Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių krašto vadybos, teisės ir kalbų kolegija

ar yra studijuojančių ar pradėsenčių studijuoti ŠIAULIŲ KRAŠTO VADYBOS,TEISĖS IR KALBŲ KOLEGIJOJE? g.gif būtų įdomu pabendrauti,pasidalinti patirtimi ir pan... rolleyes.gif aš pati šiemet pradėsiu studijuoti buhalterija,pasirinkau individualias studijas. ax.gif matysim kaip čia man seksis g.gif
Atsakyti
dar jo neuzdare ? tease.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2007 09 07, 11:23)
dar jo neuzdare ? tease.gif

na dar ne ax.gif o kodėl taip kalusi g.gif
Atsakyti
nejau aš viena mokysiuos toje kolegijoje g.gif
Atsakyti
Sveika!As jau studijuoju sioje kolegijoje,islyginamosiose studijose smile.gif
Kiek zinau siai kolegijai dave metus kad pasitaisytu,jei ne tai gali buti jog ir uzdarys unsure.gif Tai tiems kas tik dabar pradeda teks veliau eiti kitur.
Atsakyti
QUOTE(tix @ 2007 09 11, 11:02)
Sveika!As jau studijuoju sioje kolegijoje,islyginamosiose studijose smile.gif
Kiek zinau siai kolegijai dave metus kad pasitaisytu,jei ne tai gali buti jog ir uzdarys unsure.gif Tai tiems kas tik dabar pradeda teks veliau eiti kitur.

va je doh.gif tai ką tokio prisidirbo,kad net žada uždaryti? g.gif bet esant tokiai padėčiai visgi naujus studentus priiminėja g.gif ,na baisu kaip taip galima? verysad.gif
Atsakyti
Verslo vadybos, teisės, buhalterinės apskaitos, anglų kalbos studijų programas siūlančią Šiaulių krašto vadybos, teisės ir kalbų kolegiją ekspertai neigiamai įvertino keturiose veiklos srityse iš devynių: dėl materialinių ir finansinių išteklių sistemos, taikomosios mokslinės veiklos nevykdymo, vidinės veiklos kokybės užtikrinimo bei studijų pasiekimo vertimo sistemos.
Kol licenzija neatimta studentus leido priimti.

Ziuresim kas bus smile.gif Man liko tik pusmetis, tai diploma spesiu gauti smile.gif

Atsakyti
na baisu,moku pinigus ir nežinau ar gausiu diplomą doh.gif
Atsakyti
na ir neramu man darosi g.gif
Atsakyti
Man tik vakar prasidejo paskaitos,tai kiek teko bendrauti su destytojais,visi gan optimistiskai nusiteike-sako niekas neuzdarys kolegijos biggrin.gif Kolegijoje dabar vyksta daug pakeitimu-sugrieztino egzaminu tvarka,zada naujoviu diplominio gynime,reiks su multimedia pristatyti g.gif (neisivaizduoju, kaip tai padaryti doh.gif )
Atsakyti
na šiek tiek pradžiuginai,na kadangi aš pradėsiu studijuoti buhalterija,tai man baigsis studijos ne diplominiu,o baigiamuoju egzaminu iš to dalyko doh.gif na manau vistiek kažkaip baigsim tuos mokslus,visi baigia ir mes baigsim 4u.gif
TIX,sekmės tau sesijoje 4u.gif
Atsakyti
Aciu biggrin.gif


Zinoma baigsim smile.gif man atrodo tau geriau pasiseke,kad nereikia diplominio rasyti,egzaminas lengviau
Atsakyti