Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio lyties planavimas naudojantis genetika

http://www.zebra.lt/...2009-10-09.html
perskaičiau aš šitą straipsnį ir susimąsčiau...
Aš pritarčiau šeimos norui turėti tam tikros lyties kūdikėlį dėl perduodamų genetinių ligų.
O jeigu šeima tarkim kūdikėlio gali susilaukti tik dirbtinio apvaisinimo pagalba ir tarkim, dėl mamos problemų ji išvis gali susilaukti tik vieno vaiko?
Na yra ir kitų gyvenimiškų priežasčių. Ką manot?
Atsakyti
prieš.
Atsakyti
QUOTE(adaptacijaa @ 2010 01 16, 17:41)

Kodėl?
Atsakyti
aš už. dėl asmeniniu priežasčių, kurių nematau reikalo aiškinti. be to, tai šeimos reikalas.
Atsakyti
As UZ!!!. Priezasciu neaiskinsiu, nes jei pasakysiu, busiu pasmerkta ir akmenim apmetyta.
Atsakyti
o Lietuvoje tai daroma?
Atsakyti
Man nesvarbu, kas bus tas bus ax.gif
Atsakyti
del genetikos tai sutinku,o kad seip del noro vienos ar kitos lyties vaiko tai ne.nu nebent turiu kokius 3 vienos lyties ir zut but 4 noriu kitos lyties.as asmeniskai labai norejau mergaites.kazkaip nestumo metu kirbejo mintik,kad jei gims berniukas as jo nemylesiu kaip myleciau mergaite blush2.gif dabar kai pagalvoju,ot durneles mintys...
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2010 01 16, 20:14)


dėl religinių motyvų, ėjimo prieš Dievą ir gamtą. atimamas netikėtumo džaugsmas. ir šiaip nesuprantamas troškimas turėti konkrečios lyties kūdikį. tarsi kažkurios vienos lyties iškėlimas virš kitos. tarsi savo asmninių kompleksų ar skaudžios patirties maskavimas.
Atsakyti
Aš už. Sakykim susilauki kokių triejų berniukų ar tiek pat mergaičių, o vistiek svajoji dar ir apie kitos lyties kūdikį, kas garantuos kad negims dar ketvirtas kūdikis tos pačios lyties kokių jau turi tris. Jei man taip nutiktų naudočiaus šiuo metodu, dar ir kaip, todėl ir esu už smile.gif
Bet kalbant apie pirmą neštumą - iškart planuoti lytį, tai neduok Dieve, šitaip nesąžininga ir negražu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Holly_: 17 sausio 2010 - 13:46
Prieš.
Atsakyti
Už tik tada, kai tai daroma dėl ligos.
Ir tai tokiu atveju reiktų gydytojo patvirtinimo ir sutikimo. Nemanau, kad tai šeimos reikalas, nes šeimos sudaro visuomenę. Taip pat nemanau, kad žmonės turėtų spręsti, kiek kokios lyties žmonių turi ją sudaryti.
Atsakyti