Įkraunama...
Įkraunama...

REGETONAS

Sveikutės, neseniai susidomėjau šiais šokiais. pacituosiu vieną mamytę, tikiuosi nesupyks, SEKSAS ANT PARKETO blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ar yra šokančių, norinčių šokti ir prijaučiančių mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Tai naujausias Lotynų Amerikos ir hip hop'o šokių "mix'as", vedamas "reggaeton" muzikos stiliaus. Propaguojamas daugelyje Lotynų Amerikos šalių, šis stilius dažniausiai yra šokamas po vieną ir sulaukia stipraus susidomėjimo ne tik tarp merginų, bet ir tarp vaikinų. Regetono repeticijose reikėtų nusiteikti fiziškai išsikrauti, priversti judėti net pačius mažiausius ir slapčiausius raumenis bei nesivaržyti tikrai seksualių judesių skambant populiariausiems regetono ritmams.

Jei norite pasijusti išskirtiniai ir seksualūs šokių aikštelėje - salsa regetono užsiėmimai kaip tik Jums! Jau antrąjį sezoną iš eilės pristatant regetono ir salsa regetono šokių pamokas pastebėjome, kad ši kultūra tiesiog įtraukia kone kiekvieną pabandžiusį tai padaryti. Ir visiškai nesvarbu, ar Jūs vyras, ar moteris, ar Jums 15 metų, ar jau per 30, ar esate šokę anksčiau, ar ne - regetono šokių pamokos suteikia galimybę susipažinti su savo kūnu taip, kaip dar niekada anksčiau to nesate darę.

Vyrams - tai naujas savo kūno galimybių atskleidimas, moterims - vienas maloniausių saviraiškos būdų pasaulyje. O ir vieniems, ir kitiems - seksualus išsikrovimas... ir jokių kitų minčių!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imdeco: 08 sausio 2010 - 20:06
Kiek esu macius, tai man patiko, o kur Kaune galima pamokas lankyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2010 01 12, 19:35)
Kiek esu macius, tai man patiko, o kur Kaune galima pamokas lankyti?  smile.gif

As susiradau kluba Indance, dabar laukiu tvarkarascio ax.gif 4u.gif
Atsakyti
as lankau siuos sokius jau trecia menesi. jei kas domina, klausk smile.gif lankau Indance, pas Ieva smile.gif (yra trys skirtingos treneres)
Atsakyti
Skaiciau kad pradedamos naujos grupes tik niekaip nesulaukiu tvarkarascio, gal ten pas jus jau aiskiau blush2.gif
Atsakyti
as persirasiau i kita grupe kur lanko antra men, nes man arciau namu, tiksliau prie pat. gali bandyt ateit, nebent nori lankyt nuo pradziu. galiu brukstelt Ievai paklaust del nauju grupiu, jei tu pas ja nori. smile.gif
jei labai domina, galiu atsiuts vaizdeli is kaledinio pasirodymo, ten soka skirtingos trys grupes (skirtingu lygiu) ir porele ir gale vadoves, gal susidarysi koki ispudi smile.gif

parasiau ir pastebejau kad tu is kauno. as vilniuje lankau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eryte: 13 sausio 2010 - 09:56
Na, ar jau pradėjo Imdeco šokti? smile.gif
Aš šokau Indance pas Gintarę, tai visai čiki buvo ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Notte @ 2010 01 23, 18:10)
Na, ar jau pradėjo Imdeco šokti?  smile.gif
Aš šokau Indance pas Gintarę, tai visai čiki buvo  ok.gif

grupe nuo vasario 2d. labaiiiiiii laukiu blush2.gif o kur jus sokot? kurioj vietoj?
Atsakyti
QUOTE(imdeco @ 2010 01 24, 11:45)
grupe nuo vasario 2d. labaiiiiiii laukiu  blush2.gif o kur jus sokot? kurioj vietoj?


Aš šokau kaip tik toj vietoj, kur dabar renka grupę - Vytauto prospekte biggrin.gif
Na, salė nėra moderni, bet juk svarbu šokis ir šokių mokytoja mirksiukas.gif
Atsakyti
O Alytuje kas nors veda pamokas?
Atsakyti
Na uzsimaniau ir as gal tada pabandyti... vilniuje tik indance yra daugiau niekur? 4u.gif
Atsakyti
laba diena, gal zinot kur kaune siuo metu butu renkamos naujos grupes?
kokiom dienom/ valandom?
kokios kainos?
Atsakyti