Įkraunama...
Įkraunama...

Paauglių mamos užsienyje

Liktais tokios temos nera..
Mamos kaip jus tvarkotes/draugajate/kariaujate su su savo paaugliais..
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 01 31, 23:02)
Liktais tokios temos nera..
Mamos kaip jus tvarkotes/draugajate/kariaujate su su savo paaugliais..

Oi ivairiai... Diena dienai nelygu biggrin.gif
O jei rimtai, stengiuosi nenuleisti karteles zemiau to lygio, koki man laike mano tevai.
Atsakyti
Man toks ispudis kad jinai tik laukia kad as netycia pasakyciau TAIP vietoj NE.
Daznai isgirstu: pas kitu klasioku taip nera arba tu nesupranti kas yra buti paaugle doh.gif Susinervina del kiekvienos nesamones, daznai uzsidaro savo kambary. Per savo mobilu bendrauja su draugais facebooke, tai jai namu arestas savaitei nieko nereiskia.
As stengiuos nenusileisti, bet suspaudzia sirdi ir tiek to..
Atsakyti
Suprantu ir uzjauciu, nieko nepadarysi, reikia ta sunku laika prakenteti. Mums su vyresniaja irgi buvo asaru, rekimu, duru trankymu, jau mudviem su vyru atrode, kad mes niekam tike tevai, o dabar grizo pirmakurse namo kaledu atostogu, tokia subrendusi, savarankiska, mandagi, pradejo vertinti mamos darbus, kurie anksciau jai buvo savaime suprantami, kaip isvirtas valgis, isskalbti drabuziai, sutvarkyta vonia ir pan. wub.gif
Na bet ilgai nesiilsesime, sunus auga, jau po truputi sakalintis ima, o paskui dar ir maze. Ech tevu dalia.. wub.gif
Atsakyti
niu mergaites jus cia jau su patirtim,noriu paklausti ,o kada pirmi pozymiai kada jau tie paaugliski ispuoliai prasideda?aciu uz atsakymus ir sekmes jums kovojant 4u.gif
Atsakyti
O as labai nepajauciu tos paauglystes.Va sunui 17 tuoj,aisku rupi ir draugai ir drauges ir i sokius nueit nori.Papraso-isleidziu.Dar nei karto nebuvo,kad nepaskambintu,jei kur uztrunka.Sutarta,kad 10 jau butu namie,tai jei mato,kad veluos,visada paskambina.Ir nepiktnaudziauja,kad va viena kart grizau veliau,tai ir visada galesiu.Ne-grizta laiku.
Rukancio ir nepagavau,nors cigareciu buvau radus kambary.Pakalbejom-sake as sveikatos nesigadinsiu-sportuju,cia draugai paliko.Galbut,juk ir mes 16-17(o kai kurios anksciau) bent jau pabandem parukenti...Tas pats manau ir su gerimu.Bandes tai tikrai,bet girtas ar apsineses dar nei karto negrizo.
Dukrai dar tik 14.Jei nori-isleidziu i sokiu(netoli musu buna diskoteka iki 18 metu vaikam).Nori likt pas drauge miegot(ar drauge pas mus)-prasau.Man svarbiausia zinot kur jie,su kokia kompanija.O kai daugka leidi,tai jiems patiems jau daugko nebesinori(is savo patirties zinau-galejau eit kur noriu,tik turejau pasakyt kur,su kuom,kada grisiu)
Labai grieztas kontroliaavimas,neleidimas iseit su draugais,namu arestas prie gero nepriveda.Pavyzdziu daug zinau.Geriau reikia susidraugaut su vaiku draugais ir pabandyt juos suprast.Juk ir mes buvom paaugliais(zinau,zinau,tada ne tie laikai buvo....bet...)
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2010 02 01, 16:25)
O as labai nepajauciu tos paauglystes.Va sunui 17 tuoj,aisku rupi ir draugai ir drauges ir i sokius nueit nori.Papraso-isleidziu.Dar nei karto nebuvo,kad nepaskambintu,jei kur uztrunka.Sutarta,kad 10 jau butu namie,tai jei mato,kad veluos,visada paskambina.Ir nepiktnaudziauja,kad va viena kart grizau veliau,tai ir visada galesiu.Ne-grizta laiku.
Rukancio ir nepagavau,nors cigareciu buvau radus kambary.Pakalbejom-sake as sveikatos nesigadinsiu-sportuju,cia draugai paliko.Galbut,juk ir mes 16-17(o kai kurios anksciau) bent jau pabandem parukenti...Tas pats manau ir su gerimu.Bandes tai tikrai,bet girtas ar apsineses dar nei karto negrizo.
Dukrai dar tik 14.Jei nori-isleidziu i sokiu(netoli musu buna diskoteka iki 18 metu vaikam).Nori likt pas drauge miegot(ar drauge pas mus)-prasau.Man svarbiausia zinot kur jie,su kokia kompanija.O kai daugka leidi,tai jiems patiems jau daugko nebesinori(is savo patirties zinau-galejau eit kur noriu,tik turejau pasakyt kur,su kuom,kada grisiu)
Labai grieztas kontroliaavimas,neleidimas iseit su draugais,namu arestas prie gero nepriveda.Pavyzdziu daug zinau.Geriau reikia susidraugaut su vaiku draugais ir pabandyt juos suprast.Juk ir mes buvom paaugliais(zinau,zinau,tada ne tie laikai buvo....bet...)

Dziaugiuos kad sekasi tau su vaikais 4u.gif
Visi vaikai skirtingi ir kai jie maziukai ir kai paaugliai. Ir niekas negali paaiskinti kodel nertgi vienoje seimoje vaikai visiskai skirtingi. Leidziame mes ja i sokius nueiti, ir i pazamos vakarelius ir as pati esu keliusi ne mazai nakvyniu.. Ir turi daug ko kiti klasiokai neturi. Ir pasauli yra maciusi... Neklauso visiskai netgi del indu isnesimo is savo kambario doh.gif Meluoja netgi del smulkmenu doh.gif ziuri i akys ir meluoja.
Didele itaka dar daro klasiokai. Pvz. cia labai "madinga" turieti nasosus arba su zirklemis nubraizyti rankas doh.gif Daugeliu seimu vaikams leidzia paragauti alkoholi nuo 14 metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 02 01, 00:32)
Per savo mobilu bendrauja su draugais facebooke, tai jai namu arestas savaitei nieko nereiskia.
As stengiuos nenusileisti, bet suspaudzia sirdi ir tiek to..

Vadinas ir mobilu reik atimt ,tai gal tada supras namu aresta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristin @ 2010 02 01, 21:12)
Vadinas ir mobilu reik atimt ,tai gal tada supras namu aresta ax.gif

Jei labai prisidirbs atimsiu, jinai be jo negali valandos pabuti blink.gif
Atsakyti
Pas mus tai kazkip priepuoliais. Kartais buna labai paslaugi ir paklusni, o kartais tarsi kazkas uzplaukia ir pradeda ''aukleti'' mus, kad ji nori to ir ano ir jai reikia visko cia ir dabar. O jei nagauna, tai sedi savo kambary tamsoj ir ziuri i viena taska.
Pas mus dar yra tas niunsas, kad mano vyras (jos patevis) turi savo auklejimo principus, kur kas grieztesnius nei europietieskieji. Tad kartais namie kyla dideliu karu, kuriu pasekoje kalciausia lieku as, nes nepalaikau nei vienos puses. Taciau po ju man buna kur kas lengviau susikalbeti su dukrele.
Beje, kai as kartais paklausau kaip ji kalbasi su savo tikru tevu, tai plaukai pasisiausia. Sitoje vietoje as nutylu, nes manau kad eksas lieka eksu - pats laikas ir jam prisideti prie auklejamojo proceso... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 02 01, 19:38)
. Pvz. cia labai "madinga" turieti nasosus arba su zirklemis nubraizyti rankas  doh.gif

Siaubakas blink.gif Kol kas nepastebejau kad butu bent bandzius kazka panasaus blink.gif
Siaip tai maniske amziais neturi ka apsirengt,o spinta neuzsidaro blink.gif Ir negali pro pard praeit,butinai turi ar maikute kokia,ar pedkelnes ar nors gumyte nusipirkt.O kai atidariau stalciu su kojinem,tai radau kokia 30 poru pedkelniu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 02 01, 21:45)
Jei labai prisidirbs atimsiu, jinai be jo negali valandos pabuti  blink.gif

va va .... del to ir sakau biggrin.gif ,zinau ,kad be mobilaus jiems labai sunku biggrin.gif
Atsakyti