Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išmokyti mažiuką kad pats užmigtų?

Sveikos mamytes smile.gif Mano zuikuciui 6,5 menesio ir jis visai nemoka pats uzmigti, isskyrus lauka. Diena miega tik vezimuke arba lauke, o kai ateina vakaras uzmiega tik valgydamas arba nesiojamas. Paguldzius i lovyte rekia verysad.gif ir vel tenka imt ant ranku arba duot papuka. Nakti lygiai tas pats...abu su vyru visai isvarge, jis 6 keliasi i darba...siaubas kaip sunku. Bandem palikt viena lovytej ir pratint kad uzmigtu pats, bet jis tik rekia rekia, man sirdi skauda taip vaika kankint. Taigi lovytej miegot visai nenori, geriausia pas mus lovoj, prie papuko, bet koks cia poilsis. Gal ka patarsit labai prasau! aciu mamytes smile.gif
Atsakyti
Pas mus tas pats varijantas, nežinau nė ką patart. g.gif Aš tai migdau pas mus lovoj, tai kai tik prabunda kišu papą ir jis vėl užmiega, nežinau kiek tai tęsis, bet šiuo metu tai vienintelė išeitis 2.gif
Atsakyti
Kai leliukas negali apseiti be mamos papuko, tai, manau, bus sunku pripratint uzmigti be jo... Va, musu lalailai metukai uz savaites, bet uzmiega tik prie mano krutines, bet as nesiskundziu, miela turet toki maza zmoguti salia smile.gif
Atsakyti
Taigi labai sunku atprast nuo tokio didelio malonumo kaip papuko ciulpimas kada tik uzsimanai smile.gif bet nesuprantu dar ir to kodel mazius nakti pabudineja, pagal amziu jau daugelis vaikuciu visa nakti ismiega...Is pradziu galvojau gal jam jau mazai maisto, bet nuo keturiu men pradejom pratintis prie kieto maisto, o dabar per diena jau gauna keturias porcijas: vaisiu, darzoviu kosytes, darzoviu su mesyte, o vakare avizines kosytes. Tarpuose dar geria mano pienuka...zandukai irgi nemazi smile.gif smile.gif atrodo tikrai nealkanas...tai ar cia tik del malonumo papuka paciulpti pabunda?? sunku suprast g.gif
Atsakyti
As labai dziaugiuosi, kad maitinu ir kad maziukas valgydamas uzmiega. Bet kai uzmiega noriu perkelt i lovyte, tada visi geriau pasiilsim, o jis jaucia kad guldysiu i lovyte, pabunda ir verkia. cry.gif ..tai va kaip cia pas mus gaunasi... ax.gif
Atsakyti
Mano lelia tai pati uzmiega.. clap.gif Nors is pradziu tai irgi be papuko uzmigt negalejo..Ir man buvo pradeje skaudet, nes labai tampe doh.gif O paskui nusprendem su vyru (nors kad ir kaip to nenorejom) duoti soskyte..Nors ji nelabai jos norejo schmoll.gif , bet kai tik uzsimanydavo valgyt, tai as jai soske i burnyte, ir kad ciulpia ta soske, kad ciulpia, biggrin.gif biggrin.gif tai tabar pavalgo, jei jau nori miegucio, tai pradeda zyzti, (nes zaidzia be soskes, mokosi kalbeti biggrin.gif biggrin.gif )tada duodu soske, ir ji sau ramiausiai keliauja i sapnu karalyste wub.gif Naktimis miega, tik 6 ryto prabunda pavalgyt ir toliau miega..Beje, jau kai uzmiega tai soskyte ismeta ir toliau sau miega.. thumbup.gif Sekmes jums pratinant.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutė: 18 lapkričio 2005 - 16:15
4u.gif nA Manasis IRGI be papuko neuzmiega...paskui kisu soske, ir tada guldau i lovyte blush2.gif
Atsakyti
4u.gif soskute mes irgi duodam, bet tas musu mazius su tokiu tvirtu charakteriu cool.gif kad kai jau pyksta tai net soskute nepadeda...spjauna ir toliau dainuoja ir vel mamytes papulio reikia smile.gif kagi nenuleidziam ranku thumbup.gif, bandysim toliau mokytis uzmigti paciam. aciu uz patarimus o jei dar koki gera zinot, parasykit smile.gif smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos mielos mamytės. Aš jau galvojau, kad tik man taip prastai. Mano sūneliui nei papukas, nei soskytės(kurias pirkau net šešias, galvodama kad netinka)nepadeda. Dieną mažutis būdamas iš viso nemiegodavo, na o naktį dar šiek tiek. Įsivaizduokit kaip atrodžiau, kaip zombis. Nei dieną, nei naktį normaliai nemiegojusi. Vyras su manim nebesusikalbėdavo vaje.....
Bet tokios problemos kad nemiega lovelėje neturėjau. Nuo pat pradžių aš jį tik ten guldydavau. Buvo sunku keldavausi ir vėl guldavau naktimis gal daugiau nei 20 kartų, bet tikriausiai pavyko. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mano mažylis pats užmiega dažniausiai. Tačiau norint specialiai užmigdyti tenka pavargti. Jis užmiega kai pats pavargsta žaisti ir kitaip veikti, tuomet apsiramina, paduodu jam tokį mažą rankšluostuką ir jis jį laiko rankytėse kol užmiega. Supimas ant rankų dabar jam kelia juoką, tad ant rankų labai sunkiai sekasi migdyti. mirksiukas.gif

Atsakyti
Aš savo merginą galiu užmigdyt tik supdama ant rankų ir dar nebetkaip, o apie užmigimą pačiai net kalbos nėra. Net lauke pirma užmigdau ant rankų o tik po to galiu į vežimą paguldyt. Šnekėjau su vaikų neurologe dėl miegelio problemų,tai pasakė kad vaikams apie šeštą-septintą mėnesį tai tampa įpročiu ir po to taip iki trijų metų.. sad.gif g.gif g.gif Taip turbūt ir vargsiu...
Atsakyti
Jus tai vargstat su vienu leliuku, o as tai su dviem, jei vyro vakare nebuna tai turiu sauktis mama, ar sese kad padetu uzmigdyti, maniskems jau metai ir menuo diena dar uzmigdau vezimuke, o vakare tik ant ranku.
Atsakyti