Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų drabužių dydžiai iškart gimus

Laba diena 4u.gif

tikiuosi nepasirodysiu juokinga..susiduriau su dilema..zadu uzsisakyti is interneto leliukui drabuziu kuriuos vilkes kai gims ir pirmaji menesi,bet nelabai suprantu ka daryti...yra du dydziai...bet nieko nesako apie ugi...vienas dydis ,,TIK GIMUS'' ir kitas ,,0-3 men'' aisku noreciau pirkti ,,0-3 men'' bet tai kokiam ugiui tokie drabuziukai?man reikia 56 cm...
Atsakyti
As tai pirkciau nuo 0-3men., nes tie "tik gimus"gali is karto buti mazi. smile.gif
Atsakyti
pirkčiau, t.y. pirkau 0-3 mėn... vieną komplektą sesuo buvo nupirkus tik gimus... tai jis buvo per mažas buvo... vėliau tik panaudojom... dukros Baby Bornui biggrin.gif
Atsakyti
Jei lelis gimsta apie 3,5kg tai sis dydis tikrai tiks, o jei didesnis tai gali but tik tik arba i maza puse. Jei velesniu laiku darys ultragarsa gali pasiklaust kiek lele sveria ir orentuosis ar prie didciu leliukas. Man tai uzteko 56 dydzio nes manoji gimus nesvere 3,5kg
Atsakyti
As laukiu mergaites, tai kraiteliui pirkau 56-62 dydzio arba 0-3 men 4u.gif
Atsakyti
Turėjom nusipirkę 56 dydžio, taip pat, keletą 0-3 mėn., bet gimus dukrytei naujai "iškeptas" tėtis turėjo važiuoti nupirkti ir suruošti tiny baby komplektėlį biggrin.gif - mergaitė buvo labai maža ir vargas buvo su pernelyg dideliais rūbeliais (aišku, jie pravertė vėliau). Taip kad, visai gali būti - kažkas netiks, bus per maža, ko kažkas - per dideli.
Bet, vis vien, tų 56 dydžio nereikia labai daug prisipirkti schmoll.gif , geriau jau 62 cm, ilgėliau tiks.
Atsakyti
maniškis gimė 49 cm. tai tuos 56 dydžio pirma reikėjo priaugt, o paskui tik išaugt.

o su internetinėm parduotuvėm, tai prieš 0-3 mėn. būna rūbeliai neišnešiotukams. kurie dažnai gimsta mežesni.
Atsakyti
pripirkau saviskiui 56cm ir ka beveik visi mazi doh.gif reikejo pirkti kita partija 62cm dydzio drabuziu verysad.gif

Ps gime 56cm 4,600kg
Atsakyti
QUOTE(EVO @ 2010 01 28, 09:20)
pripirkau saviskiui 56cm ir ka beveik visi mazi  doh.gif reikejo pirkti kita partija 62cm dydzio drabuziu  verysad.gif

Ps gime 56cm  4,600kg

Gaila nepanaudotu drabuzeliu, bet vis tiek daugiau sansu, kad leliukas gims +/- vidutinio dydzio, nei kad didesnis. Dauguma drabuzeliu pirkau 56 ir 62 cm. 50 dydzio teturiu vienintelius sliauztus, karta uzdejau, tinka tip top, bet norisi vos vos laisvesniu. Taip kad patariu tureti 56-o dydzio arba to vadinamo 0-3 men. Jei jau taip atsitiktu, kad leliukas gimtu visai mazutis ir butinai reiktu tu mazu rubeliu, visada galima nusipirkt, o didesnius anksciau ar veliau vis tiek "priaugs" 4u.gif
Papildyta:
P.S. Manoji gime 3750 g svorio ir 53 cm wub.gif
Atsakyti
aš pirkau iš užsienio nuo 0-3 mėn,jei Lietuvoj pas mus-tai nuo 62-o dydžio ir tai tik įkišau porą savaičių,aišku daug dar ir nuo pačio drabužėlio firmos dydis priklauso 4u.gif bet mažų daug nereikia prisipirkti,net nepastebėsit kai bus jau drabužėliai maži doh.gif
Atsakyti
Sveikos, pati asmeniskai pirkau ivairiu dydziu, turiu keleta tik gimusiam ir daugiau nuo 0-3 nes tik gimusiam reikia tik ligonineje (siaip is paziuros tik gimusiam man asmeniskai vieni atrodo kaip neisnesiotukams ir tokie kaip stambiems kudikiams), siaip sesuo neseniai pasigimde tai jai asmeniskai prireike tik gimusiams tik ligonineje, beje i kai kuriuos net neitilpo mazoji doh.gif tad neprisipirkite per daug, geriau jau maziau nes drabuzeliai beproto brangus, geriau, mano manymu veliau daugiau nuperki ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Pirkau 54 dydzio. Gime 54cm ir 3720kg.
Atsakyti