Įkraunama...
Įkraunama...

Bugenvilija

Aš saviškei nenutaikiau niekaip laiko užmigdyt. Nuo tada, kai atsinešiau iš nukainotų gėlių skyriaus vos su keliais lapeliais, ji be perstojo didino buvo augimo fazėj.

Dabar pajutus pavasarį intensyviai leidžia tiesias šakas į šonus. Kažkada jas reiks kirpti, nes atrodo labai nenaturaliai, tiesios ir ilgos. Kaip suprantu galėčiau bandyti šaknydinti šakeles?

Prieš savaitę persodinau, nes šaknys kėlė gėlę iš vazono. Praktiškai nejudinau šaknų ir senos žemės, nes skaičiau, jog jaunų bugenvilijų šaknys itin jautrios. Gėlė net nepajuto persodinimo.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lolgimante @ 2013 03 28, 23:29)


Prieš savaitę persodinau, nes šaknys kėlė gėlę iš vazono. Praktiškai nejudinau šaknų ir senos žemės, nes skaičiau, jog jaunų bugenvilijų šaknys itin jautrios. Gėlė net nepajuto persodinimo.



Na, tikra gražuolė thumbup.gif
Atsakyti
Aga visai pasiuto augti dabar. Truputį nugasdino, kai šiandien radau kelis nugeltusius ir nukritusius lapus, bet gal tiesiog seni buvo, nes nauji tai labai sparčiai auga. Labai laukiu žiedų, kad pamatyti, kokia spalva. Nors ant etiketės ir buvo balta, bet kaip jau susidūriau, parduotuvėj dažnai pasitaiko sumaišytų etikečių.
Atsakyti
QUOTE(Lolgimante @ 2013 04 06, 22:30)
Aga visai pasiuto augti dabar. Truputį nugasdino, kai šiandien radau kelis nugeltusius ir nukritusius lapus, bet gal tiesiog seni buvo, nes nauji tai labai sparčiai auga. Labai laukiu žiedų, kad pamatyti, kokia spalva. Nors ant etiketės ir buvo balta, bet kaip jau susidūriau, parduotuvėj dažnai pasitaiko sumaišytų etikečių.

Jei dar nei karto nežydėjo, tai tikrai labai smalsu sulaukti žiedų rolleyes.gif
Atsakyti
Čia tokie gražūs žali lapai, o pas mane tokie į gelsvumą ... Įdomu, kas jai netinka? g.gif
Atsakyti
Čia dar kamera to žalumo prideda. Jie tokie labiau šviesiai žali pas mane. Dabar buvau pamiršus palaistyt ilgokai, tai truputį lapų nukrito. O pageltimas man jau dabar visur chloroze vaidenasi. Aš saviškę gerai pamaitinau laistydama.

O čia naujas vakarykštis ermitažo radinys už 3lt. Buvo ir nenukainotų jau didelių, tai na ir įspūdingi žiedai...

user posted image
Atsakyti
Šaunus radinys už labai gerą kainą thumbup.gif Norėčiau geltonos, gal kur matėt pirkti? ax.gif
Atsakyti
Na ermitaže nepastebėjau. Vien rožinės buvo dviejų dydžių. Žaliajam centre Žirmūnuos irgi nemačiau. Ten dar ir lauko prekyba nebuvo praeitą savaitę atidaryta. Gal kai ateis pavasaris, jų daugiau prekyboj pasirodys.
Atsakyti
QUOTE(*Debesiuke* @ 2013 04 13, 17:04)
Šaunus radinys už labai gerą kainą  thumbup.gif  Norėčiau geltonos, gal kur matėt pirkti?  ax.gif


Aš nusipirkau geltoną Kaune Senukuose. Na, bent ant lapuko taip rašė, kad geltona. Kai pražydės, sužinosime ar teisybė smile.gif
Atsakyti
aš turiu geltoną ,pirkau prieš du ar kiek metų tokia dasibaigusia,džiugu ,kad padėtis taisosi.. bigsmile.gif
Atsakyti
Vilniuje niekas geltonos neturi? Mielai šakelę iškeisčiau į kokią kitą gėlytę (jei tik noras yra)
Atsakyti
Na mano nupiginta vėl apsipylė žiedais ir jau kokį mėnesį žydi ir galo nesimato.

http://public.fotki....623-194919.html

O balta kažkokia jautresnė. Tikriausiai blogą vazono dydį parinkau, atrodo dar drėgna, bet nespėju sužiūrėt ir jau išdžiūsta, jau du kartus lapeliai buvo pradėję krist, tai niekaip nepražysta. Šakos auga labai negražiose vietose, viršūnėje toks kuokštas jų išeina. Kadangi žydėti nesiruošia, tai vakar neapsikentusi nupjoviau tą darinį, nes kotas jau viršuj storesnis nei apačioj buvo pradėjęs darytis.

Vis pamanau, kad jau žydės, kai iš lapų šonų pradeda šakelės augt, o ten vis lapai ir lapai. Taip ir nežinau,ar ji tikrai balta. Gal kas turit kokią praktiką, kaip jas pražydinti?
Tiek rožinė, tiek balta stovi ant laukinės palangės, gauna popietinės saulės per akis. Lapeliai nekepa, tik rožinės šiek tiek paraudę vietomis.
Atsakyti