Įkraunama...
Įkraunama...

Fotosesija "sugadink suknele"

Aš tai manau, kad gražu yra suknelę išsaugoti. Va mano mama išsaugojus savąją... Man labai miela atrodo wub.gif
Atsakyti
isaugoti nuostabu tikrai:)
sugadinti n- jei idomi fotosesija, ne tk vanduo tai ir super. nes jau su tuo vandeniu bishki pabode. bet jei suknele nuomota, tai juk nesudeginsi. nepaipilsi zibalu ar smala.. vel viskas i pinigus atsiremia
Atsakyti
Betkokiu atveju, greitu metu bus tam tikra "sugadink suknele" fotosesijos musu interpretacija smile.gif galesit ivertinti, ar verta, ar ne..
Atsakyti
QUOTE(VanilinisDangus.lt @ 2010 01 20, 13:45)
Betkokiu atveju, greitu metu bus tam tikra "sugadink suknele" fotosesijos musu interpretacija smile.gif galesit ivertinti, ar verta, ar ne..

lauksim:) ideja: sugadnk vestuviu batelius:) batu ne taip gaila gal butu nei sukneles:)))) ir jaunojo butu galima sugadinti jam irgi ju neprireiks:) kad neitu i kaire.....
Atsakyti
bateliai cia mazai deti ax.gif kol kas nenorime pasakoti placiai, taciau ideja - labai idomi smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
as manau kad tikrai butu idomu paivairinti savo vestuviu
fotografija ,po vestuvine fotosesija...man asmeniskai tai
tikrai patiktu. 4u.gif tik noreciau pamatyti kaip tos nuotraukos
atrodo. gal kas turite kokiu pavyzdziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 19, 20:14)
Aš tai manau, kad gražu yra suknelę išsaugoti. Va mano mama išsaugojus savąją... Man labai miela atrodo  wub.gif



pritariu 100% kas turi galimybe nusipirkti ar pasisiuti suknele, tai tikrai saunu ja ir isaugoti, grazus prisiminimai:)
Atsakyti
nesizaviu as tom foto g.gif
kazkaip tikrai jau tas vanduo atsibodes, o kai pamatau man taip gaila tu nuotaku pasdaro kazkodel lotuliukas.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad didesnis džiaugsmas yra po 20 metų išsitraukt suknelę ir viską prisimint, nei pažiūrėt nuotraukas, kaip gadini suknelę...
Atsakyti
nesamone. cia tik visokie freakai nesveiki, gali uzsiimt tokiais isprotejusiais dalykais.
vestuves grazi svente, o ne gadinimas. stupid.gif
Atsakyti
na jei buciau neitin brangiai pirkus suknele, tai po vestuviu(kita diena) mielai tokiai fotosesijai pasirasyciau smile.gif
Atsakyti
Aš kaip suprantu, čia ne vestuvių dieną ir būna. Man atrodo visai įdomi mintis, netradicinė.
Atsakyti