Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėryno gyventojos!

user posted image

Mūsų kuklus būrelis:
renatyte.r
bozenyte
Skaiistė
Ruta1992

Visos Žvėrynietės yra LABAI laukiamos! friends.gif
Atsakyti
thumbup.gif registruojos naujose namuciuose,
aciu, lb grazu
Atsakyti
Jungiuosi ir aš smile.gif dėkui už naujus namučius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 17, 01:29)
Jungiuosi ir aš  smile.gif  dėkui už naujus namučius  4u.gif

reikia pabaigt dar sena tema 4u.gif, o data pradet nauja, aisku visada nauja mieliau prie sirdies lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 17, 10:43)
reikia pabaigt dar sena tema 4u.gif, o data pradet nauja, aisku visada nauja mieliau prie sirdies lotuliukas.gif

laukiam visu naujoj temelej, tikimes malonaus, ir efektivaus bendravimo!!!! smile.gif
Atsakyti
Aciu Rutai uz jaukius namelius 4u.gif

Idomu, kaip sekesi darzelyje? As bijau ir pagalvoti, kada reikes dukryte i darzeli isleisti, ji tokia lepunele pas mus doh.gif

P.S. Is karto atsiprasau, kad rasau ne lietuviskomis raidemis, nes esu pas sese D.Britanijoje, o pas ja lietuvisko raidyno nera 4u.gif Pabegome nuo salcio, susitrumpinsime ziema, cia +8C bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2010 01 19, 16:29)
Aciu Rutai uz jaukius namelius  4u.gif 

Idomu, kaip sekesi darzelyje? As bijau ir pagalvoti, kada reikes dukryte i darzeli isleisti, ji tokia lepunele pas mus  doh.gif 

P.S. Is karto atsiprasau, kad rasau ne lietuviskomis raidemis, nes esu pas sese D.Britanijoje, o pas ja lietuvisko raidyno nera  4u.gif Pabegome nuo salcio, susitrumpinsime ziema, cia +8C  bigsmile.gif

smagu jums, pas mus tai brr kaip salta.
o del darzeliu, visos mamos bijo, kaip ten ju vaikuciai be teveliu, bet laikui begant tikrai apsipras. visi vaikuciai lepuneliai, kiekvienas is tos didziosios meiles lepina savo mazuosius, patys to nenoredami
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2010 01 19, 17:29)
Aciu Rutai uz jaukius namelius  4u.gif 

Idomu, kaip sekesi darzelyje? As bijau ir pagalvoti, kada reikes dukryte i darzeli isleisti, ji tokia lepunele pas mus  doh.gif 

P.S. Is karto atsiprasau, kad rasau ne lietuviskomis raidemis, nes esu pas sese D.Britanijoje, o pas ja lietuvisko raidyno nera  4u.gif Pabegome nuo salcio, susitrumpinsime ziema, cia +8C  bigsmile.gif




kaip pavydžiu...+8 ech. aš tai šiandien nosį nušalau čia biggrin.gif Kas Britanijoj gero ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 19, 17:24)
Kas Britanijoj gero ?  blush2.gif


Tiksliau pasakus esu Siaurineje Airijoje, kur D. Britanijai priklauso. Kaip ir nieko ypatingo, as cia i metus karta atvaziuoju, nelabai kas ir pasikeite.
...geri ispardavimai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
ir as jau cia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 01 21, 20:04)
Sveikos smile.gif
ir as jau cia  bigsmile.gif




Malonu biggrin.gif
Atsakyti
Neišėjo mano mazgius į darželį doh.gif Susirgo.Aš grįžau jau iš ligoninės.Tikiuosi,kad ilgam,bet tiksliai nežinau,pirmadienį-antradienį paaiškės g.gif
Atsakyti