Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie varinę spiralę

Sena tema
Tęsiam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viske @ 2010 01 24, 19:38)


QUOTE(la_luna @ 2009 09 22, 16:16)
o man teko isimti spirale.. 4u.gif , turejau uzdegima, kadangi ji buvo uzsikretus, na niekaip negalejau issigydyt-vis atsinaujindavo, va daktaras ir pasake, kad teks isimti..na dabar galvoju vel detis, bet nzn, vis svarstau, kad vel kokio uzdegimo nebutu, na gal cia ne nuo jos priklauso, tik kad jau jei yra koks, tai gali ja uznesti, tada tai sunkaiu ir gydyt, ra ne? smile.gif
*



sveika,
as irgi jau ketvirtas menuo kaip vargstu-tai grybas, tai tepinelis uzdegima rodo ir antibu sugeriau -doxaciclino su metronidazoliu ir zvakutes isbandziau iairiausiu jau rusiu-bet kaip gelsvos iskyros taip gelsvos, spirale turiu dar tik pusmeti , bet vis maudzia kryzkauli, tai viena sona, tai pilvo apacia, po antibiotiku ginekologas sako-tipo geresnis vaizdas dar pavartok zvakuciu macmiror 10, bet ziuriu kad vel eme saudet kryzkauli, plis visad skysti viduriai, jauciu vel uzdegimas ;(, eina sau-reiks imt jauciu lauk ta spirale, o ja isima tik per menzes?
o jei uzdegimas, tai ar galima uzdegimo metu ja isiminet?ar tada skiria antibiotikus vel po isemimo?
Atsakyti
kaip man nusibodo tos kontracepcijos schmoll.gif naudojau varinę spiralę 4 metai po vaiko gimimo,dabar,po antrojo vėl įsidėjau ir tik todėl,kad nieko geriau nesugalvoju,man tinkančio.Taip,teplioja ir teplioja,mėnes ilgos ,savaitė,gausios.Pilvą vis pamaudžia.Kaip mesčiau aš ją lauk,bet va,pastot ir nesinori.Vienintelis pliusas,kad gali mylėtis bet kada,bet kaip,be įtampos wub.gif
Atsakyti
Kokiu buna variniu spiraliu rusiu? Visos jos vienodos? Kalbu ne apie hormonines. Zinau tik viena, nova t. Daugiau nerandu. www.vaistai.lt isvis nieko neismeta. Kaip jos skiriasi, kokybe kaina ir t.t. Bijau, nenoriu bet ir vaiku dabar dar nenoriu... doh.gif

Bijau, kad bus menesines gausios, kad uzdegimas bus, kad nepatikima...O gal bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 16 gegužės 2010 - 18:14
Varinę spiralę turėjau apie pustrečių metų. mmm tęsdavosi savaitę, bet kokio gausumo būdavo doh.gif Tiesiog plaukdavau. Bet neskaudėdavo pilvo, kas paprastai būdavo per mmm. Kai pasigavau uždegimą, išsiėmiau ir greit pastojau biggrin.gif
Atsakyti
varine spirale kosmaras doh.gif kraujas upeliais bega, pilva skauda menesines trunka visa amzinybe 8-9 dienas, o plius nuo nestumo neapsaugo pastojau 4 menesiai po spirales idejimo nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(midutee @ 2010 05 16, 23:07)
varine spirale kosmaras doh.gif  kraujas upeliais bega, pilva skauda menesines trunka visa amzinybe 8-9 dienas, o plius nuo nestumo neapsaugo pastojau 4 menesiai po spirales idejimo nestuke.gif  thumbup.gif

kokia turejot varine, kaip vadinosi. kazkaip paskaitineju, ir kituose forumuose, moteros dziaugiasi ta NovaT g.gif
Atsakyti
Sveikos, su Nova T spirale esu 7 mėnesiai.Jokių mėnesinių skausmų nejaučiu. Po gimdymo apskritai mmm gausesnės pasidarė,tad spiralė mano atveju įtakos tam neturi. Tiesa teplioja ilgiau 2-3dienom, Apskritai esu patenkinta,jokio diskomforto thumbup.gif Jei dar kartą reikėtų rinktis-rinkčiausi tą pačią drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsta @ 2010 01 24, 23:02)
QUOTE(la_luna @ 2009 09 22, 16:16)

sveika,
as irgi jau ketvirtas menuo kaip vargstu-tai grybas, tai tepinelis uzdegima rodo ir antibu sugeriau -doxaciclino su metronidazoliu ir zvakutes isbandziau iairiausiu jau rusiu-bet kaip gelsvos iskyros taip gelsvos, spirale turiu dar tik pusmeti


Grybas ir yra nuo antibiotiku tongue.gif


QUOTE(nep @ 2010 05 17, 14:28)
kokia turejot varine, kaip vadinosi. kazkaip paskaitineju, ir kituose forumuose, moteros  dziaugiasi ta NovaT g.gif


As labai dziaugiuosi wub.gif
Atsakyti
Turėjau spiralę dar prieš kokį 15 metų, negaliu garantuot kad varinę bet manau kitokių ir nebuvo, bent kaina tai juokinga tais laikais jos buvo, tai nieko blogo apie ją negaliu pasakyt, tik mėnesinės buvo ilgesnės nei įprasta iki 7 dienų, bet tikrai ne gausesnės. Nuo pastojimo apsaugojo puikiai ir net ilgiau aš ją išnešiojau nei rekomenduojama. Išėmiau tik tada kaip suplanavom vaikutį 4u.gif Bet gal daug nuo organizmo priklauso, tai labai individualu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš pati jau antri metai turiu novaT ir džiaugiuosi, nors kartais pamaudžia nugaroj, pateplioja.
Bet mano sesei buvo ne kas - skaudėjo ilgokai šoną tai pilvą, gydytoja net nesuprato apžiūtėjo sako ovuliacija, matomai gal tik pasislinkusi buvo. Bet kai jau nebegalėjo kentėti skausmai nerealūs, pasirodo kad spiralė įplaukė į gimdą ir ten atsirado pūlinys, kuris sukėlė didelį uždegimą ir užkratą, tai teko išimti ją lauk ir atvėrus paaiškėjo kad reikia pašalinti vieną kiaušintakį :verysad.
Bet skausmai tikrai stiprūs buvo , dėl menkų neverta iš kart jaudintis nes tikrai per ovuliaciją maudžia, ir dar ligoninėj pasakė ilgiausiai 3 metai ir keisti!!!!
Sėkmės
Atsakyti
Labas,
spirale turiu jau 1,5 metu. iki sios vasaros buvo viskas gerai. Menesines aisku gal gausesnes, bet nieko baisaus, nei skauda man nei ka... bet va, teplioja tai jau doh.gif siaubas... net kraujo lasiukai buna... ir taip jau beveik 1,5 menesio ir beveik kasdien. Tyrimus dariausi, pas gine buvau viskas gerai sake... Vyra matau pastaruosius menesius matau retai, tai ir smileysex.gif turbut karta i 2 men doh.gif Kaip paaiskino, spirale turi "dirbti", gal del to... na buvau pas skyriaus vedeja, tai sake dar pavaiksciot su ja, ali kai vyras gryzta, pasisaugoti papildomai 1 kart blush2.gif
Bet tie tepliojimai varo mane is proto doh.gif nei sviesiai apsirengsi nei ka, o jei maudimke kokia pliaze... be ikloto neimanoma... doh.gif
Jau svarstau kad reik ja isimti, bet va kaip poto saugotis, ziedas netinka, nuo tabl storeju... Gal palauksiu kol vyras pastoviam gris, gal kas pasikeis, jei ne, teks man atsisveikinti su spirale turbut...
Gal kam irgi panasiai, pasidalinkite 4u.gif
Atsakyti