Įkraunama...
Įkraunama...

ar normalus svoris

laba diena, noreciau paklausti ar 180cm merginai 62kg yra normalus svoris? kartais pasivaidena, kad truputi per daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2005 11 19, 14:14)
laba diena, noreciau paklausti ar 180cm merginai 62kg yra normalus svoris? kartais pasivaidena, kad truputi per daug ax.gif




nu tai žinoma tongue.gif tai kas tada man , jei ugis 170, o sveriu 63, 5? g.gif blink.gif
umn.gif
Atsakyti
QUOTE(auklytė zZz @ 2005 11 19, 13:20)
nu tai žinoma tongue.gif  tai kas tada man , jei ugis 170, o sveriu 63, 5? g.gif  blink.gif
umn.gif


O as 176cm ir 62 kg. Bet as noriu mesti tongue.gif Iki 58 kg. O jei tau atrodo per daug, tai nebent kokiu vienu kilogramu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2005 11 19, 13:14)
laba diena, noreciau paklausti ar 180cm merginai 62kg yra normalus svoris? kartais pasivaidena, kad truputi per daug ax.gif

Tavo kmi - 19. Normali kūno masė. Tikrai ne per daug.

QUOTE(auklytė zZz @ 2005 11 19, 13:20)
nu tai žinoma tongue.gif  tai kas tada man , jei ugis 170, o sveriu 63, 5? g.gif  blink.gif
umn.gif

kmi - 21,8 irgi normalu mirksiukas.gif

QUOTE(Gaby227 @ 2005 11 19, 13:30)
O as 176cm ir 62 kg. Bet as noriu mesti tongue.gif Iki 58 kg. O jei tau atrodo per daug, tai nebent kokiu vienu kilogramu  biggrin.gif

kmi - 20, jei numesi iki 58 bus 18,7 - atsidursi prie pavojingos sveikatai ribos mirksiukas.gif
Visos ir pačios galite pasiskaičiuoti čia
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2005 11 19, 14:14)
laba diena, noreciau paklausti ar 180cm merginai 62kg yra normalus svoris? kartais pasivaidena, kad truputi per daug ax.gif

Jums jau atsakė, ir labai teisingai. Neturiu ką pridurti 4u.gif
Atsakyti
Turbut ne kg. yra esme, o taip, kaip zmogus atrodo. Gali zmogus sverti ne daug, bet vis tiek tureti per daug riebalinio sluoksnio, tada reiketu sportuoti. O buna zmogus su nemaza mase, bet paziurejus atrodo super, nes raumenukai gerai isvystyti, todel jie sveria daugiau.
Atsakyti
siandien pasisveriau ir nudziugau, kad sveriu 60kg bigsmile.gif dar pora noretus numest, bet jokiais budais nebadaujant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2005 11 19, 13:14)
laba diena, noreciau paklausti ar 180cm merginai 62kg yra normalus svoris? kartais pasivaidena, kad truputi per daug ax.gif

Nu nieko sau blink.gif Aš su tokiu pat ūgiu atsidžiaugt negaliu, kad pagaliau 60 pasiekiau, nors vistiek kaip koks šiekštas atrodau. Svajoju dar 4 kg. prisiaugint, kad būčiau panaši į žmogų. O čia žiūriu, kad žmogai su tokiu ūgiu ir svoriu jau net kūdinasi doh.gif unsure.gif g.gif g.gif
Atsakyti
man tai cia kazkas nenormalaus.juk tu tokia auksta ir sveri tik 62kg blink.gif ir dar kudinies...
manau reik atidziau i veidrodi paziuret protest.gif
nepyk,jei izeidziau taciau nesuprantu tokiu paneliu....
Atsakyti
As ir norejau pasidometi smile.gif Ar normalus svoris 58, Kai ugis - 166? Jau dabar sonkauliai isisoke.. tai sukust nebeisejtu smile.gif ar gali svoris but didesnis del kaulu? nors kaulai atrodo nera labai stambus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jini @ 2006 03 05, 20:01)
As ir norejau pasidometi smile.gif Ar normalus svoris 58, Kai ugis - 166? Jau dabar sonkauliai isisoke.. tai sukust nebeisejtu smile.gif ar gali svoris but didesnis del kaulu? nors kaulai atrodo nera labai stambus smile.gif

Man tai atrodo,kad kiekvienam savo mirksiukas.gif
As iki nestuke.gif sveriau 52kg,ugis 170 4u.gif ir tikrai neatrodziau sau per kuda thumbup.gif as geriausiai jauciuos kai 50 sveriu,tada galiu be kompleksu ka noriu rengtis thumbup.gif
Atsakyti
Turiu bėdą - anoreksiją ir mėginu priaugti svorio, gydausi. Mano ūgis 171,5 cm, tad kokio man svorio reikia pasiekti (dabar jis tikrai per mažas). Vieni sako, kad užtenka 18 KMI, o kitiems atrodo, kad 20 blink.gif Mano bus tik apie 16 doh.gif
Atsakyti