Įkraunama...
Įkraunama...

Bugenvilija

Sveiki visi,
gal kas nors auginate sia nuostabia gelyte. Noreciau daugiau apie ja suzinoti. Mano bugenvilijos jau pasirode pirmieji violetiniai lapeliai, bet zalieji kazko gelsta ir krenta. Gal kas nors zinote kodel taip yra? Papasakokite kaip ja priziurite. Gal turite foto?
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolli: 13 lapkričio 2005 - 22:24
Bugenvilijos fotkė biggrin.gif

http://public.fotki....genvilija2.html
Atsakyti
Labai grazi, na, bet man dar toli grazu iki tokios.
Atsakyti
Turiu ir aš šią nuostabią gėlytę. Nusipirkau ją pavasarį tai iki šiol žydi. Gal patrešk savo bugenvilija ir lapai negeltonuos. Nes ji kai žydi, atiduoda labai daug jėgu žiedlapiams.
Atsakyti
QUOTE(Jolli @ 2005 11 13, 22:10)
Sveiki visi,
gal kas nors auginate sia nuostabia gelyte. Noreciau daugiau apie ja suzinoti. Mano bugenvilijos jau pasirode pirmieji violetiniai lapeliai, bet zalieji kazko gelsta ir krenta. Gal kas nors zinote kodel taip yra? Papasakokite kaip ja priziurite. Gal turite foto?
user posted image

user posted image

Aš Bugenviliją parsivežiau iš Ispanijos smile.gif Nusilaužiau 10 šakelių,o prigijo...vos 1 verysad.gif Ypatingo kažko pasakyt apie ją negaliu,nors jau treti metai ją turiu... blush2.gif Pas mane jinai jau nustojo žydėti...Tręšiu,kažkodėl.kaktusų trąšom,nes visas gėles,kurios auga Ispanijoj,sodinu į kaktusų žemę ir tręšiu kaktusų trąšom doh.gif Man taip susivaideno,kad taip reikia biggrin.gif Pastebėjau tik vieną:jei per daug palaistai,po ilgos pertraukos(man būna,kad kokį mėnesį pamirštu laistyti),tai jinai numeta beveik visus lapus.O vandenį-jinai mėgsta biggrin.gif Pavasarį apgeniu,kad daugiau šakotųsi.Nuotraukos nekelsiu,nes būtent dabar jinai pas mane be lapų ir vaizdzelis tikrai nekoks schmoll.gif O šiaip,kuo daugiau gauna saulės,tuo daugiau rausta lapai.Nežinau ar aš čia aiškiai savo mintis išdėsčiau doh.gif
Atsakyti
Žiemai jai reikalingas ramybės periodas, po kurio ji ilgokai neatsigauna.Vasarą ją būtina gausiai tręšti ir laistyti, žiemą gilaikyti šviesiai ir beveik nelaistyti.Dauguma lapų turi nukristi-tai natūralus procesas.augalui žiemą tnka vėsi aplinka(ne žemiau 10 laipsn)
Nuo kovo mėn skatinti augimą, perkeliant į šiltnamį ar ant šviesios saulėtos palangės. Apgenėti:žydi tik naujos šakelės.
Atsakyti
Labai aciu uz jusu ziniu pasidalijima. Tik dar iskilo toks klausimukas. Kada bus jai ramybes periodas jei ji dabar krauna ziedelius (kurie laikosi taip ilgai). Be to ji jau zydejo vasara g.gif Kada galeciau ja geneti, kai perzydes?
Atsakyti
Vat apie tai patarti negaliu, nes kiek radau knygoje, tiek susakiau. mirksiukas.gif
Pati pirkau pavasarį mažut, bet ji man nežydėjo, tad dabar įnešiau pusrusin ant palangės be jokio širdies skausmo mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu, ziuresim kaip bus mirksiukas.gif . Labai keista, kad ji krauna ziedus ir meta lapus blink.gif
Atsakyti
Parsivežiau iš anytos bugenviliją, pas ją jau nemažas medžiukas, bet ji pastoviai jį geni, nes labai auga į viršų. Šiaip tai neįpatingas augalas, bet kai žydi, tai labai gražiai atrodo, tarp žalių lapų, tokie kaip ružavi kaspinėliai. smile.gif
Tik vat nežinau kaip elgtis, nes pperskaičiau, kad žiemą reikia beveik nelaistyti ir netręšti, o mano anyta kaip tik ištysus metus tręšia ir pas ją labai gerai auga ir dar sakė, kad visą vasarą reikia iki rudens lauke laikyti, taip jinai geriau krauna žiedus.
Atsakyti
O ar ji nemeta lapu karts nuo karto?
Mano numete lapus, as ja pakirpau ir ji vel isleidonaujas sakeles, grazius lapelius. As laikau ja gana dregnai, dabar jau pradedu tresti po truputi.
Atsakyti
Stai ir vel zydime


Papildyta:
smile.gif
Atsakyti