Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas sveikatai ir grožiui

Kviečiu tęsti savo diskusijas čia... 4u.gif

Daug naudingos informacijos rasite čia


user posted image
Atsakyti
Mergaitės klausė, ar reikia nugriebti putas lydant sviestą. Jeigu lydote naminį sviestuką, putų galite ir nenugriebti, o jeigu parduotuvinį- būtinai nugriebkite, nes visi priedai, dedami į sviestą, yra tose putose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 28 sausio 2010 - 11:34
QUOTE(rytorasa @ 2010 01 28, 12:33)
Mergaitės klausė, ar reikia nugriebti putas lydant sviestą.  Jeigu lydote naminį sviestuką, putų galite ir nenugriebti, o jeigu parduotuvinį- būtinai nugriebkite, nes visi priedai, dedami į sviestą, yra tose putose.

Dabar supratau 4u.gif Ačiū labai 4u.gif vienas bandymas buvo, nevykęs blush2.gif gal kitas pavyks, tada dariau iš parduotuvino ir nenuiminėjau putų unsure.gif

Dėkui už naują temą 4u.gif
Atsakyti
Jus man paaiskinkit, nieko nesuprantu- nusiperki sviesta, ji islydai ir dedi i saldytuva ir naudoji? g.gif Tada jis geresnis ?
Zinokit kokia duona skania valgau bigsmile.gif - eko su moliugu seklomis!! Vadinasi "Vyr.Kepejo" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 28 sausio 2010 - 11:40
QUOTE(Diva:) @ 2010 01 28, 11:39)
Jus man paaiskinkit, nieko nesuprantu- nusiperki sviesta, ji islydai ir dedi i saldytuva ir naudoji?  g.gif Tada jis geresnis ?

išlydai sviestuką- aš kad ir naminį perku, bet putas nugraibau visada...tada tą tokį kaip ir išvalytą sviestuką susipilu į indelį (indelius) ir susišaldau šaldytuve....Šiaip tepimuisi ant duonos ir t.t man nepatinka, o kepimui visai nieko ax.gif
Jis geresnis, nes vadinasi išvalytas rolleyes.gif bet moksliškau kažką paaiškinti aš nelabai galiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2010 01 28, 12:41)
išlydai sviestuką- aš kad ir naminį perku, bet putas nugraibau visada...tada tą tokį kaip ir išvalytą sviestuką susipilu į indelį (indelius) ir susišaldau šaldytuve....Šiaip tepimuisi ant duonos ir t.t  man nepatinka, o kepimui visai nieko ax.gif
Jis geresnis, nes vadinasi išvalytas rolleyes.gif bet moksliškau kažką paaiškinti aš nelabai galiu rolleyes.gif

Kuo labiau sensti, tuo labiau visko suzinai karsta.gif - o uzvirti nereikia ? As neisivaizduoju, tik lyginu kai darau tingini biggrin.gif - tada lydau sviesta, daugiau gyvenime nesu lydziusi...
Dabar dar mastau.Tai jei as kepu pvz. kokia virta bulve, idedu sviesto, tai jis ir issilydo , tada dedu bulves ant tokio lydyto g.gif - o tai cia du kartus bus lydytas doh.gif .Nu ne blondine as, bet nesuprantu!! biggrin.gif
Atsakyti
Va čia neblogai ir išsamiai rašo
Užvirinti reikia, o nugraibyti putų nereikia- bent jau taip rašo...nors aš graibau, man patarė vienas tikrai kompetetetingas žmogus, jau 10 metų laikosi sveikos mitybos ir gyvensenos principų ax.gif

Aš kaip vaikas džiaugiuosi- ryt prasidės akušerinė slauga, tai apsižiūrinėsiu gimdyklas, susipažinsiu su personalu- ot kaip gerai yra mokytis lotuliukas.gif thumbup.gif

p.s ką patarsit natūralaus- skauda ausis verysad.gif įsilašinau salicilo spirito lašiuką ir vatos užsidėjau į ausį...kas dar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2010 01 28, 12:38)
Dabar supratau 4u.gif Ačiū labai 4u.gif vienas bandymas buvo, nevykęs blush2.gif gal kitas pavyks, tada dariau iš parduotuvino ir nenuiminėjau putų unsure.gif

Dėkui už naują temą 4u.gif


manau, dabar pavyks.. tik lydykit ant labai mažos ugnies... mirksiukas.gif


QUOTE(Diva:) @ 2010 01 28, 12:45)
Kuo labiau sensti, tuo labiau visko suzinai  karsta.gif - o uzvirti nereikia ? As neisivaizduoju, tik lyginu kai darau tingini  biggrin.gif - tada lydau sviesta, daugiau gyvenime nesu lydziusi...



kaip pasigaminti lydyto sviesto rasit senoje temoje... mirksiukas.gif nepakanka vien užvirti... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 28 sausio 2010 - 11:56
QUOTE(Cikadelė @ 2010 01 28, 12:54)

Aciu! Tai net valanda ji virti reikia! Supratau viska!! Idomu kaip bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cikadelė @ 2010 01 28, 12:54)
p.s ką patarsit natūralaus- skauda ausis verysad.gif įsilašinau salicilo spirito lašiuką ir vatos užsidėjau į ausį...kas dar blush2.gif

Niekada nesu bandziusi, bet girdejau,kad lasinasi granato sultis...Esu net maciusi- nusipirko granata, issispaude keleta lasu ir i ausi- nezinau ar padejo ax.gif , nepamenu...

Radau internete:
AUSŲ UŽDEGIMAS

1. Į ausis įkišti tamponus, suvilgytus svogūnų sultyse.
2. 1 saują bruknių lapų užpilti 1 stikline verdančio vandens. 30-60 min. palaukti, perkošti. Gerti 2-3 kartus per dieną, prieš valgį ir po jo.
3. 1-2 česnakų galvutes smulkiai supjaustyti, suberti į stiklinį indą ir nuolat maišant užpilti 3/4 stiklinės gryno alyvų aliejaus. Indą sandariai uždengti ir 10 dienų palaikyti saulėtoje vietoje. 2-3 kartus per dieną gerai suplakti. Po to antpilą perkošti, įlašinti 2-3 lašus eukalipto aliejaus arba glicerino, supilti į tamsaus stiklo butelį ir laikyti šaldytuve. Tinka naudoti ir vaikams, ir suaugusiems.
4. Skaudant ausiai rekomenduojama smulkiai sutarkuoti 100 gr. raudonųjų burokėlių, užpilti 200 gr. vandens, įdėti 1 valg. šaukštą medaus, uždengti ir pavirinti 15 min. Gautame nuovire pamirkyti vatos tamponą ir uždėti aplink skaudamą ausį.
5. 1 valgomą šaukštą kadagio uogų užplikyti 1 stikline karšto vandens ir pavirti 5 min ant silpnos ugnies. Palaikyti 2 val., perkošti. Į abi ausis įkišti antpile sumirkytus ir nuspaustus vatos gumuliukus. Laikyti 20-30 min. Antpilas malšina skausmą ir gelbsti nuo uždegimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 28 sausio 2010 - 12:08
QUOTE(rytorasa @ 2010 01 28, 11:33)
Mergaitės klausė, ar reikia nugriebti putas lydant sviestą.  Jeigu lydote naminį sviestuką, putų galite ir nenugriebti, o jeigu parduotuvinį- būtinai nugriebkite, nes visi priedai, dedami į sviestą, yra tose putose.


na, čia tai nesąmonė, sakyčiau wink.gif Reikia nugraibyti putas - nesvarbu, ar naminis tai sviestas. Green'e buvo straipsnelis apie tai (pirmame numeryje) ir ten aiškiai aprašyti du sviesto lydymo būdai - senovinis iš Lietuvos kaimų ir ghee. Aiškia parašyta, kad nugriebti putas, nes į jas kažkas sukrenta irgi. Ir kai nuimi tas putas, tai jos net standžios tokios ir išlieka. kaimuose jomis skanindavo košes, kitą maistą, jogai, kur jau labiau išgrynintą maistą valgo, jas visuomet išmeta .


QUOTE(Cikadelė @ 2010 01 28, 11:54)
nors aš graibau, man patarė vienas tikrai kompetetetingas žmogus, jau 10 metų laikosi sveikos mitybos ir gyvensenos principų ax.gif

p.s ką patarsit natūralaus- skauda ausis verysad.gif įsilašinau salicilo spirito lašiuką ir vatos užsidėjau į ausį...kas dar blush2.gif


teisingai darai, kad nugriebi - taip ir reikia drinks_cheers.gif

Diva:), tiesiog ištirpinti reikia sviestą ir kaitinti jį ant labai mažos ugnies reikia, vis nugriebiant putas, kol patamsės, pasidarys permatomas ir pamatysi puodo dugną smile.gif

kamparo aliejus 4u.gif
Atsakyti
Man nepatinka naminio sviesto kvapas ir skonis irgi, bet ash galvojau kad ji ishlydzius pradings tas nemalonus kvapas ir atsiras rieshutinis bigsmile.gif na nzn gal reiks nedideli gabaliuka nusipirkt pabandyt smile.gif
Shiandiens pusrychiam gaminau sklindzius ish rupiu miltu su obuoliais, tai tik tada pastebejau kad mano vakar pirktas eko aliejus kur pasigyriau lb nebrangus yra visai ne alyvuogiu o saulegrazu lotuliukas.gif tai kaip saulegrazu aliejui dabar jis man labai brangus atrodo, tiesiog ji stiklinis butelys kaip alyvuogiu atrodo ir skaiciau gi etikete bet maciau tik kad eko lotuliukas.gif

dar papasakosiu mesedems, ash pati tokia esu, bet vakar toj knygutei dar persiskaiciau kad nesciai ir maitinanciai moteriai mesa sukelia puvima, tai nezinau ka dabar daryt, vyliuosi kad atkris noras man pachiai po poros savaiciu ja valgyt, nors ir taip jos nedaug vartoju lotuliukas.gif tai va, teko kalbeti su tokiais kaimiechiais, kurie augina kiaules sau ir vaikams, ne pardavimui, jie turi savo laukus kur augina grudus, tai va, pasakojo kad nusipirkus maza kaiuliuka labai labai sunku ji pripratint prie savo ishaugintu grudu, nes jau ir maziukas kiauliukas buna pripratintas prie tu kombinuotu pasharu ir valgo ju labai daug, del to taip greit ishstoreja ir uzauga. as suprantu tose pasharuose dedama kazkas panasaus kaip zmonems skonio stiprikliai. Nes grudu sake valgo zymiai maziau ir auga zymiai lechiau, kiaules neuzauginsi taip greit ant grudu kaip ant tu kombinuotu pasharu. Be to maitinamos tais pasharais kiaules smirda, na gal ne pachios kiaules bet ishmatos ju, o kai maitinamos grudais jos neturi jokio blogo kvapo. Tai tas pats manau su vishtom ir kitais gyvunais, kam teko vaziuoti pro Rudamina, ten yra paukstienos kombinatas, tai tokios smarves sunku ishkesti, o normalios vishtos normaliai sheriamos neturi taip zhiauriai smirdeti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 01 28, 13:04)
na, čia tai nesąmonė, sakyčiau wink.gif Reikia nugraibyti putas - nesvarbu, ar naminis tai sviestas. Green'e buvo straipsnelis apie tai (pirmame numeryje) ir ten aiškiai aprašyti du sviesto lydymo būdai - senovinis iš Lietuvos kaimų ir ghee. Aiškia parašyta, kad nugriebti putas, nes į jas kažkas sukrenta irgi. Ir kai nuimi tas putas, tai jos net standžios tokios ir išlieka. kaimuose jomis skanindavo košes, kitą maistą, jogai, kur jau labiau išgrynintą maistą valgo, jas visuomet išmeta .



http://jogosmityba.w...skystas-auksas/ paskaitykite... 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Keretoja @ 2010 01 28, 13:08)


dar papasakosiu mesedems, ash pati tokia esu, bet vakar toj knygutei dar persiskaiciau kad nesciai ir maitinanciai moteriai mesa sukelia puvima, .............


mėsa pūna ne tik nėščios, ar maitinančios moters žarnyne...
Atsakyti