Įkraunama...
Įkraunama...

Fotosesija "sugadink suknele"

Is cia pateiktu nuotrauku ir nuorodu nesusizavejau TTD ideja..
Jei vis delto pagrindine mintis nebijoti eksperimentuoti ir susitepti suknele, tai as jai pritariu 4u.gif tik va tos tragedijos vaizduojamos nuotraukose tikrai nenoreciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Turėjome tokią idėją. Nusipirkau dažus, su fotografu sutarėm, bet kai atėjo tas TTD momentas, net palengvėjo ant širdies, kad nespėjame su laiku ir nieko suknelei nebedarysime. Kad ir vieną kartą vilkėta (aš pirkau, ne nuomojau), bet tegu dar pakabo graži mano spintoje smile.gif
O tie pasimaudymai ir pasibraidymai vandeny - realiai suknelei nieko neatsitinka. Žinoma, nuo medžiagos priklauso.
Atsakyti
kažkaip nesužavėjo schmoll.gif
Bet kiek žmonių, tiek nuomonių smile.gif
Atsakyti
Atgaivinkim temą smile.gif
Ką galvojate apie Trash the dress fotosesiją?


Pamenu vienas garsus menininkas yra pasakęs, kad tikrai geros foto- turi šokiruoti.
Ši foto matau šokiravo labai daug merginu, nes ištisi puslapiai kritikos smile.gif

user posted image
Atsakyti
As kadangi suknele vestuvems perku o ne nuomoju, tai būčiau nieko prieš po vestuvių ja ir sugadinti bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi už TTD fotosesiją. Ją planuoju daryti vestuvių dieną. Kadangi visą fotosesiją darysime vakare, tai bus proga efektingai sunaikinti suknelę. smile.gif
Atsakyti
Visai netyčia užėjau šią temą, nes domiuosi fotografija, bet pati dar neteku biggrin.gif

Mintis sužavėjo bigsmile.gif Tik labiau tokia, šmaikšti, spalvota, linksma:
user posted image
user posted image


.... nei tokia, primenanti norą nusižudyti po vestuvių: ( biggrin.gif )
user posted image
Dar viena čia
user posted image

Pati norėčiau kažko tokio:
user posted image
user posted image

http://dawnkellyphot...getting-greasy/
Atsakyti
Trash the dress fotosesijai nebūtina suknelę išvolioti iki paskutinės siūlės į purvus smile.gif

Gal kuri ras sau idėjų ČIA arba ČIA (šitas rusų puslapiukas ir šiaip šaunus dėl idėjų fotosesijoms, vestuvėms) smile.gif
Atsakyti