Įkraunama...
Įkraunama...

Rūgštynių sriuba

Na mamytės padėkit jei galit su receptuku, radau visa lauką rūgštynių ir toks noras užėjo sriubytę iššsivirti, bet recepto nelabai pamenu unsure.gif
Atsakyti
Aš verdu taip:
Paimu kokios mėsytes gabaliuką ir verdu sultinį.Supjaustau morkas, bulves, dedu į sultinį. Kai jos beveik išverda, dedu smulkiai pjaustytą virtą kiaušinį ir supjaustytas rugštynes. Kai jau išjungiu dedu krapų. Aišku prieskoniai, lauro lapeliai ir tt...Mėsa galima supjaustyti ir sudeti į sriubą, arba į lekštes pagal pageidavimus. Kaiušinį irgi galima deti tiesiai į lekšte. Jeigu verdu sriubą be bulvių, tada valgom su karštom virtom bulvem.
Atsakyti
QUOTE (Elena @ 2004 04 26, 07:37)
Aš verdu taip:
Paimu kokios mėsytes gabaliuką ir verdu sultinį.Supjaustau morkas, bulves, dedu į sultinį. Kai jos beveik išverda, dedu smulkiai pjaustytą virtą kiaušinį ir supjaustytas rugštynes. Kai jau išjungiu dedu krapų. Aišku prieskoniai, lauro lapeliai ir tt...Mėsa galima supjaustyti ir sudeti į sriubą, arba į lekštes pagal pageidavimus. Kaiušinį irgi galima deti tiesiai į lekšte. Jeigu verdu sriubą be bulvių, tada valgom su karštom virtom bulvem.

as darau taip pat, tik morku nededu.


nepamirsk pries dedant i sriuba pjaustytu rugstyniu nupilti verdanciu vandeniu.
Atsakyti
O as morkas dedu, bet kiauso - ne. Ir dal papildomai sauksta manu suberiu. smile.gif
Atsakyti
Nuverdu butinai rukyta desra ar kumpi. Tame sultinyje paverdu nuplikytas rugstynes, krapus, svogunu laiskus. Nukaiciu, tada ipjaustau virto kiausinio, idedu grietines. bulves virtas patiekiu atskirai. Skanaus. Istyso seile tongue.gif
Atsakyti
O kodel reikia nuplikyt rugstynes? As niekada neplikau tik labai gerai isplaunu, kad nebutu zemiu.
O dar atsimenu , kai eidavom su klase i turistini zygi, tai visada virdavom rugstyniu sriuba ant lauzo. I sia sriuba dedavo perliniu kruopu, bulviu,pakepindavo smulkiai supjaustytus lasinukus ir supildavo i verdancia sriuba. Baigiant virt ipjaustydavo kietai virtu kiausiniu.Atskirai kiekvienas isidedavo grietines .
Nezinau kodel, bet dabar tokios skanios rugstyniu sriubos namuose issivirti nesigauna. biggrin.gif
Atsakyti
As pati rugstyniu sriubos nemegstu, bet mano mama "ileidzia" kazkaip zalia kiausini. Na ir jis toks plaukioja sau , tipo virtas. Dar daro saltibarscius, bet vietoj buroku deda smulkiai pjaustytas virtas rugstynes. Visi kiti priedai lieka.Man tai fe, bet visi valgo apsiputodami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laselis: 26 balandžio 2004 - 15:23
Aš irgi kiaušinį įmušu verdant, o ne po to įpjaustau...tik įmušus reik greitai maišyt, kad subyrėtų į juosteles, o ne cielas išvirtų...
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 04 26, 12:33)
Nuverdu butinai rukyta desra ar kumpi. Tame sultinyje paverdu nuplikytas rugstynes, krapus, svogunu laiskus. Nukaiciu, tada ipjaustau virto kiausinio, idedu grietines. bulves virtas patiekiu atskirai. Skanaus. Istyso seile tongue.gif

man irsu rukyta mesa skaniau
Atsakyti
As niekada, gamindama sriuba nenuverdu jokios mesos. Cia is sveikuoliu stovyklos, Palangoje suzinojau, jog nera tai gerai ir atpratau visai nuo tokiu "mesiniu" sriubu.
Uzverdu vandeni, dedu bulves, siek tiek paverdu, tada svoguno, dar paverdu, tada morkas (sutarkuotas, su stambia tarka) paverdu, tada rugstynes, krapus, prieskoniu ivairiu, smulkiai pjaustyta virta kiausini ir pora vistienos sultinio kubeliu. Dar sviesto nedideli gabaleli imetu.
Labai skanu!
Atsakyti
O as darau taip:
Idedu mesytes gabaliuka(pvz.:soninukes),verdu koki pusvalandi,po to pridedu nemazai pjaustytu bulviu,pakepinta svoguniuka ir morkytes,tada dedu rugstynes pjaustytas,druskyte,pipiriuko,issiverdu keleta kiausiniu(kietai virtu),juos sutrinu sakute ir i tuos sutrintus kiausinius idedu grietines(kiek kiausiniu,tiek saukstu grietines),taigi ta mase sumaisau ir supilu i kunkuliuojancia sriubyte.
Man ir mano vyrui labai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jei nesveika nuvirti mesa, tai reiketu zinoti, kad nuo lultiniu organizme kaupiasi akmenys biggrin.gif
O kaip atrodytu sriubyte: darzoves+vanduo+druska?
Atsakyti