Įkraunama...
Įkraunama...

Patirtis "tirpstant".Bet as juos numesiu!

Sveikutes visos, o gal labas burbuliuk blush2.gif jei snekesiuos viena,,(iskart persiprasau uz internetine svepla kalba); Pradesiu nuo siokios tokios izangos ir skaiciu kuriu rasyt niekur matyt nedrisciau, ugis 167 svoris 70 skamba gal ir ne baisiai bet visos zinom kad ant "smulkiu kaulu" tai jau nepuosia schmoll.gif Kaip siandien pamenu save nuo vaikystes, liesute tamsute mergyte ilgom kojytem..nestumo metu priaugau 3 kg ir gimdyt isvaziavau sverdama 50 kg, kaip gime sunutis sveriantis 3,300gr netelpa galvoj bet matyt mano pacios svoris pakrito...jau po keleta menesiu vel sveriau 47, o dar po keliu 43.Ar tai buvo grazu? aisku ne, valgiau viska...vat apie ta lazda, turejau kaimyne, gera silta apvalu zmogeliuka, ir vakare draugiskai kramsnojant karbonadziukus beriau pamokymus ir pastabas..nu kaip negali sukust??? eiktu..tu tiesiog apsileidai, kas sunkaus nu kas? (tegul trenkia i mane zaibas...as jos atsiprasiau jau seniai, dabar ji lieknesne tai Dievas yra)perkopusi 20 metu siek tiek priaugau bet labai dziugavau bigsmile.gif krutine atsiradooooooo! yeees, 36 dydis kelerius metus...o kas nutiko tada, nezinau,emiau "senti" aisku dabar pat puolu apkaltint darba nes emiau dirbt vireja, ir staiga boooom! vienas kg antras, trecias, trecias pasirodo laukiasi, ketvirtas, dvynukai doh.gif ar susivokiau greit..ne...turejau mylinti vyra, ir vakarais valgydami kotletus tokiom temom nekalbejom drinks_cheers.gif Taigi vaikstau as graziai sverdama 65 ir vargo nejauciu...na gal ir jauciu, bet as mylima! mano amzius jau toks ! leteja medziagu apykaita! mes valgom tik vakare!ir dar milijonai priezasciu save pateisint. Viena graziai sauleta diena bevaiksciojant parke sutinku senu laiku drauge thumbup.gif ji puola sveikint....dziugaut apkabint, mazumele pasimetu ir atsitraukiu nestuke.gif neeeee sakau gandrus mes baidom..kol kas .Namo gryzau pikta ir alkana, prisidejus visko kas papuole po ranka sedau i isganingaji interneta ieskot isganingos dietos kuri mano visus keleta metu valgytus karbonadus ir kt. "lengvus" patiekalus veliais vakarais paverstu smagia keliu dienu dieta ir as sekmingai numesciau svorio, aisku radau !!!! thumbup.gif dietos super, valgai obuoly, valgai ta ana..svotis krenta krenta krenta, 5 dienas valgau viska kas surasyta(pries tai issitraukusi 36 d kelnes) ir jau vis as beveik i jas telpu...6 diena du cepelinai...vakare kotletukas...o ko svoris stovi????as tiek iskenciau....Gerai pradedam is naujo, neee obuoliu nebenoriu, nevalgau nuo 18 niekooooo! kas cia sunkaus? 17.55 ziuriu i laikroduka ir dziugauju tuoj va tuojjj jau sulieknesiu, kazkodel 18.01 man bado priepuolis o vyras pasmerkiamas indu plovimui kad pro akis pranese maista!(na cia kiek perdeta, rasau jumoro forma, kitaip nemoku) Kazkelinta diena suvokiu..ne sitas veiksmas ne man, as negaliu nevalgyt vakare ( dar nepaminejau aerobikos kuria lankiau kelis menesius ir vos neuzmusiau treneres uz tempa o gryzus namo valgydama 22.00 skusdavausi vyrui kokia as issekusi) Kilogramai svyruodavo 60-65 .Ir karta man tiek "kentusiai visokius nepatogumus" sove i galva mintis .BADAS. O cia kaip tik draugu vestuves, kur beje jaunoji 5a menesi nescia salia manes atrodo lyg as pirma patirtim dalinsiuos.... doh.gif BADAS GERIS, geris geris...galva sukasi uztat svoris krenta, vaziuoju i kaima, nei kam gamint nei ka...visai kvaila nebuvau (o gal buvau visiskai kvaila) gerdavau labai daug, sulciu, vandens, tik jokio maisto!per savaite numeciau 8 kg! Gryzau prie iprasto gyvenimo ir jie gryzo...ir gryzo +13 .Bandziau zadeti sau nuo rytdienos, bandziau sakyti -ne nuo dabar! reikia keist poziuri, bet pavalgius dvi dienas ryziu as vel gryzdavau i mirties taska.Daug ko dar neminejau bent pati pagrinda.Taigi kodel as cia? ogi ana diena man turguj pasake "atleiskite ant jusu dzinsu neturim tokio modelio" as letai apsidairiau paziuret ar tikrai sakoma man, velnias!!! doh.gif man! Gryzusi, greit suvalgau, tiksliau suedu desros gabala nuraminti nervams ir sedu, nenoriu jungtis interneto, nenoriu ...reikia pakalbet su savimi tai stai pradedu, nuo vakar pradejau tiksliau.Viska rasysiu ir filsuosiu, tik noriu pasakyt kokiu taisykliu laikysiuos
1.Issisveriu, issimatuoju(atlikta)
2.apsiziuriu veidrodyje( baisu baisu baisu)(atlikta)
3.Issiimu seniai skaitytas knygas, virbalus, vaseli(viska kas keicia vakarini filma, kurio metu kol kas nepazadu nenusiaubt saldytuvo, kaip kasdien)
4.Pasistatau grazu asoti, prisipilu vandens ir paburiu, pakalbu su juo, (juokinga ? aha lotuliukas.gif bet jei ne placebo poveikis tai bent prisiminsiu kad reikia daug vandens , kurio as negeriu baisiai mazai)
5.Ties sia vieta, papasakosiu kodel taip nusprendziau.Esu visiska mesaede, dar jei su bulvem super! o jei dar padaziukas koks...o mazuciai mano blyniniai, kosiniai ir siaip visko kas su varske...as visiskai to nemegstu, tai gamindavau 50/50 kartais kas skanu TIK jiems kartais ka jie valgo bet daznai kas skanu Man. Taigi punktas 5.As busiu labai gera ir stengsiuos galimt 90/10 kas skanu jiems ir man(sita nukopinsiu ir parodysiu brangiajam, gal uzsidirbsiu gera , silta zodi.)
6.Porcijas mazinsiu
7.Viesai pazadu valgyt pusrycius
8.Einu nusipirksiu siandien abonimenta i baseina, gaila bus pinigu tai zinau kad vistiek tada eisiu.
9.Ant saldytuvo prisiklijuosiu kokia nuotrauka,paskatinimui.
10.Ryte stengsiuos pradet muzika, sypsena...bet kuo tik ne mintimis kad laikausi dietos, nes as juk jos nesilaikau tiesa? as tiesiog truputeli koreguosiu gyvenimo nusistovejima smile.gif
Aciu kas isklauset, viska fiksuosiu cia nes bus lengviau.Cia mano pirma tema, pirmas bandymas isvis sitam forume rasyt, nors skaitydavau supermamu formumus kasdien visokiais klausimais.
Smagu kai jautiesi neviena
P.s Jei rasite klaidu nesaudykit-pazadu taisytis blush2.gif
nuosirdziai Renata 4u.gif
Atsakyti
Linkiu daug valios ir kantrybės, kurios labai daug reikia tam nelemtam antsvoriui numesti, ir kurios pas mane deficitas g.gif .Aš labai palaikau, kad trik valia ir ryžtas nedingtų friends.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Kastinga @ 2010 01 28, 20:11)
Linkiu daug valios ir kantrybės, kurios labai daug reikia tam nelemtam antsvoriui numesti, ir kurios pas mane deficitas g.gif .Aš labai palaikau, kad trik valia ir ryžtas nedingtų friends.gif

4u.gif aciu aciune taip jau lengva o ypac vakarais, bet cia gerai "pramusa" sena tiesa kad mes tiesiog iprate..mezgu virtuveje wink.gif) niekada to nedariau nes valgom paprastai svetaineje...kagi dar minus 1 kg..ir jokio bado! tik sveikas poziuris smile.gif
Papildyta:
Taigi tesiam...nepasakyciau kad siomis dienomis jausciausi prastai alkanai ar dar kazkaip.tiesa su pusryciais sekasi sunkiau nes as atsikeliu ne alkana...bet jau imu iprast :)nutirpes kilogramas gal nera daug bet as nebadauju..Sunkiausia vakarais, cia gerai padeda uzsiemimai belekokie ir geras litras vandens ar arbatos be cukraus.Atsigulu nepersivalgius bet mintys apie maista nekamuoja, pastebejau kad daugiau visko mes darome todel kad esame tiesiog tai iprate,renkuosi mazas lekstutes, maista butinai papuosiu..ir siaip sekas kol kas gerai smile.gif
Atsakyti

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -luka-: 01 vasario 2010 - 13:09
4u.gif Dekui Dekui....narsau per visa supermama ir veju mitis apie pavalgyma nejucia tuo metu wink.gif)
QUOTE(-luka- @ 2010 02 01, 14:08)

Atsakyti
Linkiu sekmes,
punkai labai geri tik turiu kalusima o tai kaip organizuosi mitybo srezima? kalorijos skaiciuosi ar dazniau valgysi bet meziau? ar dar kaip? kazkaip neradau konkreciai dl maisto? ar cia bus tik pusryciai ir porciju mazinimas?
dar gali nusifotografuoti pries, taip geriau matysi rezultus mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba nakti,
Pirmiausia atsakau klausianciai panelei rolleyes.gif rezimas susikurtas pacios ir kol kas (kas labai keista visiskai tvarkingai veikia, pirmiausia tai PASIZADEJAU valgyt pusrycius..nors siaip ryte as niekada nenubusdavau alkana...netai kad nealkana..as isvis nenoredavau valgyt doh.gif bet va pasakiau kad reikia..ir jau pastebiu kad nubudus ir isgerus kavos kazkaip..ne tai kad noreciau ir eiciau per saldytuva kaip isbadejus..bet nekisu per prievarta o visai skaniai uzvalgau.Neatsisakiau ne vieno produkto..nors kogero lengviau nes saldumynu as nemegstu o ir makaronai bei miltai nevilioja...tiesiog tai ka suvalgydavau vakare..(pas mane valgymo rezimas prasidedavo nuo 16 val ir tesdavosi kol einu miegot..o miegot einu velokai)as perkeliau i pirma dienos puse.Be to porcijas sumazinau trecdaliu. Bet sakau nuosirdziu nuosirdziausia ! man labai padeda nusistatymas, (as nesilaikau dietos o nekemsu visko is eiles..ir kuo daugiau vandens)Svoris krenta ne taip jau kaip krisdavo dietu metu, bet as nesiraunu plauku is bado ir siaip visai gerai jauciuos:)

Taigi..kazkelinta cia diena, nukeliavau siandien pas mergaite tokia viena kavos atsigert, aisku prikabinau sokolado...vaisiu siek tiek, dar sio to.Eidama mastau..as alkana? ne..nugi paziurim..Sedim mes..apkalbam visus is eiles lotuliukas.gif ir as jauciu kad as nenoriu bet ranka tiesiasi link stalo.Ji dar man taip -tai ko nevalgai?dieta?Sakau ne..nu tiesiog nenoriu, bet jei nebuciau saves pagavusi eidama kad as NENORIU valgyt , kogero buciau sukisus daug..nes nu kazkaip kalbant pilna burna smagiau lotuliukas.gif (cia gal ir per smulkmeniska as..bet susimasciau kiek kartu taip budavo)
nuotraukas kai tik mokesiu ikelsiu..pazadu pazadu...tik kad rezultatai dar nera labai matomi, iskyrus tai kad pati jauciuosi zymiai lengvesne smile.gif
Kita smulkmena ka as pastebejau..tai mes dar karta sakau labai prisirise..as sakykim vakarais kai ziuredavau filma...praktiskai "siurblio" efektu atsikratydavau viso maisto saldytuve, likuciu ir t.t blush2.gif Dabar stengiuosi filma ziuret jei imanoma ne vakare ,o knygas ir t.t. susitempiau i kita kambary, stai ir apie maista nera minciu.Beje labai gerai saldainine/sausainine(nesu megeja bet uzsikasdavau kartais) pakeiciau i lekste suuu su OBUOLIAIS.
Ryte sveriames..ir atlekiam...siltu sapnu...
Papildyta:
Dar sis tas apie maista.Gal ir keista kad as cia nuolat..ar kazkiek kartojau pateikima..bet patikekit..dirbau tokioj uzeigelej kur-troskinta folijoj menke su darzovesmis reiske:virta menke, virtos darzoves pries patiekiant graziai sudeliojamos folijoj.... blush2.gif Ne mano ideja aisku buvo bet vadu.Bet cia ne apie tai..apie tai kad visi jos prasydavo..ir labai gyre blink.gif Isvados persasi tokios..pateikimas svarbu..skonis svarbu..bet budas..Jei meniu butu irasyta virta menke su virtomis darzovemis?...


Viska stengiuosi bent sau troskint ar virt..tiesa dievinu prieskonius..tai man ir virta skanu smile.gif thumbup.gif

dabar tikrai-saldziarugsciu.
Atsakyti
Labai linksmai smile.gif!Bet ir valios turi badavimui!Linkiu neprarasti dabar:))
Atsakyti
sekmes 4u.gif
Atsakyti
Lauksim rezultatu thumbup.gif puiku, kad optimistiskai ziuri i situacija drinks_cheers.gif
Atsakyti
postai metų senumo. kažin, kaip autorei sekasi dabar?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti