Įkraunama...
Įkraunama...

Metinuko meniu

Toliau dalinamės informacija, ką valgo metinukai.

Senoji tema čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 12 sausio 2010 - 17:29
Kiekvienas vaikas yra individualus,tad reikia prisitaikyt g.gif Man nesuprantama,kaip maniskis varskyciu ir jogurtu nevalgo,gi taip skanu,bet cia jauciu tik man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 01 12, 14:59)
Kiekvienas vaikas yra individualus,tad reikia prisitaikyt g.gif Man nesuprantama,kaip maniskis varskyciu ir jogurtu nevalgo,gi taip skanu,bet cia jauciu tik man doh.gif


Ai svarbiausia normalų maista valgo, tų jogurtukų spės prisivalgys mirksiukas.gif O aš aišku džiaugiuosi, kad bent varškytę suvalgo (tas tai tikrai mėgsta), padarau arba pati iš varškytės, bananų ar uogyčių ir dar pilu pienuko ar grietinės truputuka ir sublenderiuoju viską, na arba dažniausiai blush2.gif , perku Magijos be E.
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 01 08, 16:12)
O kokius blynelius kepat?Paprastus?Miltai,pienas,kiausiniai?Ar su varske kokius? ax.gif

AS kepu pagal Beatos recepta,varskinius thumbup.gif
Atsakyti
šiandien maniškis puikiai suvalgė sublenderiuotą jautieną su pupelėm ir morkom, o garnyrui- bulves su grietine. Aš jau nebe-inau ką ir siūlyt, o čia nustebino thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asertyt @ 2010 01 12, 16:01)
AS kepu pagal Beatos recepta,varskinius  thumbup.gif

Mano sake,mama pati valgyk doh.gif

QUOTE(natina @ 2010 01 12, 16:32)
šiandien maniškis puikiai suvalgė sublenderiuotą jautieną su pupelėm ir morkom, o garnyrui- bulves su grietine. Aš jau nebe-inau ką ir siūlyt, o čia nustebino thumbup.gif

Va ir as bandysiu ryt su pupelem,bet jauciu reiks per nakti pamirkyti,kad greiciau isvirtu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 01 12, 17:42)
Mano sake,mama pati valgyk doh.gif
Va ir as bandysiu ryt su pupelem,bet jauciu reiks per nakti pamirkyti,kad greiciau isvirtu 4u.gif

as sikart su konservuotom dariau- sauksta idejau. o siaip sparaginiu gan daznai pasiulau, su jom dar valgo karts nuo karto biggrin.gif
dekui HappyAngel 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 12 sausio 2010 - 18:09
QUOTE(natina @ 2010 01 12, 18:08)
as sikart su konservuotom dariau- sauksta idejau. o siaip sparaginiu gan daznai pasiulau, su jom dar valgo karts nuo karto  biggrin.gif
dekui HappyAngel  4u.gif

Ai su konservuotom dar palukesiu,reiks su paprastom virt,o sparaginiu gaila neturiu uzsisaldzius g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2010 01 12, 17:32)
šiandien maniškis puikiai suvalgė sublenderiuotą jautieną su pupelėm ir morkom, o garnyrui- bulves su grietine. Aš jau nebe-inau ką ir siūlyt, o čia nustebino thumbup.gif




thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2010 01 12, 18:08)
dekui HappyAngel  4u.gif

Kad nepasimestų tema tarp daugelio kitų wink.gif

Pati auginu siaubingą nevalgiukę, tai pasiskaitinėju čia kartais. Vis bandau įvairius produktus, jų kombinacijas, bet mažoji tik galvą purto ir viskas. Tiesa, užvakar omleto su pienu ir trupučiu sviestuko kelis šaukštelius suvalgė, tai jau pasiekimas buvo. Maniau, kad Miau varškytę mėgsta, bet tas džiaugsmas netruko nei savaitės, šiandien jau vėl pažįstamas galvos purtymas prasidėjo biggrin.gif Neblogai Bios jogurtukus valgo, bet irgi neilgam, man rodos.
Vienintelis dalykas, kurio suvalgo apie 6O-1OOml (jos standartais - daug) - tai pirktinės tyrės su mėsa ar be jos. Brangus vaikas, sakyčiau wacko.gif Tai vat ir nebežinau, ko jai dar pasiūlyti.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 01 12, 19:16)
Kad nepasimestų tema tarp daugelio kitų wink.gif

Pati auginu siaubingą nevalgiukę, tai pasiskaitinėju čia kartais. Vis bandau įvairius produktus, jų kombinacijas, bet mažoji tik galvą purto ir viskas. Tiesa, užvakar omleto su pienu ir trupučiu sviestuko kelis šaukštelius suvalgė, tai jau pasiekimas buvo. Maniau, kad Miau varškytę mėgsta, bet tas džiaugsmas netruko nei savaitės, šiandien jau vėl pažįstamas galvos purtymas prasidėjo biggrin.gif Neblogai Bios jogurtukus valgo, bet irgi neilgam, man rodos.
Vienintelis dalykas, kurio suvalgo apie 6O-1OOml (jos standartais - daug) - tai pirktinės tyrės su mėsa ar be jos. Brangus vaikas, sakyčiau wacko.gif Tai vat ir nebežinau, ko jai dar pasiūlyti.

O kiek ir ko per diena suvalgo? na, tarkim vakarykstis meniu ir kiekiai?
nes 60-100 ml- siaubingai mazai? 60 tai is viso tik keli saukstukai g.gif
maniskis ir tai per diena bent 500 ml suvalgo, manyciau.Plius visokie pakramtukai biggrin.gif
Nors... kiti vaikai atrodo oru minta, o sveria normaliai... Tik cia mums nelemta. Idomu, ka si karta gydytoja bepasiulys, nes is esmes musu meniu nera kazkoks prastas, tik valgo prastai g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2010 01 13, 17:13)
O kiek ir ko per diena suvalgo? na, tarkim vakarykstis meniu ir kiekiai?
nes 60-100 ml- siaubingai mazai? 60 tai is viso tik keli saukstukai g.gif
maniskis ir tai per diena bent 500 ml suvalgo, manyciau.Plius visokie pakramtukai  biggrin.gif
Nors... kiti vaikai atrodo oru minta, o sveria normaliai... Tik cia mums nelemta. Idomu, ka si karta gydytoja bepasiulys, nes is esmes musu meniu nera kazkoks prastas, tik valgo prastai g.gif

9 ryto - MP
11val - MP ir miegot
14val - daržovienė (tik pirktinė) apie 8Oml, mandarino kelios skiltelės
17val - MP ir miegot
19val - (kartais dar MP) varškytė Miau (bet vakar jau su galvos papurtymais) pusė indelio ir pusė banano.
21val - MP ir miegot
Naktį vieną ar du kartus MP.

Baisinga nevalgiukė schmoll.gif Bandžiau nebeduot MP, sakau, gal geriau normalų maistą valgys, bet valgė tiek pat, tai grįžom prie MP, nes taip vis šio to gauna doh.gif Beje, MP irgi ne prūdais beišgeria, tai vat ir nežinau, kuo ji gyva.

Tiesa, mėgsta plovą, kai sau gaminamės, tai suvalgo keletą šaukščiukų, sriubą kai verdu, irgi kelis šaukštus sriūbteli.

Atsakyti