Įkraunama...
Įkraunama...

kreivos kojos2

labu mergytes, tai va musu temele jau uzdare tai turesime tesini (piligrimu kelione tikslo link) biggrin.gif problemoms gvildenti
Papildyta:
anil , o as jau buvau susirupinus kur tu dingai, pupa g.gif na reiskias baliavojai:) reikia truputi ir atsipalaiduot...as tai dirbu 8 naktis be iseiginiu, tai vos gyva, bet reikia pinigeliu....bet tas 3500e anil tai tik uz operacija, o akvijike klause kiek mums is viso reikia pinigeliu (na operacija, bilietai, draudimas (beje gal zinai ka apie ji, kur geriau bustu apsidraust lt, nes jei ka tai cia, airijo bandysiu susiorganizuot kazka), viza, tyrimai ir pragyvenimas, nes dar nieko nezinom apie buta ten kokios kainos...)na kaip supratau mes busim 3 mergikes, na akvijike gal sake veliau prisijungtu...tai tada ir derinkim data, nes jei visoms tinka kovo pabaiga tai as persikelsiu atostogas tai savaitei ir galetumem kovo 29d leistis i kelione thumbup.gif nes kuo anksciau pasakysiu tuo geriau. as irgi laukiu nesulaukiu tos musu keliones....su mama is pradziu net susibarem, bet dabar kazkaip pati pradejo palaikyt..net keista.... g.gif
Atsakyti
aš jau sukurus 2 temą rasseliukste ax.gif nereikėjo šios kurti, na gal moderai ją ištrins ir sujungs į vieną g.gif
Papildyta:
o tai kaip matau jau yra net 3 temos kreivos kojos 2 lotuliukas.gif
Atsakyti
registruojuos i nauja tema ax.gif
Atsakyti
atkopijuoju čia savo žinutę iš savo temos, gal aną kas nors ištrins ax.gif :

Buvom šiandien su sūmum pas ortopedę dėl plokščiapėdystės ir kojų formos...aš buvau teisi, ji irgi pastebėjo, kad jam darosi o forma...pirmadienį darysim rentgeno nuotrauką, ir jei ten matysis kažkokios blaunt ligos pradžia, skirs kaip supratau kažkokį gydymą...o formą atitaisyti šiaip tai jau sakė per vėlu...dabar belikęs sporta, mankštos, kad daugiau nebekryptų.....pasakiau, kad organizuojamės su draugėmis kojų operaciją, galvojau, kad pasidalins savo praktika, gal bus ką ors girdėjus, deja ji tik pasakė "ką jums problemų gyvenime mažai, ir šiaip neturit kur pinigų dėti?????????????"
Papildyta:
iš 3500 atėmus 20 proc., gaunasi 2800 eurų...nu kad pavyktų už tokią sumą kiekvienai pasidaryti operaciją, faina būtų ....


taigi, cituodamos, gal venkim labai ilgų citatų, nes visgi tema uždarus, pasiekus 50 psl. skaičių.........
Atsakyti
ĮKELIU ČIA NINIUKS ŽINUTĘ IŠ KITOS TEMOS:

[quote=Ilgakase,2010 01 19, 15:13]
....pasakiau, kad organizuojamės su draugėmis kojų operaciją, galvojau, kad pasidalins savo praktika, gal bus ką ors girdėjus, deja ji tik pasakė "ką jums problemų gyvenime mažai, ir šiaip neturit kur pinigų dėti?????????????"
Papildyta:

o tu siaube, - kaip taip ortopede gali sakyti!!! kazkokia sovietmecio seniena padvelke... vfffuuusszz... oi kaip apsidziaugiau kad sugebejau surasti tesini. jau issigandau kad neiseis. bet po to suradau tavo slapyvardi ir paspaudziau rodyti dalyvio temas as tikiuosi, kad ir kitos merginos kaip nors suras mus!!! ka, gi. reikia siek tiek luktelti kol musu 'taboras' atsibels ir vel galesim sau sauniai kurti planus, kol viena grazia diena ateisime cia ir jau dalinsimes savo patirtim su tom, kurios dar tik ieskos 'iseities' is savo 'vargu'
dievuli mano, kaip gerai kad susisgribai del savo vaikucio, aisku bus vargelis, bet kaip berniukui bus gerai kai uzaugs, kad mama laiku susiprotejo!!! ...mums taip nepasiseke, bet dabar pasiseks atitaisyti ta klaidele! geriau veliau negu niekada - kaip ten tie protingi ismintingi sako
oj, dabar tik susiprotesiu pasakyti sveikutes! juk taip apsidziaugiau jog net pamirsau, kad jau ilgokai 'nesimatem'.
Papildyta:
labai labai laukiu naujienu is jusu visu, gal kas kur kamnors kokie nors planai pasimaine ar pasikeite. as vis tas pats 100%
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgakase: 20 sausio 2010 - 12:42
Keliu temą į viršų, nes kai kas neranda pratęsimo.....

Anil, labai gražios tavo nuotraukytės 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif kur mes issiblaskeme...? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakase @ 2010 01 19, 20:48)
atkopijuoju čia savo žinutę iš savo temos, gal aną kas nors ištrins  ax.gif :

Buvom šiandien su sūmum pas ortopedę dėl plokščiapėdystės ir kojų formos...aš buvau teisi, ji irgi pastebėjo, kad jam darosi o forma...pirmadienį darysim rentgeno nuotrauką, ir jei ten matysis kažkokios blaunt ligos  pradžia, skirs kaip supratau kažkokį gydymą...o formą atitaisyti šiaip tai jau sakė per vėlu...dabar belikęs sporta, mankštos, kad daugiau nebekryptų.....pasakiau, kad organizuojamės su draugėmis kojų operaciją, galvojau, kad pasidalins savo praktika, gal bus ką ors girdėjus, deja ji tik pasakė "ką jums problemų gyvenime mažai, ir šiaip neturit kur pinigų dėti?????????????"
Papildyta:
iš 3500 atėmus 20 proc., gaunasi 2800 eurų...nu kad pavyktų už tokią sumą kiekvienai pasidaryti operaciją, faina būtų ....
taigi, cituodamos, gal venkim labai ilgų citatų, nes visgi tema uždarus, pasiekus 50 psl. skaičių.........

na man vis vaidenasi kad pas maniske kojos krypsta bet gytytojai 2 jau sake kad viskas gerai. pries metus cia taip. (einam kas metai pas ortopedus del pilnapadystes).

o del citatu tai jau sakiau, kad ncitata ilga ar trumpa jokio skirtumo. i kiekviena tema telpa 598-599 zinutes nesvarbu su kokio ilgio citatom jos yra mirksiukas.gif biggrin.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif jungius ir as i 2 serija ,,kojs2,,labas mergytes...buvom baliukyje,reik gyvent toliau,ryt vyksim su ilgakase pas ta lina vitku ir as dar vyksiu i vilniu pasitikrint kojeles toki tyrima padarys..jis labai geras ir produktyvus...ten vilniuj santariskes..bet gaila pinigeliu del to tyrimo.ai zinot ryt ziuresiu ka l vitkus pasakys, gal neverta ta tyrima daryti..vel islaidos.dar vis mastau. o siaip tai is mano pusersw niekas nesikeicia as aisku vaz\iuosiu ir darysius. kaip m9inejau sake nuolaida bus, bet 20proc duoda tik tam kas rekonmenduoja drauga, o reiks bendrai prasyt gal po 15proc iseis....juk visos neturi kad butu seka kazka rekomenduot kazkas pirmas,kazkas paskutinis yra...tad reikia prasyt kiek gali daugiau nulykt visoms po vienodai...as taip manau.nes visos lygios, nieko neskirstykime... smile.gif nors tikrai man siule uz kiekviena surasta mergina tipo paciai pasipigint operaqcija, jei buciau kokia tokia nesazininga galeciau issilykt pusvelciouj jie siule. ir sako gali vis kazka rekomenduot taip bendradarbiaut galim, as atsdisakiau...kada nukopinsiu jei neiswtryniau ju toki pasiulima, nes ir rastu isdeste taip..as taip negaleciau pasielgti..manau sekme lydi tik tada kai viskas is sirdies, geri ketinimai ir tyros mintys... smile.gif ilgakase ryt susiskambinsim ryte...
akvile tavo foto ryt sumodelius... smile.gif skambinau kaip minejau..
del draudimo ir vizos ir as pasidomesiu..rasim kazka pigiau, sakiau kuma mano su rusija daug daug metu bizni turejo..jos drauge dabar ten...aisku domekites ir jus ten kur kas ka kaip maskvoj...kuo daugiau nuomoniu ir info tuo geriau.. smile.gif
as siandien ilgai su saviskiu kalbejau del operacijos ir jis sako na reiks susitaikyt, tik,kad neatsitiktu kokia nelaime..beveik i8kalbjau..mama 100proc ikalbejau.tik tevas nenori, as jaqm ir tokia graziausia, nelabai jis supranta, sako is gero gyvenimo noriu tobulumo..bet juk visu nuomoniu nepakeisiu...zadu gerai draugei papasakoti..bet dar nezinau ar verta..vat tokie reikaliukai...del airijos jei bus darbas vaziuosiu o jei ne mama 100doleriu duos kaip nors susitvarkysiu... smile.gif na o siaip malonu,kad temyte nenutruko, visos pilnos energijos, upo ir zingsnelis po zingsnelio arteja link svajoniu issipildymo...tad iki kitu pokalbiu mielosios..jus visos labai saunios.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ANIL30 @ 2010 01 21, 00:24)
drinks_cheers.gif jungius ir as i 2 serija ,,kojs2,,labas mergytes...buvom baliukyje,reik gyvent toliau,ryt vyksim su ilgakase pas ta lina vitku ir as dar vyksiu i vilniu pasitikrint kojeles toki tyrima padarys..jis labai geras ir produktyvus...ten vilniuj santariskes..bet gaila pinigeliu del to tyrimo.ai zinot ryt ziuresiu ka l vitkus pasakys, gal neverta ta tyrima daryti..vel islaidos.dar vis mastau. o siaip tai is mano pusersw niekas nesikeicia as aisku vaz\iuosiu ir darysius. kaip m9inejau sake nuolaida bus, bet 20proc duoda tik tam kas rekonmenduoja drauga, o reiks bendrai prasyt gal po 15proc iseis....juk visos neturi kad butu seka kazka rekomenduot kazkas pirmas,kazkas paskutinis yra...tad reikia prasyt kiek gali daugiau nulykt visoms po vienodai...as taip manau.nes visos lygios, nieko neskirstykime... smile.gif nors tikrai man siule uz kiekviena surasta mergina tipo paciai pasipigint operaqcija, jei buciau kokia tokia nesazininga galeciau issilykt pusvelciouj jie siule. ir sako gali vis kazka rekomenduot taip bendradarbiaut galim, as atsdisakiau...kada nukopinsiu jei neiswtryniau ju toki pasiulima, nes ir rastu isdeste taip..as taip negaleciau pasielgti..manau sekme lydi tik tada kai viskas is sirdies, geri ketinimai ir tyros mintys... smile.gif ilgakase ryt susiskambinsim ryte...
akvile tavo foto ryt sumodelius... smile.gif skambinau kaip minejau..
del draudimo ir vizos ir as pasidomesiu..rasim kazka pigiau, sakiau kuma mano su rusija daug daug metu bizni turejo..jos drauge dabar ten...aisku domekites ir jus ten kur kas ka kaip maskvoj...kuo daugiau nuomoniu ir info tuo geriau.. smile.gif
as siandien ilgai su saviskiu kalbejau del operacijos ir jis sako na reiks susitaikyt, tik,kad neatsitiktu kokia nelaime..beveik i8kalbjau..mama 100proc ikalbejau.tik tevas nenori, as jaqm ir tokia graziausia, nelabai jis supranta, sako is gero gyvenimo noriu tobulumo..bet juk visu nuomoniu nepakeisiu...zadu gerai draugei papasakoti..bet dar nezinau ar verta..vat tokie reikaliukai...del airijos jei bus darbas vaziuosiu o jei ne mama 100doleriu duos kaip nors susitvarkysiu... smile.gif na o siaip malonu,kad temyte nenutruko, visos pilnos energijos, upo ir zingsnelis po zingsnelio arteja link svajoniu issipildymo...tad iki kitu pokalbiu mielosios..jus visos labai saunios.. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ANIL30 @ 2010 01 21, 10:14)

labas rytas..as perdariau ta savo pranesima, nes nakti vakar sasiau..si ryta gal kiek rimtesnis laiskelis gavos,,,,,tad jie panasus, skaitykit antra...ten kur mama 1000zaliu duos viena nuli tfu tfu tfu ne savo naudai nubraukiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Jungiuosi ir as. Radau jusu pirma tema tik nespejau prisijungti-ji pasibaige. Aciu Ilgakase, kad atsiuntei nuoroda.
Atsakyti