Įkraunama...
Įkraunama...

Peg perego GT3

Sveikos mamytės,
ruošiamės pakeisti savo lopšinį vežimėlį į sportinuką ir kol kas išsirinkom Peg perego GT3.
Gal galėtų šio vežimėlio turėtojai parašyti jo tūkumus ir privalumus ax.gif nes truputi gasdina jo svoris ir dydis ...
Beje jei kas ketina greitu metu jį perleisti kitiems vaikučiams, taip pat laukiam pasiūlymų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(volkiene @ 2010 02 01, 14:23)
Sveikos mamytės,
ruošiamės pakeisti savo lopšinį vežimėlį į sportinuką ir kol kas išsirinkom Peg perego GT3.
Gal galėtų šio vežimėlio turėtojai parašyti jo tūkumus ir privalumus  ax.gif  nes truputi gasdina jo svoris ir dydis ...
Beje jei kas ketina greitu metu jį perleisti kitiems vaikučiams, taip pat laukiam pasiūlymų  4u.gif


aš pirkau GT3 visą komplektą, tik dar nepanaudojau smile.gif
Šiaip dėl sportinuko galiu pasakyti savo nuomonę - minkštas ir stabilus, manevringas, PILNAI gulima ir tirkrai ilga ir plati padėtis, daug visokių "pribumbasų": stabdis ant rankenos, rankinė ant rankenos, du buteliukų laikikliai rėme ir vienas rankinėje, priekinio rato reguliavimas-fiksavimas - ant rėmo, odinis nuimamas buomelis, gero aukščio rankena.
Trūkumas - ne itin kompaktiškai susilanksto..
Dėl tų pliusų - prieš tai turėjau chicco triratį, tai puikiai žinau į ką reikia kreipti dėmesį, be to, kai išpakavau naująjį GT, trimetis sūnus po namus eksploatavo tol, kol vėl į dėžę nesukišau. Tai trijų metų vaikas beveik telpa pilnai gulėti (garantuoju, kad dvimetis miegos šiame vežime pilnai išsitiesęs ir nekabarojančiom kojo - šito pasigedau visuose savo tyrinėtuose modeliuose), sėdintį vežant irgi žeme nesivelka..
Atsakyti
Dekui uz atsakyma. O gal galetumet isduoti kur pirkot? Ir domintu kaina sportines dalies blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(volkiene @ 2010 02 01, 20:46)
Dekui uz atsakyma. O gal galetumet isduoti kur pirkot? Ir domintu kaina sportines dalies  blush2.gif


Aš pirkau Kotrynoj.. Kaip tik pasinaudojau tuo metu jų taikoma akcija.
Kainos nepamenu, bet gali pasižiūrėt jų internetinėj parduotuvėj www.babymarket.lt.
Dar PegPeregais prekiauja www.jusuvaikui.lt
Kaina nėra maža - kažkur apie 1500 lt.
Atsakyti
mes taip pat turim peg perego GT3. na kol kas as jokiu minusu nematau, vien pliusai ir pilnai sutinku su mamyte, kuri isvardino visus privalumus. jei reiktu is naujo rinktis vezima pirkciau tik GT3 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano gera drauge neperseniausiai isigyjijo GT3, bet dar neisbande, nes leliukas per mazas siam vezimui. Bet is pirmo ispudzio sportinukas pasirode tvirtas, manevringas, del priekinio rato apsisukimo 360 laipsniu kampu. Dar vienas didelis pliusas, kad i komplektacija ieina pompa, kuri tvirtinasi vezimuko apacioje. Ka gali zinoti, kada jos gali prireikti lotuliukas.gif
Drauge pirko is minetosios elektronines parduotuves babymarke.lt ir kainavo 1599lt.
Atsakyti
Man šie vežimukai wub.gif Nusipirkom ir mes, tik dar neturim ką vėžinti, bet namie susidėjom tai super duper manevringas. Draugė Chicco S3 turi, aišku poros metų senumo tai sakyčiau GT3 kur kas manevringesnis g.gif Ir sportinė dalis atrodo platesnė, patogesnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2010 07 18, 00:31)
Man šie vežimukai  wub.gif Nusipirkom ir mes, tik dar neturim ką vėžinti, bet namie susidėjom tai super duper manevringas. Draugė Chicco S3 turi, aišku poros metų senumo tai sakyčiau GT3 kur kas manevringesnis  g.gif Ir sportinė dalis atrodo platesnė, patogesnė  smile.gif

Menvringumu su S3 lygybė, vežti patogiau ir lengviau S3 - iš patirties sakau.
Dėl sportinės dalies - pritariu. Ilgesnė tikrai, reguliuojasi GT3 pakojis (S3 nereguliuojamas), nugarėlės padėtis su mechanizmu, o ne su juostele, kaip kad S3.
Šiaip tai labai nepeikčiau ir chicco - pagal kainų skirtumus GT3 galėtų būti ir kokybiškesnis...
Atsakyti
Sveikos,o sakykit,kaip su lopsiuku reikalai? Kokie vidiniai ismatavimai? Ir kiek suprantu si lopsiuka galima prisegti automobilio galineje sedyneje ?
Atsakyti
QUOTE(Lyraaa @ 2011 04 09, 19:51)
Sveikos,o sakykit,kaip su lopsiuku reikalai? Kokie vidiniai ismatavimai? Ir kiek suprantu si lopsiuka galima prisegti automobilio galineje sedyneje ?

Mes ruošiamės jį pirkti, tai tikrai nemačiau aš tų virvių lopšyje kad tvirtintusi automobilyje,o lopšio išmatavimai: 87 x 45,5 x 67 cm
Atsakyti
Mes pirkom visa kompekta peg perego GT3, labai patenkinti siuo vezimu. Siuo metu pilnai naudojam sportine dali, sandarus, platus, erdvus, minkstas, super vezimas wub.gif , mano mazei beveik 1m. ir 11men., ir dar pilnai miegam pietu miegelio laukutyje biggrin.gif Tikrai stabilus, o del kompaktiskumo tai kaip toks visureigis tai sakyciau pakankamai kompaktiskas ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, 4u.gif
turim mes savo nepakeiciamaji gt3 sportini,esam be galo patenkinti,erdvus,stabilus.manevringas,vaziuokles padetys keiciasi,hard-medium-soft.
buomelis -oda,kas aktualu kai nusitepa imi ir nuvalai,zodziu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti