Įkraunama...
Įkraunama...

Mano princeses Evitos gimimo istorija

Pagaliau ir as prisiruosiau parasyt savo stebuklelio istorijos wub.gif . Ryt mums jau 5men 4u.gif
Musu princesytes gyvybe uzsimezge salta gruodzio nakti, dvieju jaunu zmoniu, draugaujanciu pusantru metu, visiskai neplanuotai. 4u.gif
Is pradziu, kai velavo menesines, nekreipiau demesio, nes man visad buvo nereguliarios, bet nusprendziau pasidaryt testa. Drebanciom rankom atlikau viska pagal instrukcija, bet jis nieko neparode, o ir pozymiai buvo lyg pries menesines, pilvo apacios maudimas, apetitas padidejes. Dar palaukus savaite nusipirkau kita NT ir ka jus galvojat, du bruksniukus parode, pasakiau savo brangiausiajam, tai gerai sako, valio turesim vaikeli bigsmile.gif o man stresas, buvau 21metu dar, nebaigus studiju, dirbau... O dar ka tevai pasakys, labai bijojau...
Nu bet nestumas buvo lengvas, net nejauciau, kad laukiaus, buvau energinga, toliau dirbau, visalaik ant koju ir nieko thumbup.gif Tiesa tik 4men pasakiau tevams, kad laukiuos, truputi buvo sokas jiems, bet apsidziauge labai, kad tures anukele rolleyes.gif
Penkta menesi atsokom vestuves, jau pilvukas truputi matesi, musu stebuklelis dalyvavo svarbiausioj tevu sventej wub.gif
Birzeli isejau i dekretines ir atostogavau tikraja sio zodzio prasme. Vyras lepino, arbuzus kasdien namo nese, nes valgydavau kg as juos biggrin.gif vaziavom prie ezeru, prie juros, jauciaus puikiai, lipom i Raganu kalna, tiksliau vyras uzvilko mane i ji, visdelto jau buvau 8men nescia nestuke.gif
Nu o rugpjuti jau sedejau namie, vyras dirbo, su manim budavo kasdien pusbroliukas 16metu, vargsiukas bijojo visalaik, kad gimdyt pradesiu doh.gif
Vazinejau pas gine savo, viskas buvo gerai, mergaite geroj padety, toniukai geri.
Na rugpjucio 20 nakti vyra prievartavau vos ne, kad pazaistume truputi, jis bijojo jau , o gine man sake, kad skatinamieji lb geri bigsmile.gif nu ir ka, po visko vyras uzmigo, o as nebegalejau miegot, pradejo maust pilva, kas 10min kazkur, bet paryciais praejo, tai uzmigau. Ryte reikejo vel vaziuot i KKGN klausyt toniuku, bet bijojau vaziuot viena, tai iskvieciau vyra is darbo, nuveze, papasakojau ginei apie skausmus, tai sako galim paziuret ant kedes, nu ir ka paziurejo, sako 1.5cm atsidarymas, tai nakti arba rytoj sugrisit pas mus gimdyt . O geras galvoju, reikia tase susikraut ligoninei, tai uzsukom dar i parduotuve nusipirkt higienos priemoniu ko truko, parveze namo vyras, o pats isvaziavo i darba. Grizo po 17val, jau as kankinaus, buvo kas 7min mazdaug saremiai, bet vyra isvariau dar i sporto sale 18val, bet be 10 septynios skambinau jau, kad griztu namo ir vaziuotume i GN. Taip po 19val atsidurem KKGN, pasitiko akusere Minelgiene ir gydytoja Kriauziene. Uzdejo matuot toniukus, fiksuot saremius, paklausinejo kas reikalinga popierizmui, uzpilde, dave naktinius ir nuvede i priesgimdyvine palata. Issivede padare klizma, bent galejau but rami, kad nepadarysiu staigmenos akuserei begimdydama doh.gif blush2.gif Nu o poto jau kankinaus, ko tik nedariau kad maziau skaudetu, niekas nepadejo, atejo Kriauziene siulo epidiura, nzn sakau pagalvosiu. Skambinu savo ginei Bangai Kulikauskaitei (ja pasitikejau labai), nu sako, jei jauti, kad iskesi, tai nesidaryk tada, papasakojo dar salutiniu poveikiu ir ka nusprendziau kentet. Nusivede i gimdykla, ten groja sau M-1 tyliai, ir siaip visur buvo tylu, buvau viena gimdyve, o beto ir naktis buvo. Na gimdykloj nuleido vandenis, ivede kateteri, kazkaip blogai idejo, sakau slapia man ten labai, paziuri, kraujas bega pro sona is rankos doh.gif nu bet cia buvo dzin, kai saremis suimdavo, rekiau jau is skausmo, vyra variau i sali, nervavo tas jo guodimas, meiles prisipazinimai ir pan doh.gif dar akusere su gydytoja neguodzia, o sako, gerai gerai, kuo daugiau tau skauda,tuo labiau mums patinka doh.gif na ir ka pajutau jausma, kad noriu stumt, stengiausi kiek galejau, stumiau kai liepdavo akusere, vyras sako saunuole, jau galvute matau, laikykis...Galiausiai sako palauk, nestumk, norejo kirpt, o as neiskenciau ir isstumiau savo grozi, truputi plysau, bet nejauciau skausmo, tik dideli palengvejima. Isgirdau verksma savo dukrytes, vyras pabuciuoja, abu apsiverkiam (pirma kart maciau savo vyra verkianti), pagaliau padeda mano kudikeli man ant pilvo, dukryte nurimsta nebeverkia, mane tvarko ten , siuva, bet man nebesvarbu niekas, as turiu jau savo dziaugsma. Gime 2.03val, 49cm, 3.106kg wub.gif pagal Abgar 9/10.
Galiausiai nuveze vel i palata, atsiguliau, salia pagulde mano turteli ir negalejau patiketi, kad cia tikrai musu meiles vaisius wub.gif
Tai tiek, norejau tiek atrodo visko issakyt, bet tai lieka sirdy amzinai, to aprasyt nelabai pavyko wub.gif
Atsakyti
Grazi istorija smile.gif Sekmes jusu seimynelei 4u.gif
Atsakyti
sauni istorija 4u.gif aukit didutes ir sveikutes 4u.gif
Atsakyti
Graži istorija, aukit ir stiprėkit 4u.gif.
Atsakyti
Sekmes jaunai seimynai 4u.gif Ir sveikinam 5 menesiuku isvakarese!
Atsakyti
Sveikinu susilaukus dukrytes 4u.gif Labai grazi istorija wub.gif wub.gif wub.gif Sekmes ir sveikateles augant 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aukit didutes ir sveikutes 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif Grazi istorija smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz grazius zodzius ir palinkejimus wub.gif
Atsakyti
Labai graži istorija wub.gif wub.gif ,aukit sveikutes ir didutes 4u.gif
Atsakyti
grazu mirksiukas.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
labai grazu wub.gif laimes jums 4u.gif
Atsakyti
Graži istorija wub.gif tik va įdomu, nesikvietėt Bangos į gimdymą? o ji po visko savo darbo laiku atėjo apžiūrėti? 4u.gif
Atsakyti