cia mano nuomane.
Mes turejom butiniausius daiktus. Ir visko mums uzteko. Net nezinau ko truks antrajam, nes viska turim.
Atsakyti
Bet taip norisi prisipirkti visko blush2.gif biggrin.gif bet palauksiu, nes manau tikrai nemazai dovanu gaus mazylis g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 08, 10:14-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 08, 10:14)
Bet taip norisi prisipirkti visko  blush2.gif  biggrin.gif bet palauksiu, nes manau tikrai nemazai dovanu gaus mazylis g.gif  rolleyes.gif


Žinok ir man, kaip pirmajam leliukui irgi jau norisi visko prisipirkti blush2.gif Jau turiu keletą drabužėlių, nes nemažai mano draugių ir giminių neseniai susilaukė vaikučių, o aš iš užsienio siųsdavausi jiems dovanų drabužėlių, tai ir sau tuo pačiu patikusius atsisiųsdavau blush2.gif
O dovanų tikrai gaus nemažai, pati mačiau, kai eidavau kitų vaikiukų lankyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fuente @ 2010 01 08, 12:26)
Žinok ir man, kaip pirmajam leliukui irgi jau norisi visko prisipirkti  blush2.gif  Jau turiu keletą drabužėlių, nes nemažai mano draugių ir giminių neseniai susilaukė vaikučių, o aš iš užsienio siųsdavausi jiems dovanų drabužėlių, tai ir sau tuo pačiu patikusius atsisiųsdavau  blush2.gif
O dovanų tikrai gaus nemažai, pati mačiau, kai eidavau kitų vaikiukų lankyti  mirksiukas.gif

As vezima jau turiu doh.gif mums gavosi taip, kad gavom proga labai pigu nusipirkti ir man patinkanti, tai nusipirkom, bet dabar nieko nepirksiu greitai schmoll.gif kol kas valdausi blush2.gif ziuresim ar ilgai biggrin.gif
Atsakyti
Oj kaip saunu,jog yra surasytas kraitelis ir daikteliai reikalingi thumbup.gif 4u.gif Tikrai ne vienai pravers 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 08, 15:19-->
QUOTE(Ievutė smile.gif @ 2010 01 08, 15:19)
Oj kaip saunu,jog yra surasytas kraitelis ir daikteliai reikalingi thumbup.gif  4u.gif  Tikrai ne vienai pravers 4u.gif

drinks_cheers.gif As irgi taip manau, man asmeniskai labai pravers blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
saunu, kad yra kur uzmest aki, pasiziuret ko prireiks...
As tai neskubu nieko pirkt, nes kai laukiausi pirmojo, tai svelniai tarianr persistengiau smile.gif cia is to didelio laukimo, tai nemazai rubeliu ne kart nenaudotu buvo, nes augo lelius musu kaip ant mieliu...
Ka tikrai planuojam tai vezima 3in1, lovyte, o kita ziuresim ko tikrai reiks, nes nemazai dar rast turetume...
Atsakyti