Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Krikščioniškieji GN

Toliau plepam apie šiuos GN ir čia gimusius mažiukus wub.gif
user posted image


QUOTE(EglVa @ 2010 01 08, 17:42)
Nu dešimt metų tai kažin ar išlauksiu  lotuliukas.gif - beliko mėnuo. Ingusia31, tavo pasakojimas verčia pašiurpti  g.gif - Įtariu prieš važiuojant gimdyti reikės skambintis ir klausti kiek gimdyvių turi  tongue.gif , o tada priimti galutinį sprendimą ir dėl namų ir dėl palatų  bigsmile.gif  Kažkaip nežavi manęs mintis prieš gimdymą būti su kita gimdyve, o juo labiau ir su jos vyru  schmoll.gif.  O jei po gimdymo dar su 3 mamom ir visais leliukais teks būti  g.gif .

aš pati gimdžiau šiuose namuose 4u.gif į priešgimdyvinę atkėlė dar vieną mamytę sąrėmiaujančią.. na ir ką, ir sėkmingai abi kartu sąrėmiavom 4u.gif abi su vyrais buvom.. mums pastatė širmą,tad dėl privatumo problemų nekilo 4u.gif
Nežinau,kaip bus dabar.. gimdymas nusimato kovo pradžioje, gal net vasario pabaigoje, tad vėliau pasidalinsiu naujesne informacija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KYM: 08 sausio 2010 - 18:58
Nu cia su tuom saremiavimu dviese ar keturiese tiksliau sakant tai reikalas labai asmeniskas, as tikrai jausciau ypac del to blogai,bet jei butu tai butu... i medi nelipsi gi... bet va kad uzejus paskutiniams saremiams reikia lipti ant to gimdymo stalo kuriskies supratau yra tik vienas doh.gif vai tikrai dalykas nera patogus, po gimdymo pati ir nulipi nuo jo i atvezta salia lova. Po kazkurio laiko pati laiptukais kopi su leliuku i antra auksta apsgyventi, o kadangi man teko 4viete palata tai paskaiciuokit kiek lankytoju per tas dvi dienas praejo ir kaip buvo ramu ir gera su savo mazyliu ilsetis.
Atsakyti
na nesakau,kad mielu noru būčiau keliese palatoje 4u.gif aš už atskirą vienvietę 4u.gif bet dabar net bijau apie tai galvoti,kad gali būti, jog ir negausiu jos.. tik sąrėmiavimą minėjau dėl to,kad širmą pastatė,tad kitų žmonių tiesiogiai nesimatė..

o jau gyventi kelias dienas su kitom mamytėmis, kai lankytojai šniūrais eina, tai nenorėčiau.. doh.gif aš visad už privatumą.. ir norėčiau, kad vyras ir dabar visą laiką būtų šalia, bet irgi nežinia,kaip čia bus, nes namie dar mažiukė dukrytė unsure.gif

bet kokiu atveju tikrai vienviečių palatų šiuose GN norėtųsi daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 01 08, 20:11)
Nu cia su tuom saremiavimu dviese ar keturiese tiksliau sakant tai reikalas labai asmeniskas, as tikrai jausciau ypac del to blogai,bet jei butu tai butu... i medi nelipsi gi... bet va kad uzejus paskutiniams saremiams reikia lipti ant to gimdymo stalo kuriskies supratau yra tik vienas  doh.gif vai tikrai dalykas nera patogus, po gimdymo pati ir nulipi nuo jo i atvezta salia lova.


Na, aš norėčiau užimti vertikalią padėtį ir vaisiaus išstūmimo metu (ne tik sąrėmių metu)- prisiskaičiau visko apie vertikalų gimdymą ax.gif Aišku, neprisirišu prie tokios gimdymo pozos, bet ten akušerė sakė, kad galima agimdyti ir ant mažos kėdutės (jie ten turi vieną tokią, kurią, pasak akušerės, kažkuri mamytė gimdymo namams dovanojo)-minėjo, kad kelios gimdyvės jau buvo ant jos gimdžiusios ne tik sąrėmių metu sėdėjo. Tikriausiai akušerės nedžiūgauja, kai reikia taip žemai pasilenkti ar atsiklaupti, bet smagu, kad per prievartą ant stalo netempia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EglVa @ 2010 01 10, 14:04)
<...> ten akušerė sakė, kad galima agimdyti ir ant mažos kėdutės (jie ten turi vieną tokią, kurią, pasak akušerės, kažkuri mamytė gimdymo namams dovanojo)-minėjo, kad kelios gimdyvės jau buvo ant jos gimdžiusios ne tik sąrėmių metu sėdėjo.

Kaip įdomu bigsmile.gif negirdėjau apie tokią gimdymui šiuose GN 4u.gif bet ir pati norėčiau išbandyti 4u.gif aš net ant kamuolio neturėjau progos pabūti g.gif
Atsakyti
QUOTE(KYM @ 2010 01 10, 14:40)
Kaip įdomu  bigsmile.gif negirdėjau apie tokią gimdymui šiuose GN 4u.gif bet ir pati norėčiau išbandyti  4u.gif aš net ant kamuolio neturėjau progos pabūti  g.gif

galima, aš prieš 1,5 m ant tokios sėdėjau
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 01 10, 14:45)
galima, aš prieš 1,5 m ant tokios sėdėjau

aš jūsų istoriją skaičiau, kad vertikalioj pozoj, bet neįstrigo,kad ir kėdutė buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KYM @ 2010 01 10, 15:40)
Kaip įdomu  bigsmile.gif negirdėjau apie tokią gimdymui šiuose GN 4u.gif bet ir pati norėčiau išbandyti  4u.gif aš net ant kamuolio neturėjau progos pabūti  g.gif


Turi jie ten ir kamuolius, ir čiužinį, ir švedišką sienelę, ir šiokią tokią vonią (nepasirodė ji man erdvi, bet gal užtektų ir gimdymui, jei tik noras būtų) wub.gif Nors, sako, kad vonioj gimdymus daugiau priiminėja gyd. Banga Kulikauskaitė. Kadangi aš pati neplanuoju tartis su gydytojais, tai tikiuosi, kad jei bus sąlygos ir pati norėsiu, tai bent pagulėti vonioj leis- bo jau nepamenu kada lepinausi vonia bigsmile.gif
Atsakyti
Gal ir turi jie tu priemoniu saremiams palengvinti, bet man ju pamatyti neteko smile.gif Akusere saremiu pradzioj paklause apie kamuoli, tai sakiau veliau pasiulykit, dabar dar ir taip gerai smile.gif Bet paskiau nebesiule smile.gif Jei teks gimdyti kita karta ismeginsiu, nes tiesiog laukti, kvepuoti ir kenteti labai prailgo..
Atsakyti
O man per sąrėmius netiko nei kamuoliai, nei kėdutė, nei sienelė, nes norėjosi labiau tilteliu išsilenkt nei sėdėt ant kamuolio biggrin.gif Tai labiausiai pravertė MB tongue.gif Bet man asmeniškai būtų tragedija su kažkuo dar sąrėmiaut, kažkaip labai jau tai asmeniška g.gif
Šiaip gimdymu esu labai patenkinta, gal kad labai ramu tą dieną buvo. Gimdžiau pas gyd. Mačiulaitienę+akušerė Aldona. Super komanda, netrūko nei dėmesio, nei palaikymo, net ir po gimdymo lankė palatoj, žodžiu neturiu jokių priekaištų, nors gimdymas sunkokas buvo. Gimdyčiau ir kitą kartą taip smile.gif
Atsakyti
As pagimdziau siose GN pries pora menesiu. Tai galiu pasakyti, kad labai patenkinta likau. Pati is Vilniaus, tai visai nesigailiu. Personalas pirmo auksto super! Net nesitikejau tokio demesio gauti. Gimdziau nesusitarusi. Gimdimas buvo sunkus ir ilgas. Gimdyviu buvo daug ta diena, bet per saremius mane pagulde i atskira palata, nes priesgimdyvine buvo uzimta. Tai man atnese ciuzini toki ir as suniuku gulejau-super poza, labai padeda per saremius. Akusere masazavo nugara, nors tikrai buvo daug darbo pas ja (daug gimdyviu), bet ji atbegdavo pas mane kas 10 min, poto atsiunte ji dvi praktikantes, tai jos mane masazavo. Tada perkele mane (visus daiktus sesutes pernesa) i palata gimdyti. Jo, yra ten kedute, labai patogia.Bet mano vaikutis nenorejo iseiti po 15 val saremiu, tai buvo nuspresta daryti extra operacija. Tai suleke visas personalas, net vedeja atejo. Apziurejo ir nutare daryti cezario pjuvi.
Naujagimiu skyriuje palatoj gulejome tryse.Jo sunkoka, bet linksma, pasikalbi, jug tik 3-5 dienas, bet pto ivertini kaip namie gerai:)
Naujagimiu personala reikia prasyti-tada tikrai padeda ir vaikuti perrengti ir parodo kaip pamaitinti kudiki. jei tusi busi maloni, tai ir su tavim maloniai elgsis. As visu ir viskuo klausiau ir man padedavo.
Del tvarkos-siuksles isnesdavo kelis kartus per para. Grindys vale viena karta per 3 dienas. Dulkes niekas nevale, o ju tikrai buvo, bet as del to nesureiksminau. As paprasiau ir mane pakeite apvalkalus lovoj, naktinius pakeite. Vaikuti rengdavo lygonines rubeliais, keisdavo kas 2 diena. Jie tokie paprasti, bet silti, patogus.
Maistas man patiko. Jo buvo kakava, bet ji tokia silpna. Bet man buvo per mazai maisto. Vakare norejosi valgyti, nes mano vaikutis daug valgydavo ir beveik visa nakti zindydavau. Tai apetitas buvo zvieriskas. Yra ten saldytuvas (vienas bendras), tai galima laikyti maisto. As net prasiau akuseres, kad pasildytu. Tai be problemu jos pasylde ir atnese i palata.
Akuseres aplanko ryte ir vakare, paklausia kaip sekasi, pamatuoja temperatura, paciupineja pilva, krutis apziuri. Ir vaikuti kiekviena ryta nesdavome apziurai. Daktares super buvo, tokios malonios.
Zozdiu man viskas patiko.
Atsakyti
Viskas, nuspęsta- gimdysim KGN bigsmile.gif Paskui papasokosiu ir aš savo įspūdžius. Tiesa, paskambinau dar ten norėdama pasikonsultuoti, tai siūlė dar prieš gimdymą atvažiuoti, sakė apžiūrės iš anksto- ar yra kam taip buvę? Mano ginė man nieko nesako, kad reikėtų gimdymo namuose pasirodyti prieš gimdymą (nors ji man vis siūlo kitus gimdymo namus Kaune- gal ten tvarka irgi kitokia doh.gif ), tai ir nežinau ko tikėtis nuvažiavus (čia tikriausiai atrodau kaip nesubrendusi nepilnametė mastau.gif ). Ar yra kuri susidūrusi su tokia patirtimi šiuose GN?
Atsakyti