Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kartų miega 1,3 mėn. vaikas

Sveikos mamytės, kiek jūsų vaikutis 1,3 mėn. miega miegelio pietų? Mano mažius visai nebenori miegoti dviejų kartų.Ryte mes keliamės nuo 7,30-8,30, miegoti tik nueina apie 13 val. išmiega kokias 2-3 val ir viskas g.gif galvoju , kad dar mažas yra, guldau dar apie 18 val. bet retai pavyksta užmigdyti doh.gif o nakčiai gulam apie 20.30-21.00 kaip jūsų tokio amžiaus vaikai miega g.gif gal man reikėtų susirūpinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2010 01 25, 19:21)
Sveikos mamytės, kiek jūsų vaikutis 1,3 mėn. miega miegelio pietų? Mano mažius visai nebenori miegoti dviejų kartų.Ryte mes keliamės nuo 7,30-8,30, miegoti tik nueina apie 13 val. išmiega kokias 2-3 val ir viskas g.gif galvoju , kad dar mažas yra, guldau dar apie 18 val. bet retai pavyksta užmigdyti doh.gif o nakčiai gulam apie 20.30-21.00 kaip jūsų tokio amžiaus vaikai miega g.gif gal man reikėtų susirūpinti g.gif

mano sunelis 1 metu ir 1 men,o miega tik viena karta jau seniai.juk visi vaikai skirtingi,kokia cia problema jei vaikas miego nenori? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukas66666 @ 2010 01 25, 19:33)
mano sunelis 1 metu ir 1 men,o miega tik viena karta jau seniai.juk visi vaikai skirtingi,kokia cia problema jei vaikas miego nenori? smile.gif

Žiūriu visada laideles kaip rodo apie vaikus 4u.gif tai jau visi vaiku pediatrai sako: vaikas iki 2 metu turi miegoti 2 kartus g.gif o kiek jūsų mažylis išmiga viena kartą kaip miega g.gif
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2010 01 25, 19:42)
Žiūriu visada laideles kaip rodo apie vaikus 4u.gif tai jau visi vaiku pediatrai sako: vaikas iki 2 metu turi miegoti 2 kartus g.gif o kiek jūsų mažylis išmiga viena kartą kaip miega g.gif

labai ivairai,kartais valanda,kartais dvi,buna ir tris kokias.na jei labai mazai miega tai dar apie 6 h eina pamiegot.as tai netikiu tokiais pasakymais kaip TURI miegot du kartus.kiekvienas vaikas yra skirtingas,vienas gali miegoti ir tris kartus per diena,o kitam gal maziau uztenka.neviskas pagal vadoveli buna
Atsakyti
Kiekvienas vaikas miega tiek kiek jam reikia. Maniskis niekada nebuvo miegaliukas. Sako, aktyvesni vaikai miega maziau. Mums 1,2 m. miega tai du, tai viena miegeli. Gulames vakare 10.30 kazkur, keliames 8.30. Aisku, noreciau, kad daugiau miegotu, bet yra kaip yra.
Atsakyti
Mums 1m 3 men. Po Kaledu pradejome miegoti viena karta. Einam poguliuko gulti apie 1h popiet ir miegam iki 3-4h, o kartais net dar ilgiau. Vakare vel einam miegucio tarp 8-9h (priklausomai kada atsikele po pietu miego) ir puciam iki 7-8h ryto. As labai dziaugiuosi, kad pradejome miegoti tik viena karta, nes tuomet ir ta miego kokybe pagerejo, nes iki tol, kol miegodavome du kartus miegas trukdavo tik apie valanda (max dvi).
O siaip as kiek skaiciau ir domejausi, daugumai vaikuciu nuo 15 men uztenka vieno pietu miego. O jeigu jau ruosiates artimiausiu laiku pradeti lankyti vaiku darzeli, tai netgi patartina is anksto pratinti vaika prie vieno pietu miegelio. mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškė nuo 1,5m nebemiega du kartus, dar iki darželio lankymo. O tas vienas miegas trunka 2-3,5val, nors dabar jau dažniausiai tik 2 ar šiek tiek mažiau.
Atsakyti
Nu nusiraminau ax.gif kad ne mano vienos taip miega blush2.gif aš pati galvojau, kad dar mažiukas yra ir jam mažai miegelio doh.gif . Okaip mamytės jums su pieneliu naktį g.gif Mes dar geriame mišinį, užmigęs apie 21.00 jis keliasi 3 nakties ir 6 val. kaip naujagimis doh.gif gal kažkaip jau reikėtų atpratinti doh.gif taip jau pavargau keltis naktį du kartus, gal kas nors iš Jūsų mamyčiu atpratinote jau naktimis keltis, patarkite man blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai mes, turbut, visai nuo normos nukrype... Jau nuometuku tik viena karteli temiegam diena, ir tas pats miegelis tesiasi tik 1-1,5 val. Ir nieko blogo neurologe nesake, tiesiog uztenka tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2010 01 26, 11:56)
Nu nusiraminau ax.gif kad ne mano vienos taip miega blush2.gif aš pati galvojau, kad dar mažiukas yra ir jam mažai miegelio doh.gif . Okaip mamytės jums su pieneliu naktį g.gif Mes dar geriame mišinį, užmigęs apie 21.00 jis keliasi 3 nakties ir 6 val. kaip naujagimis doh.gif gal kažkaip jau reikėtų atpratinti doh.gif taip jau pavargau keltis naktį du kartus, gal kas nors iš Jūsų mamyčiu atpratinote jau naktimis keltis, patarkite man blush2.gif  mirksiukas.gif


Diena tai ir mes jau nuo metuku miegam tik 1 karta kazkur 2-3 val.
O del kelimosi du kartus as jums labai pavydziu. Keliuosi maziausiai 4 kartus, o buna ir gerokai daugiau. Pvz kai eilinis dantukas lenda tai buna ir kas valanda doh.gif doh.gif doh.gif As jau kazkaip ir pripratau prie tokio rezimo jauciu kad ir pati neismiegociau visos nakties. Tiesa dar maitinu MP bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2010 01 26, 10:56)
Nu nusiraminau ax.gif kad ne mano vienos taip miega blush2.gif aš pati galvojau, kad dar mažiukas yra ir jam mažai miegelio doh.gif . Okaip mamytės jums su pieneliu naktį g.gif Mes dar geriame mišinį, užmigęs apie 21.00 jis keliasi 3 nakties ir 6 val. kaip naujagimis doh.gif gal kažkaip jau reikėtų atpratinti doh.gif taip jau pavargau keltis naktį du kartus, gal kas nors iš Jūsų mamyčiu atpratinote jau naktimis keltis, patarkite man blush2.gif  mirksiukas.gif


na mano vaikinukas irgi nuo metuku pradejo tik viena karta miegoti, bet uztai po 2.5-3 val., o taip budavo valanda ar tik 45 min.
Del naktinio misinuko tai tikrai jau atpratinkit, jis gi neisialgsta jau o tik iprotis. Pasiulykit arbateles ar vandenuko jei geria. Arba po truputi vis mazinkit kieki misinio ir didinkit vanden, pamatysit del vandenuko tiek tikrai nesikels 4u.gif zinoma nereiskia kad jis siaip neprabus del ko nors. Pvz: mano vaikiukas lig siol prabunda kokius 3 kartus, bet negerti o siaip kazko suverkia, tai as ji apkloju paglostau, soskiuka ikisu(reiks sita iproti irgi naikinti jau) ir jis vel miega. Taip , kad mamytes ne vien del gerimo vaikiukai bunda wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinka: 26 sausio 2010 - 14:27
Čiulptuką mes dar irgi naudojame blush2.gif bet tik nakčiai kaip eina miegoti thumbup.gif dėl vandenko ar arbatėles, bandžiau duoti, bet pageria nusisuka ir vėl miega, bet tada tas miegas trunka tik 20 min., o jei duodu pienuko išmiega jau tada ilgiau.Banžiau viena naktį neduoti pienuko, tai mano ponulis kas 20 min. kėlėsi kol negavo pieno doh.gif vis dar save guodžiu kad mažai sveria, yra mažutis, tai gal tada duoti reikia blush2.gif bet kitą kartą pagalvoju, juk dėl nakties pienuko tas svoris neauga lotuliukas.gif
Atsakyti