Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai Vilniuje

Sveikutes. Klausiu tu, kurios/-ie mokesi Vairosetoje Kalvariju g. Gal galit rekomenduoti kuri nors instruktoriu is ju? Siandien reikes pasirinkti ax.gif Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Dieve, aš ten lankiau, bet nors užmušk, dabar neprisimenu savo instruktoriaus vardo. doh.gif blush2.gif Jei pasakytum visų vardus, tikrai prisiminčiau, žinau tik kad važinėjo su pilku polo. Šiaip is geras, bet porą kartų susinervindavo.
Atsakyti
Mokausi su instruktorium Kęstu ax.gif Geriausiai turbūt galėsiu įvertinti po vairavimo egzamino, bet kad angeliškos kantrybės žmogus, tai jau tikrai blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Zajka, nu gaila,bet ne vieno instruktoriaus vardo mums niekas nepasake. Sake jeigu patys nepasisprasysim kokio, tai parinks pagal charakteri (hm..is kur joms zinot unsure.gif ) .. O as ten tokia daug judresne bunu nei is tiesu esu, tai kai gausiu koki stuobri blink.gif

Va Kesto, tai girdejau du berniukai prase... g.gif Kazkas patare. Man tokio ir reiktu - ramaus ir su kantrybe, nes as viska beveik nuo nulio pradesiu, tai tikiu,jog vargo bus blink.gif Reiks paprasyt jo, jei dar nebus per velu.

Tai abiem dekui wink.gif
Atsakyti
Skubiai reikia patarimo apie vairavimo mokykla Visagalis Vilniuje, ar verta ten lankyti, kaip instruktoriai???
Atsakyti
Tikrai neik tenai, teorijai tai gerai paruošia, bet jau praktika, tai tyliu... Instruktoriai: vienas sako, kad kirkina mergas, o kitas tai grynas chalturščikas. Pati ten mokiausi prieš 3 metus, ir tikrai gailiuosi, kad nepasirinkau kitos mokyklos, o dar ėjau tipo per pažįstamus tenai mokytis schmoll.gif
Atsakyti
Aš taip pat "nudegiau"su Jasučio mok.-teorija liux,o praktika...teko po to persimokyti vos ne nuo nulio schmoll.gif
Eik į VRC,nesigailėsi,be to,jie ir su regitra bendradarbiauja.
Atsakyti
aš šią vasarą lankiaus visagaly kursus smile.gif tiesa, tik praktiką wink.gif didžiausias pliusas tai, kad greitai praėjau visas privalomas valandas ir keliavau į regitrą smile.gif o ir išlaikiau iš pirmo karto bigsmile.gif
o instruktorius.. niu kai neturiu su kuo lyginti tai nežinau.. ax.gif niu nė karto neužrėkė ant manęs, nors kartais ir toių lepsusų pridirbdavau blush2.gif man tai didelis pliusas, nes dar prieš pradedant lankyt buvau nutarus, jei instruktorius rėkaus eisiu iškart jį pasikeist, bet neprireikė smile.gif
Atsakyti
Aciu uz atsiliepimus, reikes galvoti. O kuris instruktorius kabinejasi, o kuris bim bam???? Gal geraiu jau pasirinkti kuris ne bim bam, prie manes nesikabunes- netokia jau grazuole tongue.gif , ar tas baltas senesnis? ar tas juodas jaunesnis? zinau vienas su astra vazineja. Patarkit.
Atsakyti
Atsieit kabinėjasi tas kur su Astra, Zenonas. O prie visų tai tikrai nesikabinėdavo:)

O anas kitas nerėkia, bet pvz., mano kolegė jį tai į parduotuves veždavo, tai į sustikimus kažkokius, tai dar kur nors, nu nerkėkdavo jis, ir pajuokaudavo, bet ateini tai mokytis vairuoti, o ne bajerius krėsti. O aikštelėj atsimenu, kai mokydavomės, parodė vieną kartą, o paskui kitą kartą paliko vieną mašinoj, ir daryk tu kaip nori, pats su kolegom pliurpdavo, jei ką negerai darai, pamojuodavo iš tolo.
O kursą ir aš greitai praėjau, tik kad instruktoriaus požiūris į mokymo procesą labai radikaliai pasikeitė, kai pradėjau imti papildomas pamokas, tada ir supratau, kad iš tikrųjų mokyti pradėjo, taip kad privalomos pamokos pas jį buvo bim bam:) o papildomos, kai pinigėliai eina jau į jojo kišenę tiesiogiai, jau normalios rolleyes.gif


Bet kaip sakau, tai buvo prieš tris metus. Gal dabar jau ir instruktorius kitas? Anas buvo šiek tiek pliktelėjęs, su Audi važinėjo, Artūras berods vardas... g.gif

Atsakyti
Tie patys instruktoriai ir dabar...
Man tas pliktelejes irgi kazkoks nepatikimas...Bet bijau, kad zenonas nerektu, jei pas ji pakliusiu.
O astra sedanas ar universalas?
Atsakyti
Del rekimo tai sake mergina viena, kad po Zenono joks Regitros egzaminuotojas nebaisus lotuliukas.gif o ten yra tokių tikrai labai nemalonių. Siaip Zenonas lyg ir nelabai ten rekdavo, bet tipo suburbuliuodavo ka po nosim, sunku suprasti budavo jo komandas:)

O tas pliktelejes tai tikrai nerekdavo, ir kantrus budavo, tik kad tingedavo, tai jei tu ji gerai prispaustum... Tik minusas tas, kad jei vis dar Audi, tai Regitroj tokios masinos tikrai nera, o nemokanciam dar normaliai vairuoti, tikrai sunku per pora minuciu priprasti prie kitos, tuo labiau, kad ir gabaritai kiti, mieste tai nieko, bet tai pasijaucia aikstelej.


Na, o Opel Astros tai tokios pacios ir Regitroj, tai siuo atveju manau butu lengviau laiktyti egzamina.

wub.gif Tikiuosi jie super mamos forumo neskaito lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti