Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbeliai!

Kadangi nespejau visu jūsų pasveikinti su šventemis, tai siunčiu dabar didžiausius linkėjimus Naujiems Metams 4u.gif 4u.gif
Naujokės, nepabijokit, o senbuvės, nepamirškit pasirodyti wink.gif
user posted image
user posted image
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gadriukės dėžutė labai labai labai wub.gif
Atsakyti
Aga ir man Gadriukės dėžutė nereali. Pati išbandžiau ant dėžutės scrapo popierių, labai dailutė gavosi, tad tikrai paįvairinimui galima pasivogti gadriukės mintį ir pažaisti su tuo popieriuku. Bet kokiu, Gadriukės dėžutei 10 balų. Sakyk, mieloji, kokie maždaug tos dėžutės išmatavimai... ax.gif
Atsakyti
kad nereiketu eiti ankstesne tema, tai idedu Gadriukes dezute cia wink.gif

user posted image
Atsakyti
Ir as prisijungsiu prie jusu....., ilgai svarsčiau ir.... smile.gif efauto - Labai ačiu tau, pati žinai už ka.... 4u.gif drinks_cheers.gif Tai va , darbeliu pas mane dar nedaug, bet pradžia yra .... 4u.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gera: 17 sausio 2010 - 23:05
Dar karta dekui mielosios 4u.gif

QUOTE(biriusa @ 2010 01 17, 22:54)
Gadriuke, be zodziu  wub.gif  wub.gif  maciau nebaigta, maniau isivaizduoju kaip uzbaigsi, bet rezultatas geroookai pralenke mano vaizduojamaji  thumbup.gif  Ta juostele nu kaip cukraus pudra ant bulkutes: be jos gerai bet su ja dar geriau  lotuliukas.gif

wub.gif jau taip graiziai aprasei thumbup.gif

QUOTE(Lachesė @ 2010 01 17, 23:12)
Gadriuke, šiaip čia man pamąstymas atsirado, ar dedi savo parašą ? būtent parašas ir parodo,kad čia rankų darbas, o tie krašteliai gali atrodyti ir kiek neigiamai. O šiaip viskas puiku.

Mastau sita linkme, reiks kazka sugalvoti, kol kas darbeliai giminaiciams dovanu, sita kaip ir sau dariau, bet jos likimas dar neaiskus doh.gif Nieko namie neturiu is savo darbeliu doh.gif
Na nemaiso tie krasteliai. Kazkaip taip nekrenta i akis, kai daryta "murziuku" stilium tai dadeda truputi "stiliaus" daugiau. Man nemaiso blush2.gif

ELIJA dezute 15 cm skersmens 9,5 cm aukscio 4u.gif ir siaip ne mano mintis scrapo popieriu taip naudoti, as gal tik dazniausiai su jais pasirodau, reta kuri servetele mane kabina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadriuke: 17 sausio 2010 - 23:08
QUOTE(Gera @ 2010 01 17, 23:03)
Ir as prisijungsiu prie jusu....., ilgai svarsčiau ir....    smile.gif          efauto - Labai ačiu tau, pati žinai už ka....  4u.gif  drinks_cheers.gif    Tai va , darbeliu pas mane dar nedaug, bet pradžia yra ....  4u.gif 

4u.gif 4u.gif 4u.gif sveika prisijungusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gadriuke labai grazi dezute 4u.gif
Atsakyti
Gera, sveikutė smile.gif Smagi dėžutė, tik man šonai per balti, padaryčiau juos visus su užrašais, na arba tokią kaip juostelę iš užrašų per visą perimetrą šonose apačioj (tai tik mano nuomonė, pati esu naujokė, bet drįstu pasisakyt biggrin.gif ) 4u.gif
Atsakyti
Gera sauni pradziai, taip ir toliau wink.gif

Gadriuke o kur tokiumediniu dezuciu radai pirkti? (as apvaliu niekada neuzmaciau kazkaip) 4u.gif is scrap pop. idealiai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadriuke @ 2010 01 17, 20:34)
Balte, ne galu slepimas mirksiukas.gif  buvo padarytas toks kaspiniukas is atskiru daliu sulibdytas, bet galiausiai sugalvojau kad noriski kokio dar puosnumo daugiau, tai prisirinkau sagyciu kalna ir sita prilipo ax.gif

Na, tada iš viso super thumbup.gif , o tuos galus juostos juk vistiek po kaspinuku sujungei, ar ne? g.gif

QUOTE(Gera @ 2010 01 17, 23:03)
Ir as prisijungsiu prie jusu....., ilgai svarsčiau ir....    smile.gif       

Labai miela dėžutė, aptrynimai liuks, natūralūs. Na, bet tik man užkliuvo tie šoniukai. Užrašai uždėti istrižai man schmoll.gif Geriau tiesiai (t.y. lygiagrečiai su briauna), arba iš viso nereikėtų jų ten. Gal kokius trafareto raštukus geriau... Na, bet dangtelis tai labai "skanus" smile.gif

efauto, ačiū už naują tema 4u.gif ir ačiū už didesnes nuotraukas, dabar jau matosi "patinos pėdsakai" ir kita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gera @ 2010 01 18, 00:03)
Ir as prisijungsiu prie jusu....., ilgai svarsčiau ir....    smile.gif          efauto - Labai ačiu tau, pati žinai už ka....  4u.gif  drinks_cheers.gif    Tai va , darbeliu pas mane dar nedaug, bet pradžia yra ....  4u.gif   

Saunuole, man tai grazu. Tik vistiek kad ir issididinusi nesimato tiksliai kaip ten dugne padaryta "paslaptele" ar paplesiusi krastukus, ar patepliojusi baltai ant virsaus, nes labai kontrastingas motyvas. Kaip jis ilietas?

QUOTE(campari* @ 2010 01 18, 09:45)
Gadriuke o kur tokiumediniu dezuciu radai pirkti? (as apvaliu niekada neuzmaciau kazkaip)  4u.gif is scrap pop. idealiai tinka  thumbup.gif

Parasysiu AZ wink.gif
Papildyta:
QUOTE(baltė @ 2010 01 18, 11:15)
tuos galus juostos juk vistiek po kaspinuku sujungei, ar ne? g.gif

Tai kai juostele tokia dryzuota ji labai dailiai nusikerpa ir graziai susijungia, praktiskai nesimato wink.gif
Atsakyti