Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip manot, ar labai sunku auginti vaiką?

Apklausa: Kaip manot ar labai sunku auginti vaika? (153 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labai noriu vaiko, ir tikrai vaiko auginimo neisivaizduoju kaip sunkaus darbo.... taciau kai paklausau ka kalba sesuo ir brolio zmona tai klaiku daros....
ju nuomone geriau isviso vaiku netureti, vaiko auginimas toks sunkus darbas, kad kazkas baisaus... labai retai kada is ju isgirstu kazkokiu teigiamu dalyku.... aisku savotiskai myli jos savo vaikus, bet kai kalba apie juos sitaip tai net nebezinau ka galvot.... labai noreciau isgirsti jusu nuomone blush2.gif

Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dirbtinaa @ 2010 02 01, 15:42)
Labai noriu vaiko, ir tikrai vaiko auginimo neisivaizduoju kaip sunkaus darbo.... taciau kai paklausau ka kalba sesuo ir brolio zmona tai klaiku daros....
ju nuomone geriau isviso vaiku netureti, vaiko auginimas toks sunkus darbas, kad kazkas baisaus... labai retai kada is ju isgirstu kazkokiu teigiamu dalyku.... aisku savotiskai myli jos savo vaikus, bet kai kalba apie juos sitaip tai net nebezinau ka galvot.... labai noreciau isgirsti jusu nuomone blush2.gif



pasakysiu taip - kai visos panos svajodavo apie seima ir vaikus, as sakiau kad niekada nei vieno nei kito neturesiu..taciau sukuriau seima, o dabar auginu dukryte wub.gif neimanoma nupasakoti pojuciu kai jauti kaip mazas leliukas spurda tavo pilvelyje, kai kiekviena ryta jis tave pasveikina spyriu i pilvuka, sakydamas mam verskis ant kito sono-man nusibodo taip gulet wub.gif tik gimusi vaikuti paimti ant ranku ir uzuosti kaip jis kvepia - KUDIKIU, o ka kalbeti kai pirma karta tau nusisypso wub.gif wub.gif atrodo ir pavargsti ir jegu nebeturii, pasaulis juodas pasidare, o ryte pamatai kaip i tave zvelgia dvi mazos akutes ir sypsosi -sypsosi nuo ausies iki ausies TAVO mazylis. tikrai nemaniau kad kudikis gali suteikti tiek dziaugsmo. nera lengva auginti, bet tikrai verta tai patirti wub.gif tai neikainojama, niekada nemaniau kad galima taip stipriai myleti kita zmoguti wub.gif

Atsakyti
Na as dar tik planuoju sau mazyli, bet sese turi mergyte. Taip pat sako, kad naktim jau keltis artodo tikra kancia kai verkia maziuke, noretusi pamiegoti. Bet tada ja paima ant ranku, ji ziuri savo didelem akutem ir dingsta visi miegai, nori ja laikyti kuo ilgiau. Jos vyras darbo neturi, todel su finansais jie labai spaudziasi. Pampersai kainuoja brangiai, nekalbant apie visus kitus daiktus kaip lovytes, drabuzelius ir t.t. ka reikejo pirkt. Bet jie nesiskundzia ir niekada nekilo mintis ar issilaikysim. Jei reikes skolinsis is visu aplink, bet niekada nesigailes kad seima papilde dar viena burnyte.
As tikiu kad buna tu sunkumu su vaikais, juk ne suniuka isigyji cia... Bet reikia pagalvoti ar neverta del to tu sunkumu isgyventi? Nes as pasiryzusi viska istverti del tokio stebuklelio... 4u.gif
Atsakyti
vaika auginti yra didelis darbas wub.gif aisku isvargina tos bemieges naktys i tt bet tai niekis palyginus, kad turi savo angeliuka 4u.gif man vaika auginti nesunku , savo dukrytei atiduodu visa meile 4u.gif dabar planuojam su vyru antraja atzala 4u.gif blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
auginti vaika yra ne tai kad sunku, bet labai atsakingas darbas - uzauginti doru zmogumi. mes savo dukrytei atiduodam visa meile ir ne karto nesu net pagalvojus kad man sunku (na gal todel kad dukryte buvo be galo rami), tik kartais noredavosi daugiau pailseti. dabar planuojam antra ir apie jokius sunkumus nekyla mintys, kad tik dievas leliu duotu wub.gif
Atsakyti
kaip jus mane nuraminote... 4u.gif as jau pagalvojau kad man tikrai kazkas su galva negerai unsure.gif artimi aplinkiniai zmones mane istisai gasdina kaip bus sunku, kad tik neduok dieve nesugalvociau tureti vaiku... verysad.gif
as kadangi mastau kitaip nei jie, tiksliau taip pat kaip jus, man yra sunku suvokti, kad auginti vaika gali buti tokia baisi kancia verysad.gif manau kad galima prisitaikyti prie visko... gasdina kad negalesiu skaityti knygos kai noresiu (prisipazistu as skaitymo maniake blush2.gif ) bet manau juk galesiu prisitaikyti... kazkaip as nemanau kad neturi nei sekundes laisvos kai augini vaika.... juk tai toks stebuklas...... wub.gif
Atsakyti
pradzioj,tai juokas palyginus su tuo kai prasideda brendimas doh.gif maniskiui jau prasideda,tai net nezinau kaip su juo ir bebendraut,nors iki tol jokiu problemu neturejom,jis labai geras vaikas,bet dabar taip maistauja doh.gif
Atsakyti
Ar sunku auginti vaikus??? Jei kas nors būtų man įrodinėjęs koks tai sunkus ir nesibaigiantis darbas niekuomet nebūčiau tuo patikėjus smile.gif Visada maniau, kad vaikai - tai mūsų gyvenimo gėlės. Bet, eina metai, ir suvoki, kad tai, kas kelia tiek džiaugsmo tikrai ir gali atimti nemažai sveikatos biggrin.gif
Iš tiesų auginti vaiką yra pakankamai sunku...kėlimasis naktį, pilvo diegliai, neramumai po skiepų; Vėliau pirmiegi guziukai pradėjus vaikštinėti, nerimas išleidus į ugdymo įstaigą, nemalonūs pašnekesiai su auklėtoja dėl netinkamo vaiko elgesio, muštynės mokykloje.... Bet visa tai niekis. Juk, kai mažylis prieina prie tavęs ir pasako : "mama, aš tave myliu! " tai atperka viską. Praeina pyktis ir nuovargis, nori tik apkabinti, priglausti prie savęs ir nepaleisti wub.gif
Iš tiesų mano nenuorama dukrytė atbaidė mane nuo minties apie trečią džiaugsmiuką, bet tik mano mintis biggrin.gif Dievas panorėjo kitaip...
Kas kart pažiūrėjus į kūdikį užplūsta neapsakomas švelnumas ir tiesiog jauti, kad baigi ištirpti susitikus jūsų akims wub.gif gyveni tik dėl jo ir tik jam wub.gif
Jei yra noras ir meilė, kad ir kaip būtų sunku tu susitvarkysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Noriu ir aš pasireikšti savo nuomone mirksiukas.gif
Man auginti vaikus kada turiu ne viena o du berniukus šio metų neatrodo labai sunkus darbas,gal senstu? hihihi.gif Nors atsimenu kai pagymdžiau pirmą sūnelį gyvenimas apsiverčia aukštin kojom,gėda ir rašyti,bet nuo bemiegiu naktu ir mažylio verksmu pagalvojau .........Kam man to reikėjo? blush2.gif Kaip man truko miego ir ramybės. doh.gif Vaikui jau 8 metai ir patikėkit tai TIK PRADŽIA biggrin.gif
Su antru mažyliu ,nors jis būvo ir yra žymiai jautresnis,niekada nepagalvojau kad kam man to reikia? Tiesiog kaifavau,atsiprašau žiūrėdama ir maitindama savo pypliuką. Nežinau,tikriausiai todėl,kad turiu patirtės,gyvenam dabar savo bute,niekas mane nemoko kaip reikia auginti,maitinti ir t.t mano vaika. Dabar jau sunkiau,vaikas auga,ragiukai irgi,bet galiu parašyti,kad man laaabai patinka dirbti mamyte,svarbiausia neužciklintis ir neužmiršti kad mes ne tik mamulios,bet ir moterys. wub.gif
P.S. svajoju apie dukrelę flirt.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dirbtinaa @ 2010 02 02, 23:13)
kaip jus mane nuraminote... 4u.gif as jau pagalvojau kad man tikrai kazkas su galva negerai unsure.gif  artimi aplinkiniai zmones mane istisai gasdina kaip bus sunku, kad tik neduok dieve nesugalvociau tureti vaiku... verysad.gif 
as kadangi mastau kitaip nei jie, tiksliau taip pat kaip jus, man yra sunku suvokti, kad auginti vaika gali buti tokia baisi kancia verysad.gif  manau kad galima prisitaikyti prie visko... gasdina kad negalesiu skaityti knygos kai noresiu (prisipazistu as skaitymo maniake blush2.gif ) bet manau juk galesiu prisitaikyti... kazkaip as nemanau kad neturi nei sekundes  laisvos kai augini vaika.... juk tai toks stebuklas...... wub.gif

dirbtinaa,o žmonės kurie tau duoda tokius patarimus,patys vaikus turi? g.gif Svarbiausia,kad tu jaustum kad esi pasiruošusi,kad nori. Patikėk,pati suprasi kad jau laikas gyventi ne tik dėl savęs,bet turėti savo stebuklelį....Dažnai pagalvoju,o ką aš dabar veikčiau su vyru (pragyvenom nemažai metų kartu) jeigu nebūtu vaikų? Man pavyzdžiui neįdomu ir į svečius važinėti kur nėra vaikų. Kaip smagu kai susirenka visi pas mane su vaikais,ir mes galim išgerti kavutes,paplepeti o vaikai žaidžiai,išdikauja,super thumbup.gif
Labanaktis 4u.gif
Va kas blogai,kad su vaikais galiu tik tokiu laiku ramiai prie kompo pasėdėti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 05 vasario 2010 - 01:56
dirbtinaa, o kiek jums metų, jei nepaslaptis? blush2.gif
Man būtent taip aplinkiniai sakydavo, kai labai jauna buvau.. O ypač mama. Ir dėl labai paprastos priežasties - nes nelinkėjo man jaunai būti mama. Tam reikia subręsti 4u.gif
Aš visą laiką galvojau, kad nenorėsiu vaikų, kad per juos negalėsiu eiti linksmintis ir t.t. O juokingiausia, kad aš nesuprasdavau, kaip mamos gali atiduoti savo šokolado gabalėlį vaikams, nepasilikdamos sau, juk tai taaaaaip skanu hihihi.gif
Dabar, kai jau jaučiuosi pasiruošusi būti mama, žiūriu į vaikus visai kitaip. Juk mažus vaikučius mes turim taip trumpai, taigi reikia džiaugtis, kad galime jais rūpintis, myluoti, būčiuoti, kad jiems mažiems reikalingos TIK MES, MAMOS wub.gif Vaikai auga taip greit, kad nespėsi mirktelt.. Reikia į vaiko auginimą žvelgti ne tik iš neigiamos pusės, juk jie atsineša su savimi tiek daug nepatirtų teigiamų emocijų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaile* @ 2010 02 07, 20:51)
dirbtinaa, o kiek jums metų, jei nepaslaptis? blush2.gif
Man būtent taip aplinkiniai sakydavo, kai labai jauna buvau.. O ypač mama. Ir dėl labai paprastos priežasties - nes nelinkėjo man jaunai būti mama. Tam reikia subręsti 4u.gif
Aš visą laiką galvojau, kad nenorėsiu vaikų, kad per juos negalėsiu eiti linksmintis ir t.t. O juokingiausia, kad aš nesuprasdavau, kaip mamos gali atiduoti savo šokolado gabalėlį vaikams, nepasilikdamos sau, juk tai taaaaaip skanu hihihi.gif
Dabar, kai jau jaučiuosi pasiruošusi būti mama, žiūriu į vaikus visai kitaip. Juk mažus vaikučius mes turim taip trumpai, taigi reikia džiaugtis, kad galime jais rūpintis, myluoti, būčiuoti, kad jiems mažiems reikalingos TIK MES, MAMOS wub.gif Vaikai auga taip greit, kad nespėsi mirktelt.. Reikia į vaiko auginimą žvelgti ne tik iš neigiamos pusės, juk jie atsineša su savimi tiek daug nepatirtų teigiamų emocijų rolleyes.gif


man 19, bet nemanau kad amziuje esme. as jau seniai noriu vaiko, bet laukiau geresniu gyvenimo salygu, dabar ju sulaukiau ax.gif as puikiai suprantu ko as atsisakyt turesiu gimus kudikiui, bet man tai problmos nesudaro... paprasciausiai kiekviena moteris motinystei subresta skirtingai wub.gif
Atsakyti