Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai Vilniuje

Is tikruju idomiai tas sakinys parasytas, jeigu niekas nieko nevercia imti, tai kodel kazkas nustate konkretu pamoku skaiciu, ka jis is viso reiskia, tas zodis "paskiriama"? Bet turbut aiskiausia butu skambinti imonei ir klausti.
Atsakyti

Ką aš žinau kaip ten juodai buvo, juk kaip partizanė tylite ir neatsakote kiek pamokų Jus privertė imti, ir kaip ten su tuo egzaminu ( čia aš linksmai, be pykčio)

"Skiriama" ir "turite", " privalote" yra skirtingi dalykai. Nes ir gydytojas skiria gydymą, o ar Jūs gydysites, ar ne, tai jau Jūsų pasirinkimas tiesa? 

Jei nenori geranoriškai imti pamokų ir niekas neverčia bei neprivers. Pirma.

Antra, jei nesutinki, reikia kalbėtis, aiškintis, klausti, peržiūrėti vaizdo įrašą. Kalbėti su instruktororiumi, su  direktore. Nesutariate, ..... Viskas išvažinėta, įsipareigojimų jokių.... Arba mokaisi pas kitą instruktorių ir ateini laikyti tik egzamino (ko sutartis nedraudžia), arba prašai "balto lapo" ir keliauji į kitą mokyklą. Bet čia jau priklauso nuo konflikto, jis yra ar ne, o gal tik šiaip įžeistos ambicijos ( nekalbu apie Jus, ir konkretų Jūsų atvejį, o aplamai) Nes apie Jūsų atvejį supratau, kad dėl paties 2 egzamino nebuvo problemų, jį įskaitė tiesa? Nes minėjote, kad jau važinėjate. Bėda tame, kad per Jums skirtą egzaminą jis buvo atidėtas ir jo laiką Jūs ištaškėte veždama kitą mokinį į Regitrą bei Jums be reikalo dar kartą pravažiuotą Regitros maršrutą? 

Ar Jums ką nors draudė, liepė, privertė? Tiesiog klausiu...... Nes dabar susidariau vaizdelį, kad būtent taip nutiko  :4u: 

Atsakyti
Nelabai suprantu Jūsų komentarų ir klausimų esmės. Tenorėjau pasidalinti savo įspūdžiais ir įžvalgomis. Nes mano galva, nėra ten viskas taip puiku, kaip rašoma kai kuriuose komentaruose. Man netiko ir nepatiko, bet žinoma kiti gali būti kitos nuomonės ir turėti kitokių reikalavimų, tad nesiruošiu niekam draskyti akių ir primetinėti savo tiesos.

Taip pat tenorėjau draugiškai patarti prieš pasirašant sutartį atidžiau ją pasiskaityti ir atkreipti dėmesį į tokius niuansus, kaip tos papildomos pamokos po neišlaikyto egzamino. Kad vėliau nebūtų papildomo streso, nes ir taip jo bus per akis. Juk ir dabar matome, kad šią dalį kiekviena iš mūsų interpretuoja skirtingai. Ir net nesuprantama, kam tuomet buvo įrašytas tas sakinys, ir dar nurodytas konkretus pamokų skaičius ir kad pagal nustatytus įkainius, jei kaip Jūs teigiat - jis nieko nereiškia. Kam?

O konkrečiai mano egzaminai ir papildomos čia visiškai ne prie ko. Be to, niekur ir nerašiau, kad mane vertė imt papildomas būtent pagal sutartį. Jos vyko dėl mano pačios naivumo, nes pasidaviau įtakai ir nepasidomėjau anksčiau galimybe pereiti kitur.

Daugiau nesiplėsiu, kad kam nors nepasirodytų, jog buvo "įžeistos mano ambicijos" ir pan.
Sėkmės!
Atsakyti
Gal kas galėtų pasidalinti šviežesniais įspūdžiais iš patirties apie "Vairavimo ABC" ir "Draievris"?
Atsakyti
Sveikos, ieškau gero instruktoriaus Vilniuje Naujamiestyje (gali būti ir iš kitų mikrorajonų). Turiu B kategorijos teises jau labai seniai, bet Vilniuje važinėju tik nuo praeito rudens su vyro pagalba. Noriu pasipraktikuoti su instruktoriumi, kuris ramiai viską paaiškintų ir pamokytų. ax.gif
Atsakyti