Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Žemuogėlė

Senoji temukė pasibaigė, tai kelkimės į naujus manučius 4u.gif

Dėl tos pažangos anketos - aš pildžiau. Jokių instrukcijų nėra. Auklėtojai sakiau, kad man atrodo, kad čia dar beveik niekas netinka mano vaikui, tai sake, kad realiai anketa skirta vyresniems vaikams, bet yra kažkokios ten vidinės tvarkos, jog reik visiems atsakyti. Mano dauguma atsakymų buvo, jog maniškiui dar reik pagelbėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 01 14, 13:37)
Senoji temukė pasibaigė, tai kelkimės į naujus manučius  4u.gif

Dėl tos pažangos anketos - aš pildžiau. Jokių instrukcijų nėra. Auklėtojai sakiau, kad man atrodo, kad čia dar beveik niekas netinka mano vaikui, tai sake, kad realiai anketa skirta vyresniems vaikams, bet yra kažkokios ten vidinės tvarkos, jog reik visiems atsakyti. Mano dauguma atsakymų buvo, jog maniškiui dar reik pagelbėti  smile.gif


g.gif o aš beveik visur pildau, kad viskas OK rolleyes.gif O išvadas irgi patiems rašyt?
Atsakyti
QUOTE(Pupytukas @ 2010 01 14, 15:24)
g.gif o aš beveik visur pildau, kad viskas OK rolleyes.gif O išvadas irgi patiems rašyt?

Išvadų nerašiau.

O dėl tų gerai ir blogai, tai jeigu tau atrodo, kad viskas liuks, tai ir rašyk, kad liuks thumbup.gif . Mes pvz namie niekad jokių aplikacijų nedareme blush2.gif , tai as net neisivaizduoju realiai, kaip jam sektusi ax.gif . tai pažymįjau, kad reik padėti biggrin.gif , o aukletoja savo grafoje pažymėjo, kad sekasi puikiai biggrin.gif .

Dar gal aš prasta mama, bet jokiame teatre mano mažius nėra buvęs, tai vėlgi nežinau, kiek kantrybės jam užtektų žiūrėti spektaklį. Pažymėjau tą blogąjį atsakymą biggrin.gif . Auklėtoja priešingai - nurodė, jog sekasi puikiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 01 14, 16:47)
Išvadų nerašiau.

O dėl tų gerai ir blogai, tai jeigu tau atrodo, kad viskas liuks, tai ir rašyk, kad liuks  thumbup.gif . Mes pvz namie niekad jokių aplikacijų nedareme  blush2.gif , tai as net neisivaizduoju realiai, kaip jam sektusi  ax.gif . tai pažymįjau, kad reik padėti  biggrin.gif , o aukletoja savo grafoje pažymėjo, kad sekasi puikiai  biggrin.gif .

Dar gal aš prasta mama, bet jokiame teatre mano mažius nėra buvęs, tai vėlgi nežinau, kiek kantrybės jam užtektų žiūrėti spektaklį. Pažymėjau tą blogąjį atsakymą  biggrin.gif . Auklėtoja priešingai - nurodė, jog sekasi puikiai  biggrin.gif

O kur tu matei, kaip aukletoja atsakiusi?
Ryt jau planuoju pati pasiimti vaika is darzelio. Reikia pasneketi, kaip ten kas...O tai visad vyras ir nuveza ir parveza.
Sake su Agota maniskis padraugauja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo truputukas: 14 sausio 2010 - 15:50
QUOTE(truputukas @ 2010 01 14, 16:49)
O kur tu matei, kaip aukletoja atsakiusi?
Ryt jau planuoju pati pasiimti vaika is darzelio. Reikia pasneketi, kaip ten kas...O tai visad vyras ir nuveza ir parveza.

Tuose pačiuose lapuose sekančiame stulpelyje vertinimus surašo aukletoja. Tiesiog paprašyk, kad duodų pažiūrėti. Šiaip manau, kad tuos lapus įsegs į segtuvus, kurie ant spintelių su vaikų vardais sudėti.

Pas mus tai tėtis ryte veža, o aš dažniausiai pasiimu.
Atsakyti
QUOTE(truputukas @ 2010 01 14, 16:49)
O kur tu matei, kaip aukletoja atsakiusi?
Ryt jau planuoju pati pasiimti vaika is darzelio. Reikia pasneketi, kaip ten kas...O tai visad vyras ir nuveza ir parveza.
Sake su Agota maniskis padraugauja  smile.gif


taigi, šiandien specialiai patikrinau Kristupo segtuvą. Taigi tos anketos tikrai yra ten sudėtos. galėsi pasinagrinėti mirksiukas.gif .

O kaip su Agota draugauja? Tikiuosi neskriaudžia jos ax.gif ? Nors kaži ar labai Agotą nukriausi biggrin.gif . ji panytė moka apsiginti biggrin.gif . Prieš porą savaičių Kristupas Godą "kabino". Panai kantrybė trūko, tai apkandžiojo maniškį, kad atšoktų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 01 14, 19:33)
O kaip su Agota draugauja? Tikiuosi neskriaudžia jos  ax.gif ? Nors kaži ar labai Agotą nukriausi  biggrin.gif . ji panytė moka apsiginti  biggrin.gif . Prieš porą savaičių Kristupas Godą "kabino". Panai kantrybė trūko, tai apkandžiojo maniškį, kad atšoktų  lotuliukas.gif

As mokau savo mazaji vyruka, kad mergaiciu skriausti negalima. Kai paklausiu su kuo zaidzia darzeli sako Gota smile.gif Cia kazkada sake labai graziai zaide, bet namo su guziuku parejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(truputukas @ 2010 01 14, 21:15)
As  mokau savo mazaji vyruka, kad mergaiciu skriausti negalima. Kai paklausiu su kuo zaidzia darzeli sako Gota smile.gif Cia kazkada sake labai graziai zaide, bet namo su guziuku parejo lotuliukas.gif



Aš saviškiui irgi aiškinu, kad muštis negalima, bet negaliu garantuoti, kad jis manęs visad klauso blush2.gif . Aukletojos sako, kad geras vaikas jis, bet manau, kad laisvai visko gali būti. Suprasi tu tuos pyplius...


O ČIA ŠIAIP INFO. GAL KAM PRAVERS. JEIGU NEPRAVERS, TAI SORRY UŽ ETERIO ŠIUKŠLINIMĄ mirksiukas.gif . RYTOJ, T.Y. 2010-01-20, 16 VAL. SALĖJE BUS RENGINUKAS MOČIUTĖMS. DARŽIUKAS RUOŠIA ŠVENTĘ MOČIUTĖMS. MŪSŲ MAŽIAI BANDYS ŠOKTI.
Atsakyti
QUOTE(truputukas @ 2010 01 14, 21:15)
As  mokau savo mazaji vyruka, kad mergaiciu skriausti negalima. Kai paklausiu su kuo zaidzia darzeli sako Gota smile.gif Cia kazkada sake labai graziai zaide, bet namo su guziuku parejo lotuliukas.gif


Tai čia tavąjam guzą įstatė blush2.gif Kažkas ten buvo atsitikę, kad sekančią dieną Agota nenorėjo į darželį eit.

Na, bet dabar jau lyg ir viskas gerai:)
Papildyta:
QUOTE(lairam @ 2010 01 19, 14:22)
Aš saviškiui irgi aiškinu, kad muštis negalima, bet negaliu garantuoti, kad jis manęs visad klauso  blush2.gif . Aukletojos sako, kad geras vaikas jis, bet manau, kad laisvai visko gali būti. Suprasi tu tuos pyplius...
O ČIA ŠIAIP INFO. GAL KAM PRAVERS. JEIGU NEPRAVERS, TAI SORRY UŽ ETERIO ŠIUKŠLINIMĄ  mirksiukas.gif . RYTOJ, T.Y. 2010-01-20, 16 VAL. SALĖJE BUS RENGINUKAS MOČIUTĖMS. DARŽIUKAS RUOŠIA ŠVENTĘ MOČIUTĖMS. MŪSŲ MAŽIAI BANDYS ŠOKTI.


Oho, o ko čia joms tokia garbė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupytukas @ 2010 01 20, 15:42)
Tai čia tavąjam guzą įstatė blush2.gif Kažkas ten buvo atsitikę, kad sekančią dieną Agota nenorėjo į darželį eit.
Na, bet dabar jau lyg ir viskas gerai:)


Oi ten tarp dvimečių meilės trikampiai ir keturkampiai vyksta lotuliukas.gif . Kristupas santykius aiškinosi su Goda, tai Goda jį apkandžiojo, o Domantas meilinosi Agotai, tai Agota jam gūzą įtaisė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
atsiliepkite prasau, kas veda vaikucius i si darzeli i rusu grupes.
ar gero aukletojos, ar gera aplinka, aukletojos priima sergancius vaikus?
planuoju vesti savo vaika isi darzeli.
Atsakyti
Mamytes,
keip jum sis darziukas?
ar neveda serganciu vaiku?
kaip aukletojos?
Atsakyti