Įkraunama...
Įkraunama...

Guzeliai krūtinėje

Gal kas gali patarti ar pasidalinti patirtim.. prie pora dienu "uzsidege krutis", auksta temperatura, skausmas, Dejau kompresus, masazavau, lyg ir praejo, bet po to aptikau sukietejima, kurio lyg ir neskauda , bet kazkaip kelia jis man nerima.Ar tiesiog nekreipti demesio, ar reiktu kazka daryti, kazkur kreiptis (nezinau kur), nes panasu kad as pati nieko nebeistengiu padaryti g.gif ... labai buciau dekinga..
Atsakyti
QUOTE(renaldinka @ 2009 03 03, 17:31)
Gal kas gali patarti ar pasidalinti patirtim.. prie pora dienu "uzsidege krutis", auksta temperatura, skausmas, Dejau kompresus, masazavau, lyg ir praejo, bet po to aptikau sukietejima, kurio lyg ir neskauda , bet kazkaip kelia jis man nerima.Ar tiesiog nekreipti demesio, ar reiktu kazka daryti, kazkur kreiptis (nezinau kur), nes panasu  kad as pati nieko nebeistengiu padaryti g.gif ... labai buciau dekinga..

Kai žindysi iš tos krūties, pasirink tokią žindymo padėtį, kad vaikiuko smakras būtų nukreiptas į sukietėjimą. Dar pati, maitinimo metu, gali dviem pirštais (snilium ir didžiuoju) sukamaisiais judesiais (spirale) švelniai masažuot nuo pradžios link spenelio. Stebėk tą sukietėjimą.
4u.gif
Kad žinotum kur : http://zindymas.lt/node/254 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 03 kovo 2009 - 17:11
Aciu uz patarima smile.gif . Del kudikio padeties zindimo metu, visa ta zinau, bandau, bet panasu ,kad negereja, turbut, beliek stebeti, arba gal kas zinot kokia masaziste, nebent galetu padeti.. g.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau pasikonsultuoti, mano vaikeliui 5 paros, o mano pazastyse yra guzeliai, ka su jais daryti, kad neuzdegtu krutines?
Beje, vienoje krutineje jauciu tempima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BAiste: 13 sausio 2010 - 19:47
QUOTE(BAiste @ 2010 01 13, 20:45)
Sveiki, noreciau pasikonsultuoti, mano vaikeliui 5 paros, o mano pazastyse yra guzeliai, ka su jais daryti, kad neuzdegtu krutines?
Beje, vienoje krutineje jauciu tempima.

sveika,manau su tais guzeliais kazko daryti nereikia,penkta para mamoms pradeda gamintis daug pieno,t.ypriespienis virsta i piena.stenkis gerti maziau skysciu,ir duoti daznai vaikiukui kruti,papildomai jokiu misinuku ir arbatu schmoll.gif .jei nekils temperatura viskas bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BAiste @ 2010 01 13, 21:45)
Sveiki, noreciau pasikonsultuoti, mano vaikeliui 5 paros, o mano pazastyse yra guzeliai, ka su jais daryti, kad neuzdegtu krutines?
Beje, vienoje krutineje jauciu tempima.

Konsultuokis su mama-mamai bus ir patogiau ir efektyviau mirksiukas.gif
Pasirink mama-mamai, tada paspausk "skaityti daugiau"- atsiras vardai ir telefonų numeriai 4u.gif
kaip žindyti;
http://www.pradzia.o...axonomy/term/35
ir dar pasiskaityk:
http://www.sveikapra...?text.id.sub.60
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BAiste @ 2010 01 13, 21:45)
Sveiki, noreciau pasikonsultuoti, mano vaikeliui 5 paros, o mano pazastyse yra guzeliai, ka su jais daryti, kad neuzdegtu krutines?
Beje, vienoje krutineje jauciu tempima.

Noriu pasitikslint: Ar guzeliai- abejose PAŽASTYSE???????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 13 sausio 2010 - 22:05
BAiste, paskaičiau tavo kitas žinutes, aiškiau mirksiukas.gif
Kaip ir pati rašei, kad smakriukas būtų nukreiptas į sukietėjimą.
Pasirink tokią maitinimo padėtį, kad maitinant smakriukas būtų nukreiptas į probleminę vietą. Maitinani švelniais sukamaisiais judesiais nuo sukietėjimo link spenelio masažuok.
4u.gif
Atsakyti
Dar prieš maitinimą pašildyk krūtį po šiltu vandeiu- atsipalaiduos pieno latakėliai, pagerės nutekėjimas.Po maitinimo- galima atvėsinti krūtis su šaldytų daržovių maišeliu ar kopūstlapiu. Jei mažylis sunkiai paima pilną krūtį- nutrauk kelis ml pienuko... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letaa @ 2010 01 14, 13:26)
Dar prieš maitinimą pašildyk krūtį po šiltu vandeiu- atsipalaiduos pieno latakėliai, pagerės nutekėjimas.Po maitinimo- galima atvėsinti krūtis su šaldytų daržovių maišeliu ar kopūstlapiu. Jei mažylis sunkiai paima pilną krūtį- nutrauk kelis ml pienuko... 4u.gif

Kopustlapis tikrai daro stebuklus - isbandyta thumbup.gif
Atsakyti
pamenu kai man pirmaji karteli atsirado tie guzeliai tai buvau irgi labai issigandusi bet gydytoja mane nuramino kad cia nuo pieno,mat dar nesusireguliavo pieno gaminimas ir gali buti tokiu atveju...pastebekite kai vaikelis istraukia pieneli tai po kiek laiko guzeliai sumazeja, bent jau man taip atsitinka kai pieno gaminimas krutineje sumazeja tada tie guzeliai irgi pamazeja...na kol maitninau savo vaikeliui tai ju visada budavo o kai tik nustojau tai ir jie dingo smile.gif manau cia nera labai jau baisu,bet aisku geriau jau pasitarti su gydytoju nei pastoviai nerimauti smile.gif sekmes smile.gif
Atsakyti
Man tokie guzeliai buvo atsiradę vienoje pažastyje 3 diena po gimdymo, ginekologas pasakė, jog tai įvyko todėl, kad gaminasi pienas ir ta krūtis buvo pernelyg pilna ilgą laiko tarpą (nesisekė pačiai maitinti vaiko), pradėjau nutraukinėti pieną su pientraukiu, ilgiau pasėdėdavau būtent prie tos krūties ir po 2 savaičių tie guzeliai patys dingo 4u.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti