QUOTE(Dusele @ 2010 11 26, 12:59)
C ir K. Jie stiprina bendrai kraujagysles, bet tuo paciu ir veiduko. todel galit sugert kursa gryni vit.C, o ne kokiu ten polivitaminu, multi pulti... Ir kremus kapiliarininkems rekomenduojama su c vit (tik vasara ju negalima). Taip pat - jokiu pirciu (saunu), dideliu stagiu temperaturos pokyciu - ta prasme veida prausti drungnu vandeniu, o ne ledinis/karstas/ledinis/karstas. Didziausias priesas - rukymas ir alkoholis.
Aš lyg ir nepiktnaudžiauju tuo, ko negalima. Pernai buvo labai apsitvarkę kapiliarai, šį rudenį vėl kažkodėl pablogėjimas išlindo

Ir net norisi raustelėjusias vietas kažkuo užmaskuoti (krempudrų nenaudoju)
O ar ne geriau būtų tas Rutin forte už paprastą vitaminą C?
Paulos Ch. tą garsųjį losjoną esu bandžiusi, bet man nieko gero jis nedarė (ir nieko blogo

). Kadangi inkštirų lyg ir neturiu, padariau sau išvadą, kad man reikalingos AHA rūgštys, o ne BHA.
Papildyta:
QUOTE(susidomejus @ 2010 11 26, 13:05)
nesiulau gerti vit C, nes jis skatina apetita, tai norisi valgyt visa laika. As tai vit. C perku kapsulem specialiai veidui ir dedu tiesiai kur reikia - ant veido.
Gal čia individualiai

Esu gėrusi ne vieną šaltąjį sezoną prailginto veikimo vitamino C kapsules. Nepastebėjau, kad būtų apetitas labai padidėjęs.
Tik kažkur skaičiau, kad labai piktnaudžiauti vit. C irgi nereiktų. Berods jis inkstus gali apsunkinti, ar kažkoks pan. šalutinis poveikis

Jei nemaišau (nes senokai jį ir vartojau), reiktų, bent jau tą stipresnės koncentracijos vit. C gerti vakare, netgi prieš einant miegoti.