Įkraunama...
Įkraunama...

Bugenvilija

Prieš porą mėnesių pirkau tokią varganą bugenviliją Ermitaže, mokėjau apie penkios litus, o dabar mano grožis atrodo taip, ir džiaugiasi pietine saulute bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai graži 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2013 07 08, 14:08)
Prieš porą mėnesių pirkau tokią varganą bugenviliją Ermitaže, mokėjau apie penkios litus, o dabar mano grožis atrodo taip, ir džiaugiasi pietine saulute bigsmile.gif

Gražuoliukė wub.gif
gaila, aš savo per žiemą sugebėjau numarinti cray.gif
Atsakyti
Pasipuošė mano Bugenvilija:
tongue.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Migmig @ 2013 08 04, 22:45)
Pasipuošė mano Bugenvilija:


Fantastika wub.gif - primena saulėtus kraštus ax.gif
Atsakyti
kas turi pardavimui bugenvilija? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas esate bandę įsodinti bugenvilijos nupjautą viršūnę? g.gif

Maniškės viena šaka išaugusi apie 80 cm. ilgesnė nei kitos šakos. Gražiai žydi, bet atrodo lyg išlinkusi meškerė. Norėčiau trumpinti iki kitų šakų ilgio. Patarkite kiek centimetrų matuojant nuo viršūnės kirpti. Gal apie 10 cm.? Ir ką daryti su likusia ilga šaka? Jos didesnė dalis sumedėjusi-gali ir neprigyti sukarpyta dalimis.

Ar įsodintą viršūnę dengėte stiklainiu, ar palikote atvirą? Ar prieš pasodinant merkėte į vandenį, kad išleistų šakneles?

Ačiū, norintiems pasidalinti patirtimi. 4u.gif
Atsakyti
va as irgi prisikarpiau sakeliu ir tikiuosi kad isleis saknis. Pamerkiau i vandeni, laukiu.... Gal kas turit patirties?
Papildyta:
QUOTE(evora @ 2014 03 27, 14:53)
Gal kas esate bandę įsodinti bugenvilijos nupjautą viršūnę? g.gif

Maniškės viena šaka išaugusi apie 80 cm. ilgesnė nei kitos šakos. Gražiai žydi, bet atrodo lyg išlinkusi meškerė. Norėčiau trumpinti iki kitų šakų ilgio. Patarkite kiek centimetrų matuojant nuo viršūnės kirpti. Gal apie 10 cm.? Ir ką daryti su likusia ilga šaka? Jos didesnė dalis sumedėjusi-gali ir neprigyti sukarpyta dalimis.

Ar įsodintą viršūnę dengėte stiklainiu, ar palikote atvirą? Ar prieš pasodinant merkėte į vandenį, kad išleistų šakneles?

Ačiū,  norintiems pasidalinti patirtimi. 4u.gif


papasakokit ar bandet auginti is sakeles? Kaip sekesi?
Atsakyti
Jau šešios dienos kaip mirksta vandenyje dvi šakelės. Žiūrėsim ar bus koks teigiamas rezultatas.O mama ir sesuo-kandidatai privatizuoti šakeles-vis suka ratus apie jas lyg katinai apie lašinius. biggrin.gif
Atsakyti
na tikekimes kad kazkas iseis smile.gif) o nieko i vandeni daugiau nepylet? Kazkur skaiciau lyg kazkoks hormonas butu gerai skatinantis saknu augima, bet kazkaip tingisi jo ieskot....
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2014 04 08, 18:48)
Jau šešios dienos kaip mirksta vandenyje dvi šakelės. Žiūrėsim ar bus koks teigiamas rezultatas.O mama ir sesuo-kandidatai privatizuoti šakeles-vis suka ratus apie jas lyg katinai apie lašinius. biggrin.gif


neistveriau, nuejau ir nusipirkau cielas dvi bugenvilijas, radau nukainuotas, tokias bemerdincias, tai bandysiu gaivint biggrin.gif
bet palikau ir tas sakeles vandeny dar, lauksiu, idomu smile.gif
O kaip jums sekasi? Gal jau pradejo sakneles auginti?
Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2014 04 11, 22:05)
O kaip jums sekasi? Gal jau pradejo sakneles auginti?



Kol kas nieko gero. Abi šakelės apvytusiais lapais, šaknelių nesimato.
Nesvarbu, kad pirkote apvytusią ir nukainuotą. Aš irgi tokią kažkada už 6 lt. nusipirkau. Kiek praktiškai įsitikinau, tai ši gėlytė labai mėgsta vandenį. Būtinai du kartus per savaitę turiu palaistyti, nes tuoj lapai keipsta. O parduotuvėse pardavėjos laiku nepalaisto-štai ir tenka paskui nukainuoti. Dar mėgsta šilumą ir jei žiemą kambaryje per šalta gali numesti lapus ir žiedus. Šiaip labai darbšti-žydi ir žydi nesustodama visus metus.
Štai kaip atrodo šiandien nugenėjus 80 cm. šaką.

user posted image
Atsakyti