Įkraunama...
Įkraunama...

KT užsienyje

Po nauju metu ruosiames su draugu isvykti i anglija padirbeti metams maziausiai. Dabar naudoju kontraceptikus Novynette. Todel noriu paklausti, ar ten bus galima nusipirkti ju be recepto, nes kiek esu girdejusi, berods vokietijoje tik su receptu parduoda juos,tai nezinau kaip kitur.Man butu geriausia cia lietuvoj prisipirkti ir ten nusivezti, bet nezinau, ar galima ju veztis,jei taip, tai koki kieki?Pleistro naudot nenoriu,kitos priemones netinka,nes negimdziusi, o siaip saugotis irgi pavojinga,nes mazylio tikrai dar neplanuojam.Todel prasau,kas apie tai zino,patarkit.
Atsakyti
QUOTE(Monela @ 2005 11 17, 14:05)
Po nauju metu ruosiames su draugu isvykti i anglija padirbeti metams maziausiai. Dabar naudoju kontraceptikus Novynette. Todel noriu paklausti, ar ten bus galima nusipirkti ju be recepto, nes kiek esu girdejusi, berods vokietijoje tik su receptu parduoda juos,tai nezinau kaip kitur.Man butu geriausia cia lietuvoj prisipirkti ir ten nusivezti, bet nezinau, ar galima ju veztis,jei taip, tai koki kieki?Pleistro naudot nenoriu,kitos priemones netinka,nes negimdziusi, o siaip saugotis irgi pavojinga,nes mazylio tikrai dar neplanuojam.Todel prasau,kas apie tai zino,patarkit.

Monela tu nepergyvenk ir uzsipirk tu kontraceptiku, praeis pro muitine. As asmeniskai jav esu, pas mus be recepto orgi neparduoda, tai mama man siuncia po 6-kartais ir metams 12 dezuciu, tai normaliai ir pastu praeina.
Atsakyti
QUOTE(krisstute @ 2005 11 17, 16:15)
Monela tu nepergyvenk ir uzsipirk tu kontraceptiku, praeis pro muitine. As asmeniskai jav esu, pas mus be recepto orgi neparduoda, tai mama man siuncia po 6-kartais ir metams 12 dezuciu, tai normaliai ir pastu praeina.


Monela,patarciau tau nieko nepirkt,nebent 1-2menesiui,kol pas gydyt papulsi,kadangi pas mus kt nemokamai duoda planing centruose,gydytoja tau parinks,ka tau geriau vartot,pas mus visokiu naujoviu yra,man paciai buvo ideje implanta,vienzo,neleisk be reikalo pinigeliu,cia visa medic.sistema nemokama thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O Norgej irgi kt be recepto negausi ir net tie patys kainuoja 3kart brangiau negu Lietuvoj.Tai as kai atostogauju tai ir uzsiperku kokiam pusmeciui ar metams.Odel muitines pakolkas niekas net nesusidomejo kas ten perdo tebletes.
Atsakyti
Danijoj tai visos KT su receptais. Bet as pirkau su lietuvisku receptu ir tiko - tik tiek kad visos vaistines vistos susirinko pasiziureti ir pakudakuoti , bo matyt dar tokio atvejo ner buve. Bet sakau joms, Lt yra ES tai turi galioti receptai . Ir galiojo. I tabletes buvo pigesnes nei LT.
Atsakyti
Austrijoj irgi tik su receptu.O viena kart bajeris buvo, lankemes Italijoj ir baigesi mano tabletkos, uzejom i vaistine, duodu savo recepta, o ten visi tik italiano kalba doh.gif Vos ne vos jie man paaiskino, kad "no Cilest", ir bando zenklu pagalba manes klausti kas cia tokio, na kuo as skundziuosi-gal galva skauda, ar pilva?Gal jie duos pakaitala?Subega visi vaistines darbuotojai, lankytojai irgi, na suprantu, kad tik is noro padeti, bet kazkaip nejauku bigsmile.gif Nusprendziau, kad gestais jiems neisaiskinsiu ax.gif biggrin.gif
Vnz, Italijoj Cilest net nera cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 19 gruodžio 2005 - 22:12
as vokietijoje is kontraceptiku tik pleistra meginau isigyt, tai vaistininkes puole aiskinti, kad cia harmoninis preparatas, kuriam reik recepto. nepardave verysad.gif
Atsakyti
cekijoj irgi be recepto nenusipirksi. o pastu per daug pasitiketi irgi negalima. taip kad vezkites kiek telpa bo bus blogai g.gif
Atsakyti
Ziuriu,kad daugelyje saliu kt yra mokamos unsure.gif tai dziaugiuosi,kad pas mus nereik moket,uztat ir patinka man si salis,kad daug kas cia nemokama thumbup.gif net ta pati Mirena yra nemokama thumbup.gif uztenka tik prisiregistruot pas seimos gydytoja,po to nueit i planning centra ir psio thumbup.gif vienzo,visa kontracepcija nemokama thumbup.gif man tas laaaaaaaaaabai patinka biggrin.gif o vaistinej be recepto tikrai nenusipirksi,kt duoda tuose planning centruose,pasiimi 3 pakuotes,po 3men vel turi ateit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambermammy: 20 gruodžio 2005 - 21:40
Tikriausiai,kad as uzsipirksiu ju pusei metu lietuvoj ir vesiuos ten.
Atsakyti
O Prancūzijoje kaip? Ar reikia receptų?
Atsakyti
O pas mus galima ir be gyditojo,tik reikia zinoti pavadinima,nes jeigu ateisi kaip i konsultacija pas vaistininka,tai tikrai pasius pas gyditoja.
Atsakyti