Įkraunama...
Įkraunama...

Bugenvilija

Sveikutes,

Nupirko man vyras bugenvilija thumbup.gif . Man sis medelis wub.gif Labai apsidziaugiau perskaicius apie tai, kad ji isauga didele ir taip gausiai gali zydeti. Tikiuosi pavyks man su graziai bendrauti ax.gif
Atsakyti
as laukiu kada manoji ziedus sukraus. va pernai taip nuostabiai zydejo wub.gif . del to grozio ir medeli formuot gailejau, tai dabar taip keistai susiraizgius doh.gif . bandau dabar grazu krumeli padaryt ir sia vasara pasizadejau buti tvirtesne ax.gif ir jokiu "nuzydes ir tada pakirpsiu" blush2.gif nes taip zydejo visa vasara ir sumedejo saka biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
bigsmile.gif kaip faina, kad jus cia radau
thumbup.gif turiu siu grazuoliu keliu spalvu, labai laukiu ziedeliu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2009 05 04, 18:53)
bigsmile.gif kaip faina, kad jus cia radau
thumbup.gif  turiu siu grazuoliu keliu spalvu, labai laukiu ziedeliu. rolleyes.gif

bigsmile.gif o kokiu spalvu??? blush2.gif as tai tik rozine macius ir pati turiu tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveta05 @ 2009 05 04, 21:10)
bigsmile.gif  o kokiu spalvu???  blush2.gif  as tai tik rozine macius ir pati turiu tokia smile.gif

turiu 3 rozines ir vakar isigyjau oranzine ir balta rolleyes.gif

Gal zinote, kaip jas butu geriausiai dauginti?
Atsakyti
As manyciau normalu,kad ji stiebiasi i virsu.Jos gi siltuose krastuose kaip raganes auga g.gif .
Atsakyti
tiesiok jei nenori, kad stiebtusi i virsu. tiesiok pakirpk ir tada sakotis prades smile.gif jas labai nesudetinga formuoti. galima krumelius ar dailius medelius isformuoti. mano beda ta, kad visuomet gaila pakirpti biggrin.gif ypatingai kai zydi tongue.gif
Atsakyti
Gavau ir as šiandien šią gėlytę dovanų ji dar visai nedidukė apie sprindžio dydžio.
Norėjau paklausti ar reikia ją persodinti ir kokią žemę ji mėgsta smile.gif
gal kas žino geriau smile.gif
Atsakyti
kai man padovanojo ir tokio dydzio buvo mazdaug. as jos nepersodinau tai ji man visus lapus numete per kelias dienas. o kai persodinau, pamaciau kad saknys visa vazona uzpilde buvo ohmy.gif tad siulyciau persodinti i didesni vazonelis. mat kuo daugiau erdves saknim tuo ji greiciau auga. pas mane po persodinimo taip graziai uzbujojoĄ visa vasa zydejo. dabar vel i gerokai didesni vazona pasodinau. nes anas jau mazas pasidare. laaaabai greit auga smile.gif
o del zemes negaliu patarti. pati i kambariniu geliu sodinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveta05 @ 2009 05 29, 10:53)
kai man padovanojo ir tokio dydzio buvo mazdaug. as jos nepersodinau tai ji man visus lapus numete per kelias dienas. o kai persodinau, pamaciau kad saknys visa vazona uzpilde buvo ohmy.gif tad siulyciau persodinti i didesni vazonelis. mat kuo daugiau erdves saknim tuo ji greiciau auga. pas mane po persodinimo taip graziai uzbujojoĄ visa vasa zydejo. dabar vel i gerokai didesni vazona pasodinau. nes anas jau mazas pasidare. laaaabai greit auga smile.gif
o del zemes negaliu patarti. pati i kambariniu geliu sodinu  ax.gif


Labai dėkui už informaciją grįžusi namo būtinai persodinsiu smile.gif
tikrai nuostabi gėlė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2009 05 29, 12:29)
Labai dėkui už informaciją grįžusi namo būtinai persodinsiu smile.gif
tikrai nuostabi gėlė  bigsmile.gif


4u.gif tikrai pritariu. maniske jau ruosiasi zydeti smile.gif kadangi zydi tik naujos sakeles, o nuo praejusiu metu mes paaugom ir turim daugiau nei 1 sakute, tai laukiu nesulaukiu zydejimo 4u.gif
Atsakyti
Aš ir gavau dovanų šią nuostabią gėlytę ax.gif tik labai sudėtinga, nes net neįsivaizduoju nuo ko pradėti ją auginti, tai dabar bandau ieškoti informacijos smile.gif
va kokia ji pas mane:
user posted image
Atsakyti