Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas sveikatai ir grožiui

user posted image

visiškai natūralios ir ekologiškos kosmetikos gerbėjų nail.gif būrys siūlo jungtis bendroms diskusijoms apie tai, ką reikia valgyti ir gerti, kad mes ir mūsų artimieji būtume sveiki ir gražūs cool.gif

dalinsimės organizmo valymo, sveikatinimo receptais, klausime patarimų, diskutuosime ir keisimės žaliavimo, gerąja prasme, linkme biggrin.gif

ypatingą kvietimą gauna Nidulia, kuri kviečiama įkelti efektyvų, bet visiškai natūralų ir sveiką organizmo valymo receptą rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikinu su nauja ir labai gera tema! thumbup.gif 4u.gif
Nidules recepto iekojau ka tik apie 40 min biggrin.gif ir radau karsta.gif , butinai kvieciame ideti ir cia!

Ta proga siulau savo pusrytinius sumustinukus, kuriuos daznai megstu padaryti sekmadienio ryta...

Reikes:
Ekologisku kvieciu trapuciu;
surio koki megstate ir koki perkate;
pomidoro;
svogunu laiskuciu;


Skanaus smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 20 sausio 2010 - 13:39
kiekvieno mano ryto ritualas: molio vanduo, minimum po pusvalandžio suvalgau porą šaukštų iš vakaro silicio vandenyje užmerktų avižinių dribsnių ir du taip pat mirkyti migdolai be luobelės (Green'e perskaičiau, kad sveika ax.gif ).

nuo molio vandens apskritai savijauta, virškinimas susireguliavęs, o avižos padeda plaukams - jie žvilga bei, naudojant ir kitas kosmetikos priemones, atauginėja ežiukas bigsmile.gif


Diva:), jei radai tą receptą, tai įkelk ir čia 4u.gif Niduliai liks tik pavadovauti, kaip jį panaudoti realybėje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 20 sausio 2010 - 13:57
QUOTE(Satura @ 2010 01 20, 14:51)
kiekvieno mano ryto ritualas: molio vanduo, minimum po pusvalandžio suvalgau porą šaukštų iš vakaro silicio vandenyje užmerktų avižinių dribsnių ir du taip pat mirkyti migdolai be luobelės (Green'e perskaičiau, kad sveika  ax.gif ).


o uztenka tokiu pusryciu? 4u.gif kelinta veliau pietauji?
Atsakyti
As kazko labai ekologisko nevartoju, bet va jau antra savaite geriu linu semenu alieju rytais blush2.gif ir po savaites pati gersiu ir mama is paskos tempsiuos gerti Nidulios recepta 4u.gif aj dar bent karta i savaite valgau kvieciu selenu su kefyru smile.gif man taaaip skanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 01 20, 13:55)
o uztenka tokiu pusryciu? 4u.gif kelinta veliau pietauji?


agnuta, aš nesakiau, kad čia pusryčiai lotuliukas.gif Tiesiog sveika ir naudinga ryte atlikti tokį sveikatingumo ritualą - nereikia nieko virti, kepti, tepti. O darbe valgau kaip užeina ir norisi, nes atsinešu maisto visai dienai - metėm su MB vakarienes vėlyvas namuose, paslinkom valgymus visus dienos metui smile.gif
Atsakyti
nidulios gerimuka ir as tuoj gersiu, kai tik tu linu semenu gausiu biggrin.gif Sake mama jau nupirko, tai tik pasiimti reiks.
Diva man tokiu pusryciu butu mazoka rolleyes.gif

Jokiu kruopu nemegstu atrodo atsistoja skersai gerklej. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 01 20, 15:00)
agnuta, aš nesakiau, kad čia pusryčiai  lotuliukas.gif Tiesiog sveika ir naudinga ryte atlikti tokį sveikatingumo ritualą - nereikia nieko virti, kepti, tepti. O darbe valgau kaip užeina ir norisi, nes atsinešu maisto visai dienai - metėm su MB vakarienes vėlyvas namuose, paslinkom valgymus visus dienos metui smile.gif


biggrin.gif tai neteisingai suinterpretavau biggrin.gif as pastaruoju metu irgi svarstau, kaip cia atsisakyti ar bent suminimizuoti ta vakariene g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 01 20, 14:51)
Diva:), jei radai tą receptą, tai įkelk ir čia  4u.gif Niduliai liks tik pavadovauti, kaip jį panaudoti realybėje  biggrin.gif


Na, radau viska kas ten buvo parasyta - tai manau gal neuzpyks autore, cituoju:

Nidulios sveikatos receptas:
" gal girdejot apie "sali" ar tai "sati" misinuka, tai ten mazutelis pakeliukas 15-20 litu kainuoja. as pati gaminuosi, tad savikaina didziausio maiso gaunasi apie 13 litu.visas drauges apkreciau, o anyta is laimes kreizeja, kad dar ir tustinimasis susitvarke, pas ja problematiska buvo su tuo reikalu. Trumpai, kaip veikia misinukas: kosele isbrinksta skrandyje ir visa mase slenka plonosiomis zarnomis i apacia, surinkdamos is zarnu visus toksinus ir atliekas, uzsilaikiusias raukslese, kadangi misinio kietosios daleles privercia zarnas susitraukineti (peristatika), paprastai toksinai patys neatsoka ir neissivalo, del ju pas mus kyla odos problemos, ir kiti negalavimai, toksinai bjaurus tersalas, kuris tarsi nuodija visa organizma o per juos sutrinka virskinimas,apykaita, beria oda ir t.t. Tas mano misinukas kaip "sluota" su savimi istempia lauk visa bruda is zarnyno. butinai pameginkite.pajausite greitai, ziurint kokia medziagu apykaita pas jus neissigaskite, jei po keliu dienu eisite tustintis kokius 3-4 kartus per diena, cia taip iseina visas surinktas brudas is zarnyno, po to buna, kad kelias dienas visai neinu tustintis, nes tiesiog nebuna kuom:) pagrindiniai ingridientai, juos perku "IKI" parduotuveje, jie buna arba eko prekiu skyrelyje arba prie kosiu, grudu: 1-maistiniai kvieciu gemalai (apie 1 lita kainuoja), 2-maistineskvieciu selenos (apie 2-3 litus pokas), 3- linu semenys (ar maltos linu seklos, kazkaip taip vadinasi, toks presuotas vakumuotas maiselis dezuteje, apie 5 lt), linu seklos, cia trys pagrindiniai (linu seklas cielas irgi labai gerai ideti), galima deti daugiau komponentu,skatinanciu zarnu peristatika, tai- riesuteliai smulkinti, saulegrazu grudeliai, moliugo seklos, sezamo seklos (geras dalykas, ju randu prie prieskoniu, mazuose pakiukuose), as dar dedu cielu linu seklu pokiuka, zodziu prie tu 3 pagrindiniu galima imaisyti dar daug ko. vartojimas-valgoma sauksta misinio iberti i stikline, uzpilti saltu ar drungnu vandeneliu, ismakaluoti ir gerti si kokteiliuka, nuolat pamaisant sauksteliu, kadangi nemaisant seklytes sugriuna i dugna.nelaikykite vandeniu uzpilta ilgai, nes isbrinks ir kose pasidarys, tuomet neskanu tokia kose valgyti, geriau is karto sugerti kaip kokteiliuka:) man jis labai skanus. pradziai toki kokteili gerkite ryte, po jo koki 30-40 minuciu nevalgykit, kad jis gerai savo funkcija atliktu. rekomenduojama ryte ir vakare toki kokteiliuka gerti, bet as vakare labai jau tingiu ir nenoriu jo.is viso sio misinio dar gausite visa doze vitaminu, atsizvelkite i tai, kad neperdozuotumet kokio vitamino, jei geriate papildus su vitaminais, tikrai pigu ir efektyvu
Linkiu sekmes, bukit grazios, sveikos ir laimingos parasykite atsiliepimus po ismeginimu"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 20 sausio 2010 - 14:12
Diva:), šaunuolė 4u.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 01 20, 14:05)
biggrin.gif tai neteisingai suinterpretavau biggrin.gif as pastaruoju metu irgi svarstau, kaip cia atsisakyti ar bent suminimizuoti ta vakariene g.gif


jei turi galimybę darbe pavalgyti dienos metu (pusryčiai, pietūs, vakarienė ir tarpiniai - priešpiečiai, pavakariai), tai problemų nekils smile.gif Kai dieną nebadauji, tai ir vakare vilko apetito nebūna. Pas mus taisyklė tokia - vakare tik vaisiai ir nieko daugiau, geriausia - obuoliai ax.gif Jei labai kankinsies, tai ir obuolys nudžiugins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 01 20, 15:05)
Diva man tokiu pusryciu butu mazoka   rolleyes.gif

Jokiu kruopu nemegstu atrodo atsistoja skersai gerklej.  unsure.gif

Mazoka? bigsmile.gif Man tokiu 2-3 sumustinuku su arbata per akis.
Grudu- o grikiu irgi ne? As labai megstu, tik neverdu ju, o uzpilu vandeniu, isbrinkinu... Jei MB uzsimano, tada verdu- nes uzpilti jam atseit neskanu, tai tada ir as sviestuko isidedu lasa...
Siaip daugumos grudu negaliu valgyti, nei tu 5,6 ar kiek ten grudu kosiu, nei kokiu kitokiu misiniu- pucia mane it baliona nuo ju unsure.gif , bet jei siaip -avizine kose, grikiu atskirai- labai patinka ir tinka.
Tiesa, grikius perku ekologiskus- skonis tikrai skiriasi! Jei nebandet-pabandykite.

Noriu pasigirti - manau cia i tema blush2.gif ! Gavau vakar dziovintu ciobreliu, medetku ir zemuogiu lapu is Rikaros wub.gif wub.gif Jetus, ciobreliais negalejau atsigrozeti - pasidejau pries akis ir ziurejau- taip graziai sudziuve wub.gif , spalvyte, sakeles, ne taip kai nusiperki jau sumalta unsure.gif ! Geriau arbata su tookiu pasimegavimu!!! Nuostabu! wub.gif Aciu, Rikara 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 20 sausio 2010 - 14:21
Labai gera tema, prisijungsiu 4u.gif
kurį laiką lankiausi vegetarų temoje, nors jinai man nevisada tiko, nes iš esmės aš ne vegetarė, o tiesiog dėl sveikatos turėjau, buvau priversta pakeisti savo gyvenimo (elgsenos, mąstymo, maisto) būdą...mūsų tema apmirė, o bendrauti norisi 4u.gif tad prisijungiu...
QUOTE(Satura @ 2010 01 20, 13:24)
visiškai natūralios ir ekologiškos kosmetikos gerbėjų nail.gif būrys siūlo jungtis bendroms diskusijoms apie tai, ką reikia valgyti ir gerti, kad mes ir mūsų artimieji būtume sveiki ir gražūs  cool.gif
dalinsimės organizmo valymo, sveikatinimo receptais, klausime patarimų, diskutuosime ir keisimės žaliavimo, gerąja prasme, linkme biggrin.gif
ypatingą kvietimą gauna Nidulia, kuri kviečiama įkelti efektyvų, bet visiškai natūralų ir sveiką organizmo valymo receptą rolleyes.gif

Galiu šiek tiek parašyti, ko ėmiausi sveiko gyvenimo link- pirmiausia išsivaliau organizmą (natūraliai), tada jau derinau maistą, gėrimą, mankštą. Su kosmetika saikingai, kadangi turiu labai stipsios formos AD, privalau rinktis ir naudoti atsakingai 4u.gif
Pradžiai tiek...tikiuosi, palaikysim viena kitą, dalinsimės patarimais, ne tik maisto (nes ne tik jis lemia gerą savijautą), bet ir kitais gyvenimo klausimais...
Atsakyti