Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas automobilis ir krizė

Kaip žinia už lango ekonomikos nuosmūkis, krizės, bankrotai, bedarbystė ir kt. nelaimės.

Bet ne visiems krizė ar ji jaučiama. Ar perkate šiais laikais naujus automobilius?

Ar pirkti naują automobilį "iš salono" yra blogo tono ženklas? Baisu? Gal atsisakote tokios minties ir verčiau renkatės palaukti ramesnių laikų, kad neišsišokti per daug.
Atsakyti
Man apskritai atrodo, kad neverta pirkti automobilio iš salono, nes tai iš dalies išmesti pinigai, net ir jei nereikia lizingo
jis nusidėvi, genda jie panašiai kaip ir senesni,visko gi būna
tai tikrai prabangos reikalas, kuris nebūtinas

vat į NT investuoti verta, o naujas automobilis po metų jau žiūrėk 30% nupinga doh.gif

aišku, jei esi labai turtingas tai jau tampa būtinybė ir tam tikras stiliaus akcentas....
bet jei reik imti paskolą, tikrai neverta schmoll.gif

p.s. kaip db prieš krizę įmonės prisipirko naujų auto, db tie lizingai ir smaugia jas, nes turi įsipareigojimą ne mažą, o parduoti...niekam nereikia
visai kitoks automobilių pirkimas dabar
tas pats su fiziniais asmenimis.....
už NT dar dar atidavinėti paskolą, nu bet jau už auto doh.gif

čia mano pamąstymai... ax.gif
Atsakyti
O jei žmonės perka be paskolos?
Atsakyti
N,as apie nauja auto ir ne krizes metu tik pasvajoti tegalejau,taigi apie nauja net minties tokios nera,bet siaip jei pamastyti,jei pirkti ne lizingu,o uz grynus-manau,apsimoka,tik baigiantis garantijai reiketu parduoti ir pirkti vel nauja ir t.t...Yra zmoniu,kurie taip ir daro,tada dideliam minuse nelieki ir remontai kosmoso nekainuoja.Nors faktiskai jei lizingu irgi galima panasiai-baigiasi garantija,parduodi,issimoki lizinga ir imi kita auto.Nauju pirktu ilgai laikyt neapsimoka.Jei tureciau galimybe-taip ir daryciau smile.gif
Atsakyti
Na, čia matyt labai individualu...Pavyzdžiui mes naują (iš salono) mašiną pirkom lizingu prieš 2 metus (pirkom 2007m. spalio mėn). Situacija tokia - gyvenam užmiestyje be mašinuko nei pro kur. Be to, maniškis totaliai NIEKO nenutuokia apie mašinų remontą...Greičiausiai, net nenori pradėt jomis domėtis...Kaškada turėjom seną (10 metų senumo)...tai remontams kosmines sumas leidom. Taigi, pirkom lizinginę, kas tuo metu nebuvo taip baisu. Kaip dabar? Vien mano atlyginimas sumažėjo tiek, kiek yra viena įmoka. Galbūt būtų baisu, jei darbo netekčiau (tfu tfu tfu). Aišku, jei dabar reiktų rinktis tarp dėvėto ir naujo - būtų didžiulė dilema...Turbūt ieškočiau keletos metų senumo mašinos, kuri buvo nemokaus kliento atiduota bankui. Per tuos 2metus neturėjom jokių problemų. Išmaišėm tiek Europą, tiek ir artimąjį užsienį (turiu omenyje Latviją, Lenkiją). Manau, kad jei nenutuoki apie mašinų taisymą, tai greičiausiai "tas ant to" išeina: ar nuolatos mokėti servisams už mašinos taisybą bei drebėti važiuojant, kad neduok Dieve nesugestų bevažiuojant, ar mokėti įmokas bankui... ax.gif
Atsakyti
As nauja automobili pirkau 2008 liepa. Ir dziaugiuosi. Nuverteja, kaip ir bet kuri preke, bet yra begale kitu niuansu, kurie dziugina.
Atsakyti
naujos niekada nepirkciau, net jeigu ir tiek pinigu tureciau. mano nuomone tai tik prestizo reikalas. tik tik isvaziaves is salono automobilis iskart praranda dali jo vertes. pinigai i bala ir tiek.
vat metu ar dvieju senumo, liux! pernai pirkau 1metu senumo kibiriuka, kainavo 3000eur maziau negu jo naujas 'brolis' salone. maniskiu nuvaziuota buvo 9000km per metus, atrode kaip naujas ir kvepejo kaip naujas. ir dar tebekvepia nauju automobiliu - patinka man tas kvapas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 01 25, 07:53)
O jei žmonės perka be paskolos?

gerai buvo pastebėta, jei to reikia - prestižas, įvaizdis...bet yra žmonių, kad tikrai tai gali turėti ir ne iki 100 000 kainojančius, o kelis kart daugiau, bet jiems ne tai svarbiau....
tačiau Lietuvoj abejoju.....manau dauguma, kas gali, perka biggrin.gif

man visai patiktų, jei būtų daugiau nuomos, na išbanydmui naujų auto, lizinguotis laikinai, tik db to kainos nerealios....
Atsakyti
QUOTE(fanufane @ 2010 01 26, 10:28)
gerai buvo pastebėta, jei to reikia - prestižas, įvaizdis...bet yra žmonių, kad tikrai tai gali turėti ir ne iki 100 000 kainojančius, o kelis kart daugiau, bet jiems ne tai svarbiau....
tačiau Lietuvoj abejoju.....manau dauguma, kas gali, perka biggrin.gif

man visai patiktų, jei būtų daugiau nuomos, na išbanydmui naujų auto, lizinguotis laikinai, tik db to kainos nerealios....

Na naujas auto galima išbandyti. Bandomasis važiavimas yra norma, bet galima susitarti ir pvz. del automobilio savaitgaliui. Tada ilgiau pasivazineji, pabandai skirtingom salygom ir jau gali susidaryt nuomone apie auto. Ir tai nieko nekainuoja.
Atsakyti
Tema šiek tiek kitur akcentuota, ta prasme "ką žmonės pagalvos" apie naują auto krizės metu. Gal per daug ryškus "aksesuaras" kai laikai čiut ne "maras ir badas" už lango rolleyes.gif
Atsakyti
Manau tik kompleksuoti zmones galvoja, ka kiti apie juos galvoja. Koks kieno reikalas kas/ka/kaip daro/perka?
Man negeda vairuoti antra golfa, eiti i parduotuve nesusisukavus, ar dirbti "ne prestizini darba". Kas ka galvoja, cia jau ne mano, o kitu zmoniu problema.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 01 26, 16:01)
Tema šiek tiek kitur akcentuota, ta prasme "ką žmonės pagalvos" apie naują auto krizės metu. Gal per daug ryškus "aksesuaras" kai laikai čiut ne "maras ir badas" už lango  rolleyes.gif


Man asmeniskai visiskai nusispjauti ant to,ka kiti pagalvos,jei galeciau-pirkciau ir nesukciau sau galvos cool.gif
Papildyta:
QUOTE(acuktuvaz @ 2010 01 26, 17:54)
Manau tik kompleksuoti zmones galvoja, ka kiti apie juos galvoja. Koks kieno reikalas kas/ka/kaip daro/perka?
Man negeda vairuoti antra golfa, eiti i parduotuve nesusisukavus, ar dirbti "ne prestizini darba". Kas ka galvoja, cia jau ne mano, o kitu zmoniu problema.

drinks_cheers.gif
Atsakyti